МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Визнати правду !

11/17/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Президент закликає народних депутатів підтримати внесений ним проект Закону «Про Голодомор 1932-33 рр. в Україні». Про це йдеться у зверненні Глави держави до Українського народу і народних депутатів, у зв’язку з розглядом цього законопроекту у Верховній Раді.

«З огляду на необхідність встановлення історичної справедливості, морально-духовного оздоровлення Українського народу закликаю всіх народних депутатів України підтримати проект Закону України «Про Голодомор 1932–1933 років в Україні», – наголосив В. Ющенко.

Ключовим положенням проекту Закону є визнання Голодомору 1932–1933 років геноцидом української нації. В. Ющенко відзначив, що за час незалежності українська влада неодноразово висловлювалася про Голодомор як геноцид: у рішеннях та публічних виступах усіх трьох Президентів України, інших керівників держави, у постановах Верховної Ради України. Як свідчать результати соціологічних досліджень, саме так оцінює Великий Голод 1932–1933 років і переважна більшість українських громадян. «Нині суспільство очікує від українського парламенту законодавчого закріплення волі народу», – зазначив В. Ющенко.

На переконання Глави держави, українці мають знайти в собі мужність визнати і переконати інших, що нація стала жертвою страшного злочину – злочину геноциду, який ніколи не повинен повторитися. «Маємо усвідомити, що сьогодні переважна більшість населення України є нащадками тих, хто вижив у страшні часи. Але нас могло б бути набагато більше», – відзначив Президент.

В. Ющенко нагадав, що на сьогодні вже десять країн світу визнали Голодомор в Україні 1932–1933 років геноцидом Українського народу.

Джерело: прес-служба Президента України

Відповіді

  • 2006.11.17 | Александр

    Re: Визнати правду !

    Уважаемый Витюля Ющенко!
    Не занимайся ананизмом! Какое моральное ты имеешь право признавать нарушения человечности когда-то, если у тебя как Гаранта бандиты в твоем ведомстве!? Если ты сейчас поддерживаешь уголовника Генпрокурора, вместо того, чтобы не только убрать его, но возбудить против него преследование за бардак в его ведомстве. О чем можно говорить дальше, если прокурор Гепрокуратуры открыто говорит, что "Генральная прокуратура не больна - она разлагается"! Зачем клеймить то, что давно прошло, если вы не в состоянии навести порядок сейчас? Какое верховенство права!? Не смешите людей. 41-й месяц без возбуждения уг.дела , согласно ст.94 УПК Украины находится в заточении незаконно арестованный Москаленко Алексей в СИзо №5 г.Донецка. Причем тут голодомор когда-то, если дебилизм сейчас!?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua