МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Киевляне, защитим наших пенсионеров!

11/15/2006 | ОРИШКА
Если введут новые тарифы в Киеве - наши пенсионеры окажутся за бортом жизни. Они не могут простаивать в демонстрациях - давайте выйдем за них. Наши бедные старики уже настрадались.
23. в 10 утра - под Киевраду с плакатами и требованиями.
Хоть это мы можем??

Відповіді

 • 2006.11.16 | Горицвіт

  Re: Киевляне, защитим наших пенсионеров!

  ОРИШКА пише:
  > Если введут новые тарифы в Киеве - наши пенсионеры окажутся за бортом жизни. Они не могут простаивать в демонстрациях - давайте выйдем за них.


  На щастя, багато пенсіонерів можуть вийти на демонстрацію. І вийдуть, мені здається, як тільки прийдуть рахунки в 3.5 рази більші.


  > 23. в 10 утра - под Киевраду с плакатами и требованиями.
  > Хоть это мы можем??


  Звідки дата? Це ваш особистий заклик?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.16 | ОРИШКА

   Киевляне, защитим наших пенсионеров! (л)

   http://old.obozrevatel.com/for_um/
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.16 | Горицвіт

    не зрозумів

    там десь, в надрах того форуму, шукати відповідь на питання, хто організовує акцію 23 числа?


    ОРИШКА пише:
    > http://old.obozrevatel.com/for_um/
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.16 | mala

     А я зрозуміла

     Горицвіт пише:
     > там десь, в надрах того форуму, шукати відповідь на питання, хто організовує акцію 23 числа?


     Так, десь в надрах, лінк чомусь такий самий як на весь форум

     http://old.obozrevatel.com/for_um/

     відкрий гілку київського форуму і там перше повідомлення

     "Оппозиционное меньшинство в Киевсовете, выступающее против введения грабительских тарифов на ЖКУ и разграбления столичной земли, собирает на акцию протеста киевлян. Всех, кому надоело терпеть, как их грабит новая столичная власть, 23 ноября зовут на Майдан

     В середине января 2007 года фракция БЮТ и другие оппозиционные депутатские фракции в Киевсовете намерены инициировать проведение референдума по выражению недоверия мэру столицы Леониду Черновецкому.

     Об этом сегодня на пресс-конференции в Киеве сообщил депутат Киевсовета Михаил Бродский.

     Бродский от имени фракции БЮТ в Киевсовете, обращаясь к киевлянам через средства массовой информации, призывает последних 23 ноября (это почти день Майдана) к 10-00 прийти на Крещатик к мэрии и "поддержать честных депутатов (в Киевсовете – УНИАН), которые считают целесообразной досрочную отставку Черновецкого"

     Не дуже звичайно подобається, що це Бродський робить, але якщо ніхто інший не мпроможний, то, що робити :(
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.11.17 | Горицвіт

      дякую

 • 2006.11.16 | UNIK

  Вила дать?(-)

 • 2006.11.16 | alx_1904

  А что субсидии отменены уже? Нехрен использовать стариков как

  мясо для достижения своих целей
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.16 | mala

   А толку від тих субсидій???

   Ви колись пробували отримати субсидію? Там весь час всіх кидають, це треба неймовірна затрата нервів і т.д. Крім того, є люди які не мають права на субсидію так само як і не мають можливості заплатити такі гроші. Ви уявляєте взагалі цю суму? Ви Киянин? От мій батько наприклад підрахував, що загалом йому доведеться сплачувати близько ТИСЯЧИ гривень в місяць, це при тому, що у нього заробітна плата 750, ну і що тепер робити?

   alx_1904 пише:
   > мясо для достижения своих целей

   і які це цікаво в нас цілі? А? Нє ну у Бродского, то ясно, а от у нас, які?

   Хоча з Оришкою я не в повному обсязі погоджуюсь. Треба захистити не тільки пенсіонерів, а і ще купу людей. Наприклад студентам зараз підвищать плату за гуртожитки, у зв"язку з підняттям тарифів. І річ навіть не в цьому, а в тому, що ТАКЕ підняття цін є необргунтованим і навіть родина яка має середній заробіток буде змушена почати економити на всьому. Крім того, якого, вибачте, фігу ми повинні дозволяти мудилам в КМР і КМДА обдирати нас? Не думаю, що варто нагадувати, що вони є лише делегованими представляти наші інтереси.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.16 | alx_1904

    Если папа отказывается, то КТО ему доктор? Или вы за социализм

    mala пише:
    > Ви колись пробували отримати субсидію? Там весь час всіх кидають, це треба неймовірна затрата нервів і т.д. Крім того, є люди які не мають права на субсидію так само як і не мають можливості заплатити такі гроші. Ви уявляєте взагалі цю суму? Ви Киянин? От мій батько наприклад підрахував, що загалом йому доведеться сплачувати близько ТИСЯЧИ гривень в місяць, це при тому, що у нього заробітна плата 750, ну і що тепер робити?


    Я киевлянин, супсидию н еполучаю - она мне не нужна, а мама прекрасно получает. Проблем не было.

    А пример людей не имеющих права на супсидию и не имеющих денег плиииз, я таковых НЕ ЗНАЮ.

    А пока ваша борьба за бесплатную коммуналку - это борьба за возвращение в социализм, только там всё на шару. Поздравляю.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.16 | mala

     Не перекручуйте моїх слів, добре?

     1. Мій батько не відмовляється платити, ніколи не відмовлявся. Просто тепер йому буде значно важче ніж колись
     2. Я не за безкоштовні комунальні послуги, я просто хочу, щоб влада не завищувала ціни НЕОБРГРУНТОВАНО. От і все. Ви вважаєте, що я вимагаю багато? Тоді мені немає чого Вам сказати.
   • 2006.11.16 | Чучхе

    Я отримував субсидії, і зараз розкажу про цей прикол по-київські

    Мала не права, кажучи, що субсидії важко отримати. Вони оформляються досить швидко, в напівавтоматичному режимі (пенсіонерам навіть довідки про пенсію не тре приносити).

    Тепер про демагогію Алх"а

    По-перше, з незрозумілих причин Черновецький встановив найнижчий в Україні ценз для отримання субсидій - коли послуги ЖКГ складають 10% (для самотніх пенсіонерів - 15), в той час, коли в Україні - 20% від сукупного доходу сім"ї. Тобто, припустімо я зараз плачу за квартиру 200 грн. Для того, щоб я міг розраховувати на субсидію при піднятті цієї суми, сукупний дохід моєї сім"ї має бути не більший 2000 гривень. В той час, як для мешканця будь-якого іншого міста країни достатньо в такому випадку мати сукупний прибуток не більше 1000 грн. В грубій формі така арифметика називається "найобкою"

    По-друге, в місті в бюджет на компенсацію субсидій закладено менше 500 млн. гривень, в той час, як потрібні мільярди. Тобто грошей на всіх не вистачить. Це навіть не комунізм. Це жонглювання віртуальними грошима, яке в українських реаліях закінчується ще кількаразовим підняттям цін на покриття недоданого.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.16 | mala

     Ми теж ніби отримували

     а потім нам прийшов рахунок на "багато" гривень. Коли ми почали щось виясняти то нам сказали, що ми "десь там щось" зробили не вірно, при тому, що це нам повідомили через рік (!) після її оформлення. Це перше. Далі, Ви самі написали, що грошей ЗНАЧНО меньше ніж потрібно, це власне і пояснює чому людей так кидають. Я чудово розумію, що велика кількість людей субсидії отримують і навіть без проблем, але також велика кількість її отримати не може через купу причин і складається таке враження, що всі інстанції змовились для того, щоб перешкоджати людям отримувати цю довбану субсидію. Колись моїй знайомій не дали субсидію через те, що в ЖЕКу щось наплутали з якоюсь довідкою (вибачте, не шарю в цих документах, тому не знаю якою саме, ввечері попрошу тта мене просвітити) ну і їй сказали, що ви не встигли оформити субсидію, (там був якийсь термін) приходьте наступного разу. Отак вона і змушена була платити повністю (маючи четверо дітей).
    • 2006.11.16 | alx_1904

     Считать не умеете? (л)+ условия получения

     Чучхе пише:
     > Мала не права, кажучи, що субсидії важко отримати. Вони оформляються досить швидко, в напівавтоматичному режимі (пенсіонерам навіть довідки про пенсію не тре приносити).


     > Тепер про демагогію Алх"а

     >

     > По-перше, з незрозумілих причин Черновецький встановив найнижчий в Україні ценз для отримання субсидій - коли послуги ЖКГ складають 10% (для самотніх пенсіонерів - 15), в той час, коли в Україні - 20% від сукупного доходу сім"ї. Тобто, припустімо я зараз плачу за квартиру 200 грн. Для того, щоб я міг розраховувати на субсидію при піднятті цієї суми, сукупний дохід моєї сім"ї має бути не більший 2000 гривень. В той час, як для мешканця будь-якого іншого міста країни достатньо в такому випадку мати сукупний прибуток не більше 1000 грн. В грубій формі така арифметика називається "найобкою"


     Ну считаем :lol:
     10% по киевски - при доходе 2000 гривен составляют 200 грн., выше - субсидия

     20% по Украине - при доходе 2000 гривен составляют 400 грн., т.е. субсидия даётся при коммуналке более 400 грн.

     И кто тут демагог, не умеющий считать? И как ваша арихметика называется, а? "така арифметика називається "найобкою"" :lol:

     > По-друге, в місті в бюджет на компенсацію субсидій закладено менше 500 млн. гривень, в той час, як потрібні мільярди. Тобто грошей на всіх не вистачить. Це навіть не комунізм. Це жонглювання віртуальними грошима, яке в українських реаліях закінчується ще кількаразовим підняттям цін на покриття недоданого.

     А бюджет какого года а? 2006? А если 2006 - то все вопросы к оранжам не заложившим в бюджет и поднявшим цены на газ ТАК, что янык даже смог снизить.

     И прямая речь
     >- В городе начнет работать механизм социальной защиты малообеспеченных слоев населения, - заверил начальник главного управления ценовой политики горгосадминистрации Василий Яструбинский. >- Все обещания городской власти будут учтены в этом механизме. То есть малообеспеченные граждане, с учетом субсидий городского бюджета, не будут платить за жилищно-коммунальные услуги больше 10 процентов своего совокупного семейного дохода.

     >Семьи, чьи расходы на жилищно-коммунальные услуги превысят 10 процентов, в течение двух месяцев смогут оформить субсидии, перерасчет начнут проводить с 1 декабря. Для тех, кто уже получает субсидии, их пересчитают автоматически.
     http://ugmk.info/?digest=1163068715
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.11.16 | Чучхе

      Це ж треба, помітив, блін! Глазастий ти у нас!

    • 2006.11.20 | Михайло Свистович

     Re: Я отримував субсидії, і зараз розкажу про цей прикол по-київські

     Чучхе пише:
     >
     > По-перше, з незрозумілих причин Черновецький встановив найнижчий в Україні ценз для отримання субсидій - коли послуги ЖКГ складають 10% (для самотніх пенсіонерів - 15), в той час, коли в Україні - 20% від сукупного доходу сім"ї

     Він не має такого права, це встановлюється однаково по всій державі і не місцевою владою. Щось тут не те, бо прокуратура реально може порушити кримінльну справу, якщо все так, як ти написав.

     >
     > По-друге, в місті в бюджет на компенсацію субсидій закладено менше 500 млн. гривень, в той час, як потрібні мільярди. Тобто грошей на всіх не вистачить. Це навіть не комунізм. Це жонглювання віртуальними грошима, яке в українських реаліях закінчується ще кількаразовим підняттям цін на покриття недоданого.

     Субсидії взагалі-то покриваються за рахунок держбюджету, а не місцевого.
   • 2006.11.16 | Свинья на радуге

    А можна підрахунки в студію?

    mala пише:
    > От мій батько наприклад підрахував, що загалом йому доведеться сплачувати близько ТИСЯЧИ гривень в місяць, це при тому, що у нього заробітна плата 750, ну і що тепер робити?

    За що саме така дика сума?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.16 | alx_1904

     Судя по всему особнячок трёхэтажный

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.11.16 | mala

      Ні, не особнячок, трикімнатна квартира

      в якій проживає вісім людей, може Вам адресу написати?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.11.16 | alx_1904

       И на 8-х доход в месяц 750 грн.? Что-то вы не договариваете

       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.11.16 | mala

        Чому ж на 8-х?

        Я такого не говорила. Я писала, що мій батько отримує 750

        А далі. Прошу:
        *мама - офіційно не працює, не офіційно працює, але отримує не багато.
        *сестра - не працює, збирається їхати на навчання, оформлює зараз документи, тому працювати не може, рік тому скінчила КПІ, спочатку працювала, а тепер ні, чому, писала вище.
        *брат - вчиться, студент. Стипендія 139 гривень
        *дружина брата - дивиться за піврічним тарасиком який являється її сином, тому пробачте працювати не може
        *бабуся - недієздатна, не працює, прописана не тут, тому не отримує навіть пенсії
        *я - студентка, не працюю, бо не маю на це часу. Розклад не писатиму. Стипендія така ж.
        *про тата я вже писала
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.11.16 | alx_1904

         Re: Чому ж на 8-х?

         mala пише:
         > Я такого не говорила. Я писала, що мій батько отримує 750
         >
         > А далі. Прошу:
         > *мама - офіційно не працює, не офіційно працює, але отримує не багато.

         Рекламу видели? "Официальная зарплата - гарантия ваших социальных благ" ИМХО неофициально работать на маааленькую зарплату в Киеве - бред и лень.

         > *сестра - не працює, збирається їхати на навчання, оформлює зараз документи, тому працювати не може, рік тому скінчила КПІ, спочатку працювала, а тепер ні, чому, писала вище.

         Если она не хочет работать на Украине, а хочет эммигрировать, то почему государство обязано оплачивать её потребности? Она же считай эммигрировала.

         > *брат - вчиться, студент. Стипендія 139 гривень

         И не может работать? Ну извините, у меня сын студент - прекрасно и учится в КПИ и работает, как и его друзья, и неплохо получает. Работу искал и нашёл САМ.

         > *дружина брата - дивиться за піврічним тарасиком який являється її сином, тому пробачте працювати не може

         Тогда, извините, тем паче ваш брат шланг, если имея жену и ребёнка не работает.

         > *бабуся - недієздатна, не працює, прописана не тут, тому не отримує навіть пенсії

         Вообще не получает? НЕ ВЕРЮ!!!!!! По месту прописки обязана получать.

         > *я - студентка, не працюю, бо не маю на це часу. Розклад не писатиму. Стипендія така ж.

         Студентка, времени работать нет, а вместо лекций в инете сидеть есть? Чем же вы вместо учёбы занимаетесь? Так что не будем, ладно?
         Вы ещё скажите что студенту в Киеве не возможно найти работу.

         Интересно, а сколько вы на питание тратите в месяц и на одежду, а? ;)
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.11.16 | mala

          Ох класно,. такого мені ще не говорили

          alx_1904 пише:

          > Рекламу видели? "Официальная зарплата - гарантия ваших социальных благ" ИМХО неофициально работать на маааленькую зарплату в Киеве - бред и лень.

          Обов"язково передам своїй мамі яка вкалує зранку до вечора, що вона лінива і займається брєдом

          > Если она не хочет работать на Украине,

          хоче

          >а хочет эммигрировать,

          не хоче

          >то почему государство обязано оплачивать её потребности?

          не зобо"язане, так як і вона не повинна за підвищеними цінами оплачувати будівництво ище одного приміщення для секти Сандея

          >Она же считай эммигрировала.

          Правда? Я не знала. Вона їде (якщо поїде) у францію на рік на навчання. Вона за фахом перекладач і щоб тут в Україні знайти пристойну роботу, вона повинна занти живу мову, а іншого способу окрім як поїхати і поспілкуватись із французами - немає. Їде через агенство, гроші на поїздку (оплата візи, численних довідо, квитків і гроші агенству) вона заробляла протягом року.

          > > *брат - вчиться, студент. Стипендія 139 гривень
          >
          > И не может работать? Ну извините, у меня сын студент - прекрасно и учится в КПИ и работает, как и его друзья, и неплохо получает. Работу искал и нашёл САМ.

          Ми зараз говоримо про мро моральні обов"язки чи про закон. Він періодично знаходить якусь роботу, але заробляє там копійки, не знаю як шукає і як знаходить і не збираюсь лізти до нього і щось йому радити, це його особиста справа. Але ми зараз говоримо про інше зовсім. Навіть якби мій брат заробляв якісь там гроші хай навіть не малі, то це не означає, що Київрада повинна завищувати тарифи.

          > Тогда, извините, тем паче ваш брат шланг, если имея жену и ребёнка не работает.

          Не ображайте, мого брата будь-ласка, це не виховано, все не так просто як Ви думаєте, я зараз не буду Вам пояснювати принципи функціонування нашої родини, він, зокрема допомогає оїй мамі часто по роботі.

          > Вообще не получает? НЕ ВЕРЮ!!!!!! По месту прописки обязана получать.

          Там (в Херсонській області) вона її ніби отримує, але її забирає (за нашою домовленістю) людина яка дивиться за її будинком, сплачує всі рахунки і т. д.

          > Студентка, времени работать нет, а вместо лекций в инете сидеть есть?

          Я не сиджу замість лекцій в інтернеті. Брехати не гарно.

          >Чем же вы вместо учёбы занимаетесь?

          Іноді, зізнаюсь, пропускаю пари щоб потріпити на якісь акції чи інші речі пов"язані з громадською діяльністю.

          >Так что не будем, ладно?

          Ще й як будемо :)

          Так от, мій розклад:

          понеділок
          пари з 9.00 до 18.00.
          вівторок
          пари з 10.30 до 14.30
          середа
          пари з 9.00 до 18.00.
          четвер
          до деякого часу пар не було, але зараз перед сесією поставили декілька семінарів, отож через годину їду на семінар по практичній режисурі.
          п"ятниця
          пари з 9.00 до 15.40
          субота
          пари з 9.00 до 18.00.
          Неділя
          вихідний
          Мій вільний час ви бачите, а тепер додайте до цього всього ще репетиції, які ідуть поза парами і таку сяку громадську діяльність, а ще хатня робота якої в мене вистачає з головою. Тепер порадьте мені роботу.

          > Вы ещё скажите что студенту в Киеве не возможно найти работу.

          Знайти можливо, а от працювати на ній...

          > Интересно, а сколько вы на питание тратите в месяц и на одежду, а?

          не рахувала
    • 2006.11.16 | mala

     як знатиму, скажу.

     Свинья на радуге пише:

     > За що саме така дика сума?

     Як прийде мій батько додому, то обов"язково запитаю і напишу. Але одразу скажу, що знаю точно, щоце сума загальна, тобто за все, разом з телефоном і т. д.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.11.16 | Свинья на радуге

      А скільки особисто Ви платите за міський телефон?

      Я просто не пам"ятаю точно скількі зараз абонплата і скільки безкоштовних хвилин вона включає, але можу сказати приблизну суму свого щомісячного рахунку за міські розмови - 15-20 грн. Ще десь стільки ж - міжміські, але навіть не кожен місяць.
      Електрика. В середньому - 80 кВтг на місяць. 20 грн круглим счьотом.
      Totally нарахували близько 60 грн.
      Нагадаю, електрика і телефон не дорожчають у три рази.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.11.16 | mala

       Особисто я - не плачу. Бо я ним майже не користуюсь.

       Свинья на радуге пише:
       > Я просто не пам"ятаю точно скількі зараз абонплата і скільки безкоштовних хвилин вона включає, але можу сказати приблизну суму свого щомісячного рахунку за міські розмови - 15-20 грн. Ще десь стільки ж - міжміські, але навіть не кожен місяць.
       > Електрика. В середньому - 80 кВтг на місяць. 20 грн круглим счьотом.
       > Totally нарахували близько 60 грн.
       > Нагадаю, електрика і телефон не дорожчають у три рази.

       Я ж сказала, що напишу пізніше, я не знаю зараз цифр, але за телефон точно більше, бо у тата і у мами робота з цим пов"язана і тому їм доводиться часто дзвонити в тому числі по міжміським
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.11.16 | Свинья на радуге

        В принципі, лишається одне питання:

        Чи є у Вас лічильники, принаймні на воду. Якщо є то я все ж не розумію звідки така сума, а якщо і досі нема, то, даруйте, чому?
        mala пише:
        > Я ж сказала, що напишу пізніше, я не знаю зараз цифр, але за телефон точно більше, бо у тата і у мами робота з цим пов"язана і тому їм доводиться часто дзвонити в тому числі по міжміським
        Щодо цього можу лише зауважити - якщо Ваші батьки наймані працівнтки, то чому вони не вимагають компенсації за використання особистого телефону від своїх великорозумних працедавців?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.11.16 | alx_1904

         А потому же,

         что и их сын не хочет работать, имея жену и младенца. А нахрена? Лучше в духе социализма потребовать, чтобы их нужды другие оплачивали.
         Свинья на радуге пише:
         > Щодо цього можу лише зауважити - якщо Ваші батьки наймані працівнтки, то чому вони не вимагають компенсації за використання особистого телефону від своїх великорозумних працедавців?
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.11.16 | mala

          Брехати не гарно (с)

          alx_1904 пише:
          > что и их сын не хочет работать, имея жену и младенца. А нахрена? Лучше в духе социализма потребовать, чтобы их нужды другие оплачивали.

          Він взагалі про це нічого не говорить і нічого не від кого не вимагає. І про тарифи теж. Ясно?
        • 2006.11.16 | mala

         Re: В принципі, лишається одне питання:

         Свинья на радуге пише:
         > Чи є у Вас лічильники, принаймні на воду. Якщо є то я все ж не розумію звідки така сума, а якщо і досі нема, то, даруйте, чому?

         Немає. Чому? Не знаю, я до певного часу цим взагалі не цікавилась, даруйте, але я не мала на це жодного бажання, але тепер доводиться мати, якщо навіть такий невіглас в цьому питання як я побачив фігню у підвищені тарифів, то що казати про інших ;)

         > Щодо цього можу лише зауважити - якщо Ваші батьки наймані працівнтки, то чому вони не вимагають компенсації за використання особистого телефону від своїх великорозумних працедавців?

         вони не наймані працівники
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.11.16 | Свинья на радуге

          Bingo!

          mala пише:
          > Свинья на радуге пише:
          > > Чи є у Вас лічильники, принаймні на воду. Якщо є то я все ж не розумію звідки така сума, а якщо і досі нема, то, даруйте, чому?
          >
          > Немає. Чому? Не знаю, я до певного часу цим взагалі не цікавилась, даруйте, але я не мала на це жодного бажання,
          Даруйте, а право голосу на виборах Ви маєте? А бажання ним скористатись?
          >
          > але тепер доводиться мати,
          Я Вас вітаю, у Вас є шанси ;)
          >
          > > Щодо цього можу лише зауважити - якщо Ваші батьки наймані працівнтки, то чому вони не вимагають компенсації за використання особистого телефону від своїх великорозумних працедавців?
          >
          > вони не наймані працівники
          Тоді нема чого жалітися на низькі прибутки. Навкруги, і на цьому форумі зокрема так багато говорять, що підприємництво це куул, вияв ініціативності, всьо залежить тіко від самого себе і всьо такоє...
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.11.16 | mala

           Ага... Bingo!

           Свинья на радуге пише:

           > Даруйте, а право голосу на виборах Ви маєте?

           Маю.

           >А бажання ним скористатись?

           теж, але не треба натякати я чудово розумію, що Ви маєте на увазі. Та хочу Вас розчарувати, я не повинна цікавитись усім без вийнятку, в мене є купа всього, що я поивнна знати окрім тарифів. Коли вон є прийнятними - вони мене не цікавлять, а коли їх починають завищувати, то про це я дізнаюсь (що я успішно і зробила) і вивчу все, що мені потрібно.

           > Я Вас вітаю, у Вас є шанси ;)

           Дякую за привітання. Шанси на що?

           > Тоді нема чого жалітися на низькі прибутки. Навкруги, і на цьому форумі зокрема так багато говорять, що підприємництво це куул, вияв ініціативності, всьо залежить тіко від самого себе і всьо такоє...

           Вони не жаліються на низькі прибутки, кожен крутиться як може, але це не означає, що влада має право завищувати тарифи. Блін, я свого батька тільки в приклад привела, а Ви вчепились. Я ж не звинувачую Черновецького в тому, що моя мама чи тато мало заробляють, я звинувачую його в тому, що він, повторюю, НЕОБГРУНТОВАНО ПІДВИЩУЄ ТАРИФИ, набридло повторювати :(
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.11.16 | alx_1904

            Ну тогда ответьте плииз на вопросы

            mala пише:
            > Я ж не звинувачую Черновецького в тому, що моя мама чи тато мало заробляють, я звинувачую його в тому, що він, повторюю, НЕОБГРУНТОВАНО ПІДВИЩУЄ ТАРИФИ, набридло повторювати :(

            1) Какие должны быть "обоснованные тарифы" при нынешних ценах на энергоносители
            2) Кто должен кроме Вас оплачивать Ваши нужды
            3) За счёт чего должна браться зарплата коммунальщикам и деньги на ремонты, а?
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.11.16 | saha

             Re: Ну тогда ответьте плииз на вопросы

             > 1) Какие должны быть "обоснованные тарифы" при нынешних ценах на энергоносители

             Вам же сказали обоснованные, а вы какие, какие.
             Обоснованные тарифы это -
             кода например на воду пишут например
             что добыча куба воды обходится в 50коп
             очистка 75 коп
             средняя доставка(работают насосы електроенергия) по киеву доставка 50 коп.
             ЗП персонала на каждый куб воды 1 грн(всего кубов скоко-то средняя ПЗ по предприятию сколько то, персонала сколько то)
             амортизационные отчисления на трубы стольк-то.
             Так как предприятие комунальное то прыбыль можн оне рисовать вообще можно символические 10%.
             Тогда можн опроверить каждую цыфру и сказать да действительно куб воды стоит 3.50 или сколько там.
             Но когда говорят что куб воды будет стоить 5грн потому что прошлый год мы потратили 5 млн а прокачали млн кубов. То извените из этих 5мл вы понакупали себе служебных машин наделали откатов и так далее.

             > 2) Кто должен кроме Вас оплачивать Ваши нужды

             Никто не должен. Просто когда монополия то тогда нужно четко знать за, что платишь. Это я как предприниматель могу ставить любую цену не хочешь платить иди торгуйся, рынок. А монополист должен отвечать за свое ценообразования- это нормально.

             > 3) За счёт чего должна браться зарплата коммунальщикам и деньги на ремонты, а?
             Смотри ответ на пункт 1.
    • 2006.11.17 | mala

     Хтось там просив "підрахунки в студію"?

     Так от. Раніше ми платили за місяць за комунальні послуги (без електрики і телефону :) ) 240 гр. а тепер помножте це на 3,5 :)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.11.17 | Свинья на радуге

      І Ви вважали це незначною сумою?

      240 * 3.5 = все ж таки 840 а не 1000. Чи це для Вас одне й те саме?
      Навіть і Вашу попередню суму можна було суттєво зменшити - лічильник на воду економить близько 50-60% тарифу на воду з розрахунку для дорослої людини, а для маленької дитини - десь 70-80%. Далі рахуйте самі, за скільки місяців встановлення лічильників повністю окупиться.
      Але Ви цього не зробили. Тому й не дуже віриться у Ваші демагогічні заяви. Зрозуміло, що будь-яке подорожчання, хоч у 3.5 разів, хоч на 3.5% - позитивних емоцій не викличе. Але що Ви самі зробили для себе?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.11.17 | mala

       Стоп!

       Свинья на радуге пише:
       > 240 * 3.5 = все ж таки 840 а не 1000. Чи це для Вас одне й те саме?

       звичайно не одне і те ж саме, я виключила звідти телефон і електрику. З ними буде приблизно тисяча. Які проблеми?

       > Навіть і Вашу попередню суму можна було суттєво зменшити - лічильник на воду економить близько 50-60% тарифу на воду з розрахунку для дорослої людини, а для маленької дитини - десь 70-80%. Далі рахуйте самі, за скільки місяців встановлення лічильників повністю окупиться.

       та не економить. У нас в родині занадто багато людей щоб про таке говорити. У нас весь час працює пральна машинка (вона воду використовує) і так далі. Я не впевнена, що з лічильником ми платитимемо меньше, думаю, що приблизно так само.

       > Але Ви цього не зробили.

       і не зроблю скоріше за все. У нас в родині чіткий розподіл обов"язків. Такі рахунки сплачує мій тато. І він вирішує, що йому ставити, або не ставити. Я плачу за інтернет і я вирішую який обрати тариф і т. д. Отак от.

       >Тому й не дуже віриться

       з вірою до церкви (с)

       >у Ваші демагогічні заяви.

       вони не є демагогічними.

       >Зрозуміло, що будь-яке подорожчання, хоч у 3.5 разів, хоч на 3.5% - позитивних емоцій не викличе. Але що Ви самі зробили для себе?


       Послухайте, я не знаю скільки разів я ще повинна це повторити, але спробую ще раз, може нарешті Ви знайдете сенс в моїх словах.
       Так от, я не жаліюсь, не нию і не вимагаю, щоб за мене чи мою родину хтось сплачувава рахунки, я ЛИШЕ хочу, що влада в моєму місті не підвищувала тарифи НЕОБГРУНТОВАНО, тобто не маючи для цього ніяких причин окрім особистго збагачення. Тепер ясно? Газ подорожчав, добре, але він не подорожчав навіть на половину, не те що у 3,5 разів, я вже мовчу про те, що газ яким користується населення видобувається в Україні. А інші причини через які підняли тарифи, пробачте, але вони не переконливі, хочаб тому, що київські мужі не дуже то про ці причини і розповсюджуються.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.11.17 | Свинья на радуге

        Re: Стоп!

        mala пише:
        > Свинья на радуге пише:
        > > 240 * 3.5 = все ж таки 840 а не 1000. Чи це для Вас одне й те саме?
        >
        > звичайно не одне і те ж саме, я виключила звідти телефон і електрику. З ними буде приблизно тисяча. Які проблеми?
        Телефон не належить до комунальних платежів. Електрика не дорожчає в три рази.
        >
        > та не економить. У нас в родині занадто багато людей щоб про таке говорити.
        Вот в том то і дєло. В квартплату закладено 5 кубів холодної і кажись 3,5 куба гарячої води на людину (вода рахується на людину, а не на площу). Реально троє дорослих людей і двоє дітей використовують 7-8 кубів холодної і 5-6 гарячої. Будете і далі стверджувати що не економить?
        >
        > Так от, я не жаліюсь, не нию і не вимагаю, щоб за мене чи мою родину хтось сплачувава рахунки, я ЛИШЕ хочу, що влада в моєму місті не підвищувала тарифи НЕОБГРУНТОВАНО,
        Про обгрунтованість особистоВаших уявлень див. вище.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.11.17 | mala

         Re: Стоп!

         Свинья на радуге пише:

         > Телефон не належить до комунальних платежів. Електрика не дорожчає в три рази.

         Я це знаю, але ще раніше я Вам написала, що та сума, то разом з телефоном і електрикою. Тобто разм те, що рреба сплачувати. Блін.

         > Вот в том то і дєло. В квартплату закладено 5 кубів холодної і кажись 3,5 куба гарячої води на людину (вода рахується на людину, а не на площу). Реально троє дорослих людей і двоє дітей використовують 7-8 кубів холодної і 5-6 гарячої. Будете і далі стверджувати що не економить?

         так, буду.

         > Про обгрунтованість особистоВаших уявлень див. вище.

         Ні, я просто в шоці. За Вашою логікою тарифи можна підвищувати до тих пір поки люди будуть спроможні сплачувати гроші!! Але вибачте, це маразм, не забувайте, що окрім як сплачування комунальних послуг люди ще на деякі речі витрачають свої кошти, йолі палі (с) Навіщо взагалі про це говорити? Забудьте на хвилинку про те, що писалось мною і Вами вище і дайте мені відповідь лише на одне питання:
         Ви вважаєте, що тарифи підвищили справедливо і обгрунтовано?
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.11.17 | Свинья на радуге

          Підійшли до філософського боку питання

          mala пише:
          >
          > Ви вважаєте, що тарифи підвищили справедливо і обгрунтовано?
          Справедливість не обговорюю. Її немає.
          Про обгрунтованість. Я не знаю. У мене не досить інформації, щоб підрахувати, ну принаймні, собівартість та амортизацію та співставити з тим, що пропонується міською владою. А Ви можете таке зробити?
          У мене зустрічне питання (не вдасться забути все що раніше говорили...). На основі чого Ви стверджуєте, що встановлення лічильнків не економить платню? Я - на основі власних спостережень, а Ви на основі чого? У мене арифметична помилка в розрахунках, чи Ви просто ігноруєте будь-яку інформацію, що йде врозріз із Вашими уявленнями?
          Хоча зрозуміло, що тарифи більше чи менше завищені. Що буде в тому випадку, коли підвищення не відмінять? Розповсюджена порада не платити взагалі (тоді, до речі, до чого всі протести? Не платіть та й годі.). Але - подивимось, які будуть тенденції. А вони можуть бути різні. Тому я вважаю, що певні заходи перестороги, які залежать від мене самого, не завадять. От і все. Приємних вихідних.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.11.17 | mala

           Re: Підійшли до філософського боку питання

           Свинья на радуге пише:

           > Справедливість не обговорюю. Її немає.

           Є


           > У мене зустрічне питання (не вдасться забути все що раніше говорили...).

           Не вмієте абстрагуватися? ;)

           > На основі чого Ви стверджуєте, що встановлення лічильнків не економить платню? Я - на основі власних спостережень, а Ви на основі чого? У мене арифметична помилка в розрахунках, чи Ви просто ігноруєте будь-яку інформацію, що йде врозріз із Вашими уявленнями?

           Я не стверджую, що не економить у Вас, я стверджую, що в мене не економить :)

           > Хоча зрозуміло, що тарифи більше чи менше завищені. Що буде в тому випадку, коли підвищення не відмінять?

           а нічого не буде, просто доведеться економити гроші.

           > Розповсюджена порада не платити взагалі (тоді, до речі, до чого всі протести? Не платіть та й годі.).

           погана порада

           > Але - подивимось, які будуть тенденції. А вони можуть бути різні.

           не думаю

           > Тому я вважаю, що певні заходи перестороги, які залежать від мене самого, не завадять. От і все. Приємних вихідних.

           І які ж це заходи?
   • 2006.11.20 | Михайло Свистович

    Re: А толку від тих субсидій???

    mala пише:
    > Ви колись пробували отримати субсидію? Там весь час всіх кидають, це треба неймовірна затрата нервів і т.д.

    То може слід переорієнтувати гасла з підвищених тарифів на погану роботу чиновників, які відають субсидіями?

    > От мій батько наприклад підрахував, що загалом йому доведеться сплачувати близько ТИСЯЧИ гривень в місяць, це при тому, що у нього заробітна плата 750, ну і що тепер робити?

    Оформляти субсидію.

    >
    > І річ навіть не в цьому, а в тому, що ТАКЕ підняття цін є необргунтованим

    Звідки ти це взяла? Ти досліджувала структуру київських тарифів? Сумніваюсь.

    >
    > Крім того, якого, вибачте, фігу ми повинні дозволяти мудилам в КМР і КМДА обдирати нас?

    Можна не дозволяти. Написати заяву, щоб вас відключили від опалення, газу, води тощо.
 • 2006.11.16 | RedBagira

  Моня бы уже молчал

  Честный нашелся.

  Может, хватит людей по площадям гонять и пиариться? Что толку, если мы потусуемся перед КМДА? Черновецкий тарифы отменит?
  Помнится, БЮТ грозил референдумом о недоверии Черновецкому. Вот Моня пусть немного потратится и организует сбор подписей. С удовольствием подпишу.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.16 | mala

   А хтось взагалі знає, скільки таких акцій проти підвищення

   тарифів було у Києві? І чи була на них хоч якась реакція? Я щось чула і по телику бачила, але наче толку від того не було.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.16 | RedBagira

    Были

    Где-то в начале октября проводили коммунисты, потом ЗУБР.
    Эффект на лице... киевлян. :) Морды вытянулись, когда узнали, что вместо обещанного повышения в 2-3 раза будет в 3,5.

    Уличные акции эффективны тогда, когда толпа подавляет силой и готова идти до конца. Собраться толпой человек в 500, постоять час и разойтись - на пользу только вирусу гриппа. :) Если бы кто-то инициировал всеобщую забастовку или блокаду КМДА, я бы поддержала. И попросила бы коммунистов поддержать, несмотря на идеологические различия. В Киеве у левых достаточно сил нет, чтобы самим это делать.

    Проблему надо решать с использованием полномочий депутатов. Заодно и проверим, насколько наши слуги народа таковыми являются. Пока что большинство под Черновецким ходит. Т.е., их все устраивает. Причем, и на сине-белых вину не свалишь, их там кот наплакал.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.16 | Чучхе

     Обратитесь в антикризисную коалицию

     спросите у коммунистов, почему они голосовали за отмену закона о неповішении тарифов. а потом уже учите нас здесь
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.11.16 | RedBagira

      Не хотите учиться - не учитесь.

      Вас кто-то заставляет?

      Повышение повышению рознь. Можно повысить на 20%, а можно в 3,5 раза.
      Не повышать вообще было нельзя.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.11.16 | Чучхе

       И вообще, Ваше дело - защищать памятник Ленину

       и выходить на улицы по призыву Тягныбока. Никакого глубокого смысла от коммунистических демонстраций "с ЗУБРОМ" я не видел. А профанацию идеи - конечно, да
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.11.17 | RedBagira

        А на хрен он мне сдался? Я работаю.

        Пусть его, как наследие ЮНЕСКО, ОМОН защищает.
        Не защитит - сядет и ОМОН, и долбо*бы его снесшие (прошу прощения у модераторов).
        Ради интереса в указанный день проеду на машине мимо КМДА на лохов паморочных полюбоваться. Посмотрим на эффективность акций вечных мерзляков. Эффективность будет оцениваться по степени испуга народного слуги Черновецкого путем отмены подписанного им постановления.


        Учитывая начало диалога, предлагаю "дописувачу" обсудить со мной причины отсутствия в магазинах колбасы по 2.80.HRN. Стенограмму обсуждения данного вопроса в КПУ обязуюсь предоставить. :)
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.11.17 | Чучхе

         Вы не работаете. Вы глупости по форумам пишете

         Это во-первых

         > Пока мы обсуждаем, что делать, и как защитить пенсионеров, расходясь во мнениях, кто там был и насколько эффективно,

         Во-вторых, Компартия а тем более ЗУБР - партии конкретно зашкваренные, место которых на тех маргинесах полдитической жизни, где стоит бабушка с портретом Сталина, дедушка с Николаем Кровавым на хоругви и еще какой-то мутный тип в форме поручика времен битвы под Мукденом с плакатом "Не допустим насильственной украинизации". Выступать вместе с ними однозначно означает показать себя полным кретином. Эта обдолбаеная публика кого угодно стоящего рядом дискредитирует сразу же и навсегда.

         В-третьих. Тарифы подняли коммунисты, отменив мораторий на повышение тарифов. Предлагая нам вместе с ними бороться против коммунистических же решений, Вы, очевидно считаете присутствующих здесь идиотами.

         RedBagira пише:
         > Пусть его, как наследие ЮНЕСКО, ОМОН защищает.
         > Не защитит - сядет и ОМОН, и долбо*бы его снесшие (прошу прощения у модераторов).

         А, так Вы тоже вышли на улицу на Покрову по призфыву Тягныбока?

         > Учитывая начало диалога, предлагаю "дописувачу" обсудить со мной причины отсутствия в магазинах колбасы по 2.80.HRN. Стенограмму обсуждения данного вопроса в КПУ обязуюсь предоставить. :)

         Великолепный съезд с темы о субсидиях и обдолбанности членов КПУ

         > залезает "учение Чучхе" от слова чучело, и пытается свести все мероприятие на нет, поссорив дискутантов.

         Если бы в стране господствовало учение Чучхе - не было бы проблем с тарифами.

         > Ссоры не получится, давайте подписные листы на местный референдум.

         Возьмите в "антитарифной" Компартии
       • 2006.11.17 | RedBagira

        Недаром выбирают ник и даются фамилии

        Пока мы обсуждаем, что делать, и как защитить пенсионеров, расходясь во мнениях, кто там был и насколько эффективно, залезает "учение Чучхе" от слова чучело, и пытается свести все мероприятие на нет, поссорив дискутантов.
        Ссоры не получится, давайте подписные листы на местный референдум.
 • 2006.11.16 | Scubo

  Про те саме саме завтра, у пятницю на Хрещатику о 13.00

  Можна потренуватися завтра на Хрещатику о 13.00
  http://maidan.org.ua/n/news/1163593285
 • 2006.11.17 | vmo1

  Re: Киевляне, защитим наших пенсионеров!

  Студенты-первокурсники научат Черновецкого основам права
  www.sprotiv.info [15.11.2006 18:56]

  Всеукраинское молодежное объединение "Молодежь – надежда Украины" и общественная кампания "Общественное сопротивление Украины" проведут в пятницу, 17 ноября, в 13-00
  возле Киевской городской государственной администрации (Крещатик,36) акцию протеста против повышения в 3,4 раза тарифов на жилищно-коммунальные. Об этом, как передает www.sprotiv.info, сообщил лидер ВМО Вадим Гладчук.

  Как отметил В.Гладчук, «мэр Леонид Черновецкий и его новая «команда» продемонстрировали в последние дни не только степень собственного циничного отношения к киевлянам, но и вопиющую юридическую безграмотность». «Министерство юстиции четко неоднозначно разъяснило мэрии, что решение о повышении тарифов вступит в силу исключительно после регистрации его в Минюсте. Однако столичные чиновники безапелляционно заявили, что им закон – не указ», - добавил В.Гладчук.

  В.Гладчук сообщил, что согласно украинскому законодательству, в частности Закону о городе-герое Киеве, как раз акты столичной власти должны регистрироваться, в отличие от актов местных властей других регионов. «Это предусмотрено в законе потому, что этим же законом киевская власть наделяется гораздо большими полномочиями, нежели местные власти других городов. Чтобы не допустить узурпации власти в Киеве, такими себе «князьками» и была введена норма о регистрации актов – это норма контроля над деятельностью», отметил В.Гладчук, добавив, что «как показало время, и действия Черновецкого, норам была введена не зря».

  По словам лидера ВМО, тот факт, что столичная власть пытается уклонится от выполнения этой нормы свидетельствует о диктаторских преступных намерениях нового мэра. «Притом эти намерения направлены отнюдь не на улучшение жизни киевлян», констатировал В.Гладчук, приведя в пример беспрецедентное повышение тарифов в 3,4 раза на жилкомуслуги в Киеве.

  В.Гладчук также отметил, что на митинге будут присутствовать студенты-первокурсники юридических факультетов, которые «проведут специально для мэра Черновецкого краткий юридический ликбез». Эти же студенты разъяснят киевлянам их право подать в суд на незаконные квитанции с повышенными тарифами. Как сообщил В.Гладчук, «молодежь не допустит узурпации власти в столице мэром-банкиром и советует ему, пока не поздно, оформить депутатский мандат и уйти в парламент». «1 декабря заканчивается срок, который ЦИК чересчур благодушно и, наверное, не безкорыстно, отвела Черновецкому на регистрацию. Советуем мэру вскочить на подножку уходящего поезда и использовать депутатский мандат и неприкосновенность, чтобы не отвечать за свою преступную деятельность», отметил В.Гладчук. При этом лидер ВМО добавил, что организация поддерживает те силы, которые заявили о начале сбора подписей киевлян за отставку мэра. «Черновецкого сегодня не поддерживает 82% киевлян. Какое он имеет право говорить от их имени, действовать от их имени? Черновецкий должен добровольно покинуть кресло мэра», отметил В.Гладчук.

  По словам лидера ВМО, «Молодежь – надежда Украины» и «Гражданское сопротивление Украины» с 20 ноября начинают ежедневные бессрочные митинги у стен мэрии и бессрочный ежедневный сбор подписей граждан Украины «против незаконного необоснованного грабительского повышения цен мэром Черновецким на жилищно– коммунальные услуги в 3,4 раза. Также будет происходить сбор подписей относительно изменения Закона Украины «О городе – герое Киев» и отставки Черновецкого с должности главы Киевской городской государственной администрации». Возле мерии на Крещатике будут происходить публичные общественные дебаты относительно необходимости проведения местного референдума о недоверии циничному столичных обманщику избирателей - Киевскому городскому председателю Леониду Черновецкому.
 • 2006.11.20 | Михайло Свистович

  А хто захистить пенсіонерів-некиян?

  От тільки незрозуміло від чого - чи від нових цін чи від нових "алчевськів", бо мало який некиївський бюджет може дотувати комуналку?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.20 | дідусь

   Re: А хто захистить пенсіонерів-некиян?

   Чучхе пише:
   > По-перше, з незрозумілих причин Черновецький встановив найнижчий в Україні ценз для отримання субсидій - коли послуги ЖКГ складають 10% (для самотніх пенсіонерів - 15), в той час, коли в Україні - 20% від сукупного доходу сім"ї


   Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 вересня 1997 року N 1050 ( 1050-97-п ) "Про заходи щодо подальшого вдосконалення надання населенню субсидій... та Методики надання населенню житлових субсидій, затвердженої цілим рядом відомств і
   Зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 15 червня 1998 р. за N 379/2819 і які наскільки я знаю діють і сьогодні обовязкова частка для сплати самими мешканцями 15% (а не 20), а черновецький покищо нічого не встановлював а лише звернувся із відповідним клопотанням до кабміну.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.20 | дідусь

    Re: А хто захистить пенсіонерів-некиян?

    Пардон, тільки що найшов, виявляється премьєр Пустовойтенко у 1998 році видав постанову № 1156 якою підняв планку до 20% (15% залишилось лише для пенсіонерів та інших непрацездатних, або якщо сукупний доход менше 50% прожиткового мінімуму, та й то за умови що є діти чи інші непрцездатні.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua