МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Приплили: Хіт з Банкової

11/15/2006 | Dead_Dog
УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 967/2006


Про внесення подання щодо звільнення Н.Гаркавої

Указом Президента України від 13 грудня 2005 року № 1742 на посаду голови Сумської обласної державної адміністрації було призначено ГАРКАВУ Ніну Миколаївну. 8 листопада 2006 року Н. Гаркава досягла граничного віку перебування на державній службі для жінок, визначеного статтею 23 Закону України «Про державну службу», що згідно з пунктом 3 частини першої статті 30 цього ж Закону є підставою для припинення державної служби.

Питання щодо продовження терміну перебування на державній службі щодо Н. Гаркавої в установленому порядку не вирішено.

Таким чином, Н. Гаркава продовжує перебувати на державній службі, виконувати відповідні посадові обов'язки на посаді голови місцевої державної адміністрації в порушення Закону України «Про державну службу».

Відповідно до частини четвертої статті 118 Конституції України звільнення з посад голів місцевих державних адміністрацій здійснюється Президентом України за поданням Кабінету Міністрів України.

Однак всупереч Конституції України подання щодо звільнення Н. Гаркавої із займаної посади, незважаючи на вжиті за дорученням глави держави заходи щодо врегулювання цього питання, Кабінетом Міністрів України досі не внесено.

З метою забезпечення виконання Закону України «Про державну службу», статті 118 Конституції України, виходячи з норм статті 19 Конституції України, яка зобов'язує органи державної влади діяти на підставі та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України, статті 113 Конституції України, за якою Кабінет Міністрів України керується у своїй діяльності Конституцією та законами України, прийнятими відповідно до них указами Президента України, пункту 1 статті 116 Конституції України, який покладає на Кабінет Міністрів України повноваження щодо забезпечення виконання Конституції і законів України, постановляю:

1. Кабінету Міністрів України внести у тижневий строк відповідно до статті 118 Конституції України подання щодо звільнення Н. Гаркавої з посади голови Сумської обласної державної адміністрації у зв'язку з досягненням граничного віку проходження державної служби.

2. Цей Указ набирає чинності з дня опублікування.

Президент України Віктор ЮЩЕНКО

15 листопада 2006 року


http://prezident.gov.ua/documents/5213.html

Без коментарів....

ВідповідіCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua