МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

«Красиво жить не запретишь»

11/16/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Запам’ятайте цей номер чорного автомобіля марки “Мерседес”: 00157, серія “ОО”. Ця машина призначена для транспортування "хвахівця сканера і щільного конспекту", а також видатного діяча епохи розвиненого кучмізму Володимира Михайловича Литвина. Як свідчать наші поінформовані джерела в Президії НАН України, в ескорті по перевезенню нинішнього члена… віце-президента НАНУ задіяні ще 2 автомобілі охорони, по одному спереду і ззаду. В ході “наполегливої” праці в Президії автомобіль стоїть ліворуч від в’їзду на територію внутрішнього дворика Президії на вул. Володимирській, 54. З недавніх пір для відпочинку “охоронців” спеціально виділене приміщення, під вікнами якого й зберігається засіб пересування “слуги народу”. Самі охоронці обладнані найсучаснішими засобами нападу та зв’язку, щоб надійно захищати “клієнта” від можливих неприємностей. За деякими даними, транспортними та паркувальними можливостями Президії користується так би мовити народний депутат від партії [кількох] регіонів Є.Кушнарьов. Між іншим, за наші з вами кошти, як платників податків.

Втім, як свідчить один з дописувачів форуму “Освіта та наука”, з реальним розпорядником всього господарства та майна НАН України керуючим справами В.В.Арсенюком (по-простому: завгоспом) воліють дружити також і представники опозиційного Блоку Юлії Тимошенко. Показовий приклад: днями під вікнами Президії НАНУ відбувалася акція протесту мешканців гуртожитку НАН України, яких можуть викинути з помешкань за борги доведеного до банкрутства ЖЕКу. Далі цитуємо: “Акцію зняли всі телеканали. Випустили анонси. Але ... не показали. Звичайно, зовсім не тому, що телеканали не бажають сваритись з Головою Держкомтелерадіо Прутніком (другом нового "власника" гуртожитків Кириченка-юніора. А ще жодна з Юліних газет (Г-покиевски, "ВВ") жодним словом про це не обмовилась. І зовсім не тому, що Керуючий справами НАНУ Арсенюк дружить з "Приватом"…”

Хочете знати більше про цинічне відношення до молодих науковців та рівень деградації керівництва НАН України? Читайте наступні матеріали та підбірку лінків всередині:

[15-11-2006]: Мешканці гуртожитків НАНУ: "Рухоме" та "нерухоме" майно Національної академії наук України

[04-11-2006]: Досить зводити наклепи на академіка Литвина!

Відповіді

 • 2006.11.16 | Уляна

  Чучхе, це правда?

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > А ще жодна з Юліних газет (Г-покиевски, "ВВ") жодним словом про це не обмовилась. І зовсім не тому, що Керуючий справами НАНУ Арсенюк дружить з "Приватом"…”
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.16 | samopal

   А хіба Ви не бачите?

   Про Чучхе взагалі й говорити не варто - наскрізь просякнутий "юліанським духом" (як Ви, мабуть, знаєте юліанський календар вперше запровадили у Північній Кореї). :D Так само, як і його роботодавці. Досить поглянути, що вони пишуть.
   А "ВВ" - то ж просто жах. Надто тепер, коли їим так "солодко" живеться у привладній опозиції :D
   Взагалі, згадка про БЮТ у цій статті є просто ЗРАЗКОВА. :bounce: Усі канали бютівського телебачення знімали протести, але країні не показали. Бо незалежні, демократичні, опозиційні. А може тому, що "провладні"? А писали все на плівку. Для "орлів Турчинова" :)
   Закиди до представників опозиції у авторів статті - прості і відверті: "бютівці" Литвин та Кушнарьов безпідставно користуються державним майном (чи Держмайном?), бютівська влада їм потурає, а бютівські ЗМІ замовчують "цинічне відношення" БЮТ до молодих науковців. Мабуть, тому, що з "Приватом-меценатом" дружить один ще більш "керуючий"...
   Браво Майдан-ІНФОРМ!
 • 2006.11.16 | hi

  Re: «Красиво жить не запретишь»

  читайте газету по-киевски в пятницу 17 ноября

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > Запам’ятайте цей номер чорного автомобіля марки “Мерседес”: 00157, серія “ОО”. Ця машина призначена для транспортування "хвахівця сканера і щільного конспекту", а також видатного діяча епохи розвиненого кучмізму Володимира Михайловича Литвина. Як свідчать наші поінформовані джерела в Президії НАН України, в ескорті по перевезенню нинішнього члена… віце-президента НАНУ задіяні ще 2 автомобілі охорони, по одному спереду і ззаду. В ході “наполегливої” праці в Президії автомобіль стоїть ліворуч від в’їзду на територію внутрішнього дворика Президії на вул. Володимирській, 54. З недавніх пір для відпочинку “охоронців” спеціально виділене приміщення, під вікнами якого й зберігається засіб пересування “слуги народу”. Самі охоронці обладнані найсучаснішими засобами нападу та зв’язку, щоб надійно захищати “клієнта” від можливих неприємностей. За деякими даними, транспортними та паркувальними можливостями Президії користується так би мовити народний депутат від партії [кількох] регіонів Є.Кушнарьов. Між іншим, за наші з вами кошти, як платників податків.
  >
  > Втім, як свідчить один з дописувачів форуму “Освіта та наука”, з реальним розпорядником всього господарства та майна НАН України керуючим справами В.В.Арсенюком (по-простому: завгоспом) воліють дружити також і представники опозиційного Блоку Юлії Тимошенко. Показовий приклад: днями під вікнами Президії НАНУ відбувалася акція протесту мешканців гуртожитку НАН України, яких можуть викинути з помешкань за борги доведеного до банкрутства ЖЕКу. Далі цитуємо: “Акцію зняли всі телеканали. Випустили анонси. Але ... не показали. Звичайно, зовсім не тому, що телеканали не бажають сваритись з Головою Держкомтелерадіо Прутніком (другом нового "власника" гуртожитків Кириченка-юніора. А ще жодна з Юліних газет (Г-покиевски, "ВВ") жодним словом про це не обмовилась. І зовсім не тому, що Керуючий справами НАНУ Арсенюк дружить з "Приватом"…”
  >
  > Хочете знати більше про цинічне відношення до молодих науковців та рівень деградації керівництва НАН України? Читайте наступні матеріали та підбірку лінків всередині:
  >
  > [15-11-2006]: Мешканці гуртожитків НАНУ: "Рухоме" та "нерухоме" майно Національної академії наук України
  >
  > [04-11-2006]: Досить зводити наклепи на академіка Литвина!
 • 2006.11.16 | احمد

  Re: «Красиво жить не запретишь»

  Охорона Литвина, скоріш за все, є абсолютно законною. Як спікер ВР він мав доступ до секретів держави, і його мають охороняти і після того, тому що ці секрети лишаються актуальними.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua