МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Громадянська кампанія - "ХТО ВБИВ?"

11/15/2006 | Майдан-ІНФОРМ
7 жовтня в під'їзді власного будинку чотирма пострілами в спину було вбито журналістку та правозахисницю Ганну Політковську. Було вбито принципового та сміливого репортера, жінку, матір. Люди, що пішли на цей злочин - виродки, які не змогли зупинити вільне слово і вдалися до фізичного знищення людини. Бог їм суддя, але і людський суд ще ніхто не відміняв.

Президент Росії Володимир Путін пообіцяв, що справа буде розслідувана, а вбивці - притягнуті до відповідальності. Минуло сорок днів. Півтора місяці. Термін достатній. Але в справі про вбивство Ганни Політковськой з кожним днем стає все більше запитань та все менше - ясності, прагнення до правди. Слідство налякано увагою з боку перших осіб держави, прагне якнайшвидше закрити цю справу. Але в цьому випадку винним може стати призначена особа, що не має ніякого відношення до смерті Ганни Політковськой.

Громадяни Росії та світова спільнота не дізнаються, що ж відбулося насправді. Ми не можемо цього допустити. Ми оголошуємо про початок громадянської кампанії по розслідуванню цього вбивства. З цього дня слідство у даній справі переходить під народний контроль.

Наша кампанія принципово позбавлена від будь-якого політичного контексту. Ми не задаємо влади ніяких питань, окрім єдиного — «Хто вбив?» Ми не висуваємо ніяких вимог окрім однієї — «Знайдіть справжніх вбивць!» Ми формуємо альтернативний інформаційний ресурс по збору фактів, пошуку свідоцтв, аналізу доказів і відновленню справжньої картини цієї трагічної події. Ми не станемо перешкоджати офіційному розслідуванню - але будемо всіма силами допомагати йому і стежити за тим, щоб воно не зайшло в безвихідь і не прийшло, через нестачу інформації, до помилкових висновків.

http://www.ktoybil.ru/index.html

Відповіді

 • 2006.11.16 | Невже

  Re: Громадянська кампанія - "ХТО ВБИВ?"

  Невже в Росії почнеться щось подібне до акцій котрі почалися із вбивста Гонгадзе? Швидше всього ні, Росія - не Україна, тому це напевне спроби котрі приречені на поразку :(

  Хоча шкода - це було б цікаво якби у Москві щось вдалося зробити...
 • 2006.11.17 | burum

  Фото з старту кампанії "ХТО ВБИВ?"

  Ось фото з акції старту кампанії!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua