МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Луценка посадять? (л)

11/15/2006 | S@nya
Донецькі хлопці справно взялися за дискредитацію Луценка:


На міністра внутрішніх справ Юрія Луценка складений протокол про корупцію, заявляє заступник генерального прокурора Ренат Кузьмін.

"У ході розслідування (кримінальної справи про убивство полковника УБОЗ Романа Єрохіна) слідчим встановлені факти здійснення корупційного правопорушення міністром внутрішніх справ (Юрієм Луценком)", - сказав Кузьмін, повідомляє у вівторок телеканал "1+1".

За словами Кузьміна, розслідуючи справу про убивство Єрохіна, прокуратура зіштовхнулася "з дуже серйозними фактами корупції в правоохоронних органах".

Він підкреслив, що результат розслідування справи буде "дуже цікавим", повідомляє "Інтерфакс-Україна"
.

Конкретизуючи корупційні правопорушення Луценка, Кузьмін відзначив, що мова йде "про незаконне присвоєння спеціальних звань офіцерському складу керівництва МВС, про незаконну видачу бойових пістолетів громадянам, що не мають права на носіння зброї, і багато в чому іншому".

Кузьмін вважається креатурою донецьких.

http://pravda.com.ua/news/2006/11/14/50764.htm

Відповіді

 • 2006.11.15 | ОРИШКА

  ДЛЯ ЛУЦЕНКА!

  Юрію, ці покидьки з донецької мафії не заспокояться, доки вашого улюбленого президента повністю у лайно не опустять, і розмазування вас - це з тієї ж опери.
  Зливайте всі матеріли на цих тварюк, ми самі розберемося.
  ІНФА повинна бути доступна. На усіх цих скотов. На хріна нам здалася найбільша українська шльондра-Феміда, якщо вона тільки з баблом спить.

  Годі вже сподіватися, що якось воно буде. Не беруть бандюків на нари - хоч покажіть усьому світу, що вони-таки бандюки.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.15 | samopal

   Здорово!

   Шкода, що Ви не підказали цю думку раніше.
   Тоді замістть "сракожаба" перед прокуратурою тре було б встановити скульптурну композицію "Новий Лаоокоон" (чи "Лаокооненко" :) ). Щось на зразок неперевершених бетонних хвонтанів-шедеврів на Майдані:
   Навколо центральної хвігури Гаранта та двох маленьких братів-луценків звивалися б кільцями два пітони. Один з головою Медведька, другий - Піскуна...
 • 2006.11.15 | Volodymir

  В Україні корупція адміністративна

  Отже акти про адміністративні порушення. Але після двох адміністративних порушень з'являються уже інші перспективи.
  Донецькі демонструють, як технічно вірно обкладати бумажками процес на всяк випадок.
  Як казав їх ідейний батечка, визначаючи подібні технології "ззовні все по закону, а по суті іздевательство [у тому числі, крім інших ефектів процессу]"
  Чи знайдеться прокурор, що складе три протоколи на Януковича за торгівлю державними послугами в інтересах іншої країни нижче собівартості. Може за такою технологією лозунг про достойне його місце реалізується хоч як не "на зоні", а "хоч не при владі". Противно, але процедурні і апаратні війни в умовах усіх нетотального типа психологічної війни не є зброєю, якою можна нехтувати.
 • 2006.11.15 | Illia

  Скільки це буде тривати? Комуняку на гілляку

  Братки нахабно і з вірою в безкарнісь підгрібають владу під себе.
  Хочеться взяти зброю і повибивати їм всім мізки нафіг.
 • 2006.11.15 | ans-mo

  От і побалакали Богатирьова з Кузьміним - результат Луценко(л)

  Лідери фракції Партії Регіонів разом із заступником Генпрокурора Рінатом Кузьміним вирішували що робити з компрометуючими фактами , які опубліковані у сьомому номері журналу «Золотий Скіф».

  Як вже повідомляв «Майдан-Інформ», спеціальний , сьомий номер цього журналу, з підзаголовком «Донецькі швондери» вийшов у світ минулого тижня і вже встиг привернути увагу українських урядовців та політиків. В журналі вміщено розгорнутий опис численних кримінальних подвигів верхівки «регіоналів» , і що найдошкульніше для них - з посиланнями на конкретні докази та конкретних свідків.

  Як свідчать джерела «Майдану» зустріч Богатирьової та Колеснікова з Рінатом Кузьміним відбулася у Генпрокуратурі сьогодні , у вівторок 14 вересня , близько 14 години за київським часом.
  http://maidanua.org/static/news/2006/1163512801.html
 • 2006.11.15 | observer

  Нічого особистого, Юра - конкуренція і все таке

  S@nya пише:
  > Донецькі хлопці справно взялися за дискредитацію Луценка:

  БЮТ від них не особливо відстає
 • 2006.11.15 | vvkornilov

  Re: Луценка посадять? (л)

  молодці!
  Луценко буде на нарах. А поряд, рядочком -- гриценко, тарасюк, ющенко і тимошенко. І їхній союзник за помаранчевою змовою кучма.

  от тоді можна розслабитися -- роботу виконано. І почати перетворювати козлів і бидло назад на людей, бо головні бидлокозли працюватимуть нарешті на благо держави.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.15 | Scubo

   Боюсь що Кузьміна посадять раніше

 • 2006.11.15 | ОРИШКА

  Re: Луценка посадять! (/)

  http://www.obozrevatel.com.ua/news/2006/11/15/144960.htm

  Регионалы оставят голову Луценко на десерт
  "ОБОЗРЕВАТЕЛЬ"
  В ближайшие несколько недель могут быть возбуждены уголовные дела против двух замов министра внутренних дел Юрия Луценко - Евдокимова и Новикова. Об этом сообщили «Обозревателю» информированные источники в парламенте. Мотивом для криминальных преследований станут материалы следственной комиссии, проверяющей деятельности МВД, которую возглавляют нардеп-регионал Владимир Сивкович.
  Подтверждение противоправных действий высших милицейских чинов предоставляют их подчиненные. «Рядовые сотрудники милиции просто тоннами несут нам разные документы. Очень много нарушений в частности в регионах. Источник подчеркнул, что сейчас против Луценко и его заместителей активно выступают даже не столько регионалы, сколько БЮТовцы и нашеуекраинцы. «Он уже достал просто всех, – пояснил наш информатор. - Доказательств там предостаточно. Часть материалов предана комитету Джиги. Самого Луценко мы оставим на закуску. Сначала разберемся с заместителями, а Юрий Витальевич будет снят с поста еще до Нового года».


  Ну, будем аплодировать изысканной мсте голубцов? По ложечке, с оттяжечкой и наслаждением макают они Гаранта в дерьмо. Да мне до него, честно, уже давно дела нет, но мы как вляпались? Они хотят показать, что никто не смеет пикнуть против этих негодяев,да? Там Засуха - с-чка от радости своей скудоумной верхней конечностью трясет, и суПРУжник ее гнусный водочку от счастья глушит - скорее бы ЮЛ в клетку сел.
  Ну, братцы, хреново. Очень хреново. Будем ждать?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.15 | wunch

   Re: Луценка посадять! (/)

   к сожалению, пока будем ждать
   ждать пока ситуация не созреет
   но не просто ждать, а уже сейчас консолидировать оппозицию, и вышибать из мозгов людей веру в героя.
   иначе опять все просрут
  • 2006.11.15 | samopal

   Луценка не посадять!

   Бо це було б занадто потужним PR-ходом. На його користь.
   Його просто "приручають". Найбільше, на що він може розраховувати за свою вірну службу, то це на добре обставлену гучну відставку. Гучну хоча б настільки, щоб трохи затерти у пам'яті його не менш гучні заяви про те, що з бандитами він в одному уряді працювать не буде...
   А якщо спробують посадити, то причислять до грона великомучеників.
   З точки зору "затміть Юлю" може й спрацює. Але так можна виростити "монстра" і проти себе коханого. Тим більше, що "камандір Луценко" добре (а головне - правильно, з точки зору техніки безпеки) "боровся" з бандитами і за прем'єрства Юлі, і за прем'єрства Єхануріва, і за нинішнього суперпрім'єрства... Щоправда, перебуваючи при цьому "чілавєкам прізідєнта" (за квотою Мороза :) )


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua