МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Настояща програма Віктора Ющєнка

11/16/2006 | толя дейнека
Чотири кроки назустріч людям
(справжня програма Віктора Ющенка)
Шановні співвітчизники! В переддень річниці Майдану дозвольте відкрити вам правду. Правду, що непокоїть мене... Правду здатну змінити хід української історії. Знаю, що всі, кому небайдужа доля України з біллю та тривогою спостерігають за подіями...
Карочє! Тєма така. Мене кажеться тіпа пасуть давно і напостой ширяють якоюсь хєрньою ще со служби в погранвойськах. Еті тріпірські горшки і пасєки работа бугалтєром у гуцулів і кажись в банку то всьо мутня вавілонськой мафії і любих друзів. А так я канкрєтний чувак і просто охуіваю від всєго етаво.
Сейчас підарврач лежить на полу і мнє вже лучче. Так шо пока не прібіжала охрана я можу спокойно обратитись до народу. Значить так!
1) РЄВОЛЮЦІЯ ПРОДОЛЖАЄТЬСЯ! І ето без базара! Поєхалі дальше!
2) ОСВОБОЖДЄНІЄ творчєской енергії тіпа мене! Читайте вніматєльно і запоминайте. Києв. Банкова. 11. Тут уже почьті 2 года содєржать мене як у бутилці зподпива спрятав від народу. Після виполнєнія первого пункту нада всім рушить до адміністраціЇ і любими срєдствами мене освободить. Якшо я буду оказивать сопротівлєніє знайте то послєдствія кошмарних многолєтніх інтоксикацій. Хорошо потрусіть мене так шоб іскри пошли з глаз і приведіть к нормальному состоянію. От тогда я вам раскажу ше багато чого інтєрєсного (новиє пункти програми геніальниє откритія і ізобрєтєнія ускорєніє еволюції переход на виший енергетічєский уровень і много друго го).
3) ЖЕРТВОПРІНОШЕНІЄ! Дуже важний пункт! Як це об’яснить. Україна це тіпа така машина. І шоб вона пиздато работала нужно постоянно доливать туда бензін. Но нада не бензіна а вражеской крові. І шоб вона работала хорошо крові надо много. Я от смотрєл раз потєліку верховну раду (шоб ви правільно поняли мене я канєшно бачив верховну раду і так сказать внатурє даже був депутатом. Но тогда ж ви понімаєте я прєбивал під состоянієм прєпаратов і не мог поняти суті) Так вот смотрєл по тєліку верховну раду. Так там жирдяїв дохуя різать не перерізать! А єслі підщитать сколько їх по Україні вцелом! Карочє! Надо десь під утро на расвєті поки вони всі хорошо спять надоїх зхватить і привезти до Києва на Майдан Ну ви поняли тєму!
4) БЕРИ ВСЬО! Нє народ ну я просто в шокє ат тєбя. Бути два года тому назад на Майданє в Києві і нічого з собою не прихватить! Та ви прикіньте! Тут у Києві бабла і товару разного по магазінам охуєнне множество. Глобус один чєво стоїть Апаратура украшенія спіртноє. І єслі ви мені скажете шо ето воровство то я вам отвєчу шо. Нєхуя! То всьо ваше і було спізжено у вас! Представляєте якби вас встрєчали родственіки в Горловкє або в Луцьку єсліби ви привезли жені шубу, тьощі стіральну машину, пацанам кампютер? І вообше зачєм надо було возращатись. Тут у Києві жилья пустующого дохуя! З красівим відом із окна! Бери живи отдихай наслаждайся плодами вітамінами Рєволюції! Ти етаво достоїн!
Ну по пунктах покашо всьо. Но навеєрно я би ізменив названіє програми. ЧОТИРИ ПРИЖКИ НАВСТРЄЧУ ЧЄЛОВЄКАМ. От!
А напослідок кратко по персонажам совремєності
Януковічь і Марос Ну ето підармоти і уроди! Таких опускать нужно і чєм глубже тим воно ілучче!
Юлька Женщіна в целом інтєресна но злегка какби нєрвна так шо надо її бєрєчь і присматривать за нею.
Баба Параска На всє 100 свой чєловєк. У мене з нею тєлєпатіческая связь Так шо по всім вопросам к нєй.
Ну буду каньчать бо кажись хтото уже ломиться в двері.
ВІРЮ БЕЗ БАЗАРА!
ЗНАЮ СТОПУДОВО!
МОЖЕМ НЕХУЙОВО!
Ющ
ВСЬО!

http://www2.maidanua.org/news/view.php3?bn=maidan_about&key=1163684966&first=1163686436&last=1161597725

ВідповідіCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua