МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ющенко надеется перевоспитать ПР (л)

11/16/2006 | damoradan
Виктор Ющенко еще раз вспомнил о распределении полномочий между президентом и правительством, когда говорил о внешнеполитическом курсе Украины. Он заверил журналистов, что вскоре премьер-министр обязательно изменит свое мнение в вопросе европейской и евроатлантической интеграции. По словам господина Ющенко, Виктор Янукович готов поддержать позицию президента, но ему мешают обязательства перед Партией регионов. "Правительству и премьер-министру нужен переходный период. Нужен определенный люфт (во времени.–Ъ) для изменения позиции партии",– объяснил глава государства, добавив, что такой вывод он сделал из разговоров с Виктором Януковичем.
http://www.kommersant.ua/doc.html?docId=722211

Відповіді

 • 2006.11.16 | samopal

  Я-НУ-ЧЕН-КО!

 • 2006.11.16 | нтв

  Re: Ющенко надеется перевоспитать ПР (л)

  Ющенка уже ничто не исправит.Ему нужно серьезно лечиться.
 • 2006.11.16 | Нестор

  Прапор придурку в руки

 • 2006.11.18 | damoradan

  Балога: президент дает Януковичу карт-бланш (л)

  — Президент своєю поведінкою демонструє, що він ніколи не піде на конфронтацію з жодною політичною силою або гілкою влади. Його завдання — консолідація і перебування над процесом. Це стосується відносин із Кабінетом міністрів, головою парламенту й антикризовою коаліцією. Президент не хоче будувати роботу через конфронтацію і через це не відповідає агресією на агресію, намагаючись обходити гострі кути, які хтось спонтанно або усвідомлено створює.

  Президент послідовний у своїх діях і тому він дає можливість виправляти помилки, зокрема і в питанні стратегічних відносин. Передусім він дає можливість прем’єру виявити себе, надаючи йому карт-бланш. Президент сподівається що те, про що вони домовилися під час підписання Універсалу, прем’єром не забуте. Так, сьогодні є багато речей, які озвучувалися в одному ключі, а реалізуються в іншому. Це стосується і питань зовнішньої політики, НАТО, ЄС тощо. Але потрібне терпіння, і я переконаний, що найближчим часом ми знайдемо гармонію у відносинах, і це стосуватиметься насамперед питань зовнішньої політики: європейської й євроатлантичної інтеграції.
  http://www.zn.kiev.ua/ie/show/623/55128/
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.18 | samopal

   Ігри патрійотів. Грають у карти а "для публіки" малюють "бланші"

  • 2006.11.18 | samopal

   Какови бутут "прєдсказанія"? До 22-го помиряться?

 • 2006.11.18 | damoradan

  О чем Ющенко договаривается с Януковичем (л)

  І є досить підстав підозрювати, що між Віктором Януковичем і Віктором Ющенком ведеться якийсь глибоко прихований від широкої громадськості торг. За нашою інформацією, глава уряду настійно пропонував президентові замінити Тарасюка Чалим, Гриценка — Шкідченком, а на місце заступника керівника президентського секретаріату, яке звільнилося, призначити нинішнього радника Януковича Грищенка. На що Ющенко нібито порекомендував прем’єру обмежитися роботою на власному кадровому полі.

  Проте після дуже тривалої зустрічі президента і прем’єра напередодні парламентських розглядів напругу пристрастей знизили обидві сторони. Адже вже і президент, який за два дні до звіту глав МЗС і МО заявляв, що спробу звільнити міністрів він розцінює як «прагнення послабити темп євроатлантичної інтеграції», тепер запевняє нас у своїй впевненості в тому, що «прем’єр-міністр забезпечить реалізацію декларованого українським законодавством зовнішньополітичного курсу».

  Угледіти струнку логіку в тому, що відбувається, дуже важко. І навіть коли припустити, що між прем’єром і президентом уже намітилися певні домовленості, не може бути ніякої впевненості в тому, що вони остаточні й що всі солдати курируваних політичних загонів будуть їх дотримуватися. Про це красномовно свідчить як позавчорашнє знущання над Луценком, так і обнародувані наміри НСНУ підготувати і внести до Конституційного суду подання про визнання конституційної реформи прийнятою з порушенням конституційної процедури.

  І хоча керівник секретаріату глави держави Віктор Балога в інтерв’ю «ДТ» запевняє нас, що президент політичних торгів не веде, сумніви усе ж не зникають. Який може бути предмет торгу? Залишається тільки гадати. Призначення бажаних для «Регіонів» кандидатур на цікаві для них губернаторські посади? Обіцянка президента не ветувати закон про бюджет? Його тверда відмова від перегляду конституційної реформи? Створення широкої коаліції?

  От тільки до чого тут зовнішня політика України й обороноздатність країни?
  http://www.zn.kiev.ua/ie/show/623/55138/


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua