МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Донецька прокуратура шантажує сім’ю Пенчуків.

11/16/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Вчора всіх членів родини Пенчуків, власників донецького торгового центру «Білий Лебідь», який бандиськими методами був забраний у них теперішнім нардепом від ПР Борисом Колесниковим, допитували працівники донецької прокуратури. Вони приїхали до помешкання сімї Пенчуків, допитували дружину Бориса Пенчука і його батька Володимира, який зараз хворіє . Слідчі навіть намагалися вчинити допит неповнолітнім дітям Пенчуків, що суперечить не тільки здоровому глузду але й українським законам.
Причина , яка змусила донецьких прокурорів відкласти в бік боротьбу з бандитизмом на Донеччині та зайнятися жертвами цього бандитизму, полягає у судовому позові Бориса Пенчука , в якому він оскаржує рішення Генпрокуратури про закриття слідства у справі «Білого Лебедя». Перше судове засідання за позовом Бориса Пенчука вже відбулося цього тижня у Печерському суді Києва. Окрім того верхівка Партії Регіонів дуже роздратована сьомим випуском журналу “Золотий Скіф”, в якому під тематичним заголовком “Донецькі швондери” подається детальна інформація про кримінальні звичаї та витівки цієї “елітки”.
Цікаво що працівники прокуратури приїхали в донецьке помешкання сімї Пенчуків зразу ж після того як Раїса Богатирьова та Борис Колесников у Києві завітали до заступника Генпрокурара України Ріната Кузьміна.

Відповіді

 • 2006.11.16 | serega

  Re: Донецька прокуратура шантажує сім’ю Пенчуків.

  уроды, "сракожабы"... да что их ругать... им все равно
 • 2006.11.16 | Нестор

  Угу. Хай знають, як довіряти Луценку

 • 2006.11.16 | Забойщик

  Чему удивляться.После того,как Ющ сдал Восток

  синякам,здесь ВСЁ возможно.
 • 2006.11.17 | Александр

  Re: Донецька прокуратура шантажує сім’ю Пенчуків.

  Донецкая прокуратура-это рассадник уголовников!
  41-й месяц без возбуждения уг.дела согласно ст.94 УПК Украины находится в заточении в СИзо №5 г.Донецка, незаконно арестованный Москаленко Алексей. А облпрокуратура прикрывет начтоящих преступников, видимо взяв с них хорошие деньги, засудив невиновного человека на 15 лет лишения свободы. Свидетелей обеспечивающих алиби Алексею, они в тупую игнорируют. Судья Апеляционного суда Демяносов открыто идет на преступление-оговаривая и потерпевшую и незаконно отстраненного защитника.
  Донецкая прокуратура - это символ беззакония и уголовщины Донбасса!
  Мокаленко Александр.Пом.Деп.Укр.3-го соз.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua