МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

МАТЬ ВАШУ!

11/18/2006 | Юлія Тимошенко
«У матчі «Динамо»—«Рома» замінили чорно-білий м’яч на помаранчевий. Кияни виграли». Це рядки з інформаційного повідомлення «Української правди». Такого символізму, який пережила Україна під час Помаранчевої революції, нація не бачила ніколи. Достатньо було з’їсти апельсин, щоби стати учасником Майдану, або вдягнути помаранчевий светр і перетворитися на борця за свободу та незалежність.

Сніжним і тривожним ранком листопада 2004-го я їхала до нашого офісу на бульварі Лесі Українки. Віктор Ющенко ще десь проводив переговори з Кучмою і Януковичем. Увімкнутий телефон приніс купу sms-ок про маневрування внутрішніх військ під Києвом, російське ТБ повідомило, що людей на Майдані стає менше... І раптом мало не під авто вилетіла кумедна та кудлата зграя безпритульних капловухих собак. Вони бадьоро й радісно перекидалися в першому снігу. На шиї в кожного пса була пов’язана помаранчева стрічка Нашої Революції. Поряд прошурхотів колесами чорний Lexus з саморобною наклейкою на дверцятах і вікні «Гарячий чай». Я зрозуміла: ми перемогли!

...Потім. Що було потім? Була надія і впевненість. Завтра — все буде добре. Ну післязавтра, в найгіршому випадку. Але все-таки щось не так сталося відразу.
2005 рік. Пів на другу ночі. Пинзеник і Терьохін у мене в кабінеті на 7-му поверсі Будинку уряду. Реекспорт нафти. Роман Зварич. Якісь мільйони доларів. Міністра економіки не пускають до секретаріату президента. Петро Порошенко дає доручення уряду... «Навіщо ви чіпаєте російських нафтотрейдерів?», «Навіщо стільки прес-конференцій, Юліє Володимирівно?», «Юліє Володимирівно, ви створюєте образ сильного дієвого прем’єра і слабкого безхребетного президента...» Зателефонував Турчинов: «Керівництво не хоче скандалів та забороняє займатися «РосУкрЕнерго»... Прес-конференція Зінченка...

Як же можна було так глумитися над Майданом. Через що? За які цінності? Майдан дав нації заряд на сто років. Його змарнували за кілька місяців. Бездарно і брутально.

Десь у Полтавській чи Хмельницькій області той самий дядько, що простояв два місяці на холодному Майдані і радів як дитина помаранчевим кулькам та підтанцьовував «Ґринджолам» («...Разом нас багато»), умикав новини, дивився, як учорашні герої революції та польові командири регресують до банальних чиновників та тилових щурів, і вимикав телевізор зі словами «...Мать вашу!»

Учасник французького руху Опору під час Другої світової війни Жан Поль Сартр написав колись: «Ніколи ми не були такими вільними, як під час фашистської окупації». Ми — учасники Помаранчевої революції, також були вільними, чесними і справедливими у своїй боротьбі. Нас об’єднала революція, об’єднав Майдан, але чомусь роз’єднала спільна робота, яку ми мусили виконати, давши клятву людям.

Справді, дуже важко було робити цю революцію. Але в тисячу, в мільйон разів виявилося складніше зберегти її здобутки, здійснюючи владу. Я от думаю: можливо, Будинок уряду і секретаріат президента варто перемістити на Майдан географічно? Може, є там щось таке, що наповнює позитивною енергетикою, що не дає говорити неправду? Майдан — точка совісті нації.

Петро Олексійович на сцені Майдану плакав, як мала дитина, від радості і захоплення, коли мільйон голосів співав національний Гімн. Хіба він прикидався чи натирав очі цибулею? Та ні, не думаю. Тоді на Майдані все було щиро. Все було чесно. Чому ж тоді все пішло не так і не туди, коли ми зняли помаранчеві стрічки і пішли з Майдану — хто на Грушевського, хто на Банкову? Чому ж так швидко висохли сльози радості на наших обличчях? Чому тепер мокрими були не очі, а руки, спітнілі від нечистих грошей і сумнівних проектів? Чому неповторна лірика революції перетворилася на графоманство нової влади? Чому так швидко наші брати і сестри з Майдану стали «електоратом Тимошенко» і «електоратом «Нашої України»? Хто виграв від цього? Хто переміг?

У нас був шанс. Чи втратили ми його остаточно? Ні, ні, ні і ще раз — ні! Я готова повторити це для кожного з нас — 48 мільйонів. Не ми створили Майдан. Майдан створив нову реальність, нову Україну. А тому я готова персонально підняти руки тим, у кого вони опустилися. Я хочу повернути сподівання і надію тим, хто зневірився. Кожен з нас повинен стати Жерцем Майдану. Сто разів покаятися, сто разів пробачити, сто разів почути один одного.

Річниці Майдану не буде. На революції людей не звозять автобусами за рознарядкою профкому чи партійної організації. Революції не мають тарифів: 20 гривень за годину (30 — з прапором, 40 — з мегафоном). Такі речі відбуваються раз на сто років. Вони не режисуються і не повторюються. Але можна відродити нашу єдність, можна повернути надію, можна відкопати в наших душах під мотлохом взаємних образ та наскоків те, що сплітало тоді наші руки, те, що об’єднувало величезним помаранчевим шаликом, привезеним Русланою з Європи. Європи, яка завмерла в захопленні від України.

Я закликаю вас, усіх моїх соратників і побратимів. Вас насамперед, Вікторе Андрійовичу! Не святкуймо цієї річниці Майдану. Не ходімо на телебачення. Не граймо на публіку і не пустімо театральної сльози на екранах телемоніторів.

Давайте в цей день просто зустрінемося. Без телекамер і журналістів, без прес-релізів і анонсів. Давайте сядемо разом і просто пригадаємо, як це було. Давайте ще раз спробуємо пережити те, що ми разом пережили тоді. Давайте повернемо шанс людям.

Я впевнена, у нас усе вийде, ми все подолаємо. Колись ми будемо згадувати сьогоднішню драматичну політичну ситуацію в державі як нетривале непорозуміння. Адже можна здолати команду Ющенка, можна наїхати на «команду Ющенка», але нікому не вдасться перемогти Майдан, обдурити історію. Можна знизити рейтинг і втратити імідж, але знищити і забути дух Майдану не дозволено нікому!

Сьогодні при владі інші люди. З іншими цінностями і прагненнями. І навіть їх змінив Майдан, навіть вони не можуть сьогодні діяти так безоглядно та самовпевнено, як до нашої революції. Вони цього ще не розуміють. І в цьому — наша сила, наша віра, наша правда.

...Віце-прем’єр Клюєв розпорядився замалювати революційні гасла на будівлі Головпоштамту на Хрещатику. Бідні та наївні. Вони так і не зрозуміли, що замалювати історію не можна, неможливо заляпати фарбою силу волі і мужність тих людей, які їхали два роки тому до Києва через міліцейські «їжаки», бар’єри та перепони.

Мені боляче дивитися хроніку Помаранчевої революції. Мені прикро, що ми змарнували два роки. Але я знаю, що рано чи пізно, а краще — швидше, все, про що ми мріяли на Майдані — втілиться в життя. Майдан — це назавжди. Броду назад немає, хай як би його хто й шукав. Майдан дав людям сміливість і хоробрість бути людьми.

Бо сьогодні кожен з тих, хто стояв на Майдані, готовий підписатися під словами чудового журналіста Валерія Панюшкіна з московського «Коммерсанта», написані тоді, в тривожному листопаді 2004-го: «Я сижу в номере киевской гостиницы и боюсь, что какая-нибудь гнида отдаст приказ стрелять. Но сейчас я допишу, выйду на Майдан и перестану бояться…»

Відповіді

 • 2006.11.18 | Юрій Зарицький

  Re: МАТЬ ВАШУ!

  Юліє Володимирівно!
  Ви весь час,коли були у великій політиці,відзначалися своєю послідовністю.Проте,тепер ця послідовність може Вам зашкодити.Настав час,у річницю Майдану, поіменно назвати зрадників України.Хіба можна знову об"єднуватися з тими,хто зруйнував демократичний уряд та привів до влади януковичів?Пам"ятайте,що зрадник ніколи не стане порядним,він продовжить своє ганебне ремесло.Мені особисто дуже імпонувала Ваша непохитна і безкомпромісна позиція не йти на ніякі спілки з бандитськими режимами.Починаючи від Кучми.Ви витримали арешт,Ви не поставили свій підпис поруч з підписом Януковича у горезвісному універсалі.То чому Ви ще надієтесь на якесь об"єднання з провокаторами і зрадниками?!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.18 | Tatarchuk

   Re: МАТЬ ВАШУ!

   Юрій Зарицький пише:
   > Юліє Володимирівно!
   > Ви весь час,коли були у великій політиці,відзначалися своєю послідовністю.Проте,тепер ця послідовність може Вам зашкодити.Настав час,у річницю Майдану, поіменно назвати зрадників України.Хіба можна знову об"єднуватися з тими,хто зруйнував демократичний уряд та привів до влади януковичів?Пам"ятайте,що зрадник ніколи не стане порядним,він продовжить своє ганебне ремесло.Мені особисто дуже імпонувала Ваша непохитна і безкомпромісна позиція не йти на ніякі спілки з бандитськими режимами.Починаючи від Кучми.Ви витримали арешт,Ви не поставили свій підпис поруч з підписом Януковича у горезвісному універсалі.То чому Ви ще надієтесь на якесь об"єднання з провокаторами і зрадниками?!

   То вона ж їх і назвала поіменно: Порошенко, Ющенко, Зінченко, Турчинов ;)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.18 | толя дейнека

    список має починатися так: 1. the Heritage Foundation

  • 2006.11.21 | Svitlana

   Re: МАТЬ ВАШУ!

   Називаю ім"я першого зрадника - Юля Тимошенко
 • 2006.11.18 | один_козак

  Красіво.

 • 2006.11.18 | Свiдомий

  Баян

  Юлiє Володимирiвно, а де ж ваше подання на протягнуту комуно-бандитами полiтреформу? Чому ще й досi його не внесено в Конституцiйний Суд? "Не словом, а дiлом!"
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.18 | Предсказамус

   А еще она не помыла полы в штабе Ющенко. А ведь обещала...

   Свiдомий пише:
   > Юлiє Володимирiвно, а де ж ваше подання на протягнуту комуно-бандитами полiтреформу? Чому ще й досi його не внесено в Конституцiйний Суд? "Не словом, а дiлом!"
   Если вопрос реформы упорно не хотел решать Президент, пока еще работал КС, зачем это было делать самому вероятному кандидату в премьеры? Ведь никто не мог предвидеть совершенно самоубийственное поведение НУ и ее почетного председателя во время коалициады.
   Или Вы до сих пор думаете, что Ющенко и любі друзі пригодны к управлению страной?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.18 | Свiдомий

    Re: А еще она не помыла полы в штабе Ющенко. А ведь обещала...

    Предсказамус пише:
    > Свiдомий пише:
    > > Юлiє Володимирiвно, а де ж ваше подання на протягнуту комуно-бандитами полiтреформу? Чому ще й досi його не внесено в Конституцiйний Суд? "Не словом, а дiлом!"
    > Если вопрос реформы упорно не хотел решать Президент, пока еще работал КС, зачем это было делать самому вероятному кандидату в премьеры? Ведь никто не мог предвидеть совершенно самоубийственное поведение НУ и ее почетного председателя во время коалициады.
    > Или Вы до сих пор думаете, что Ющенко и любі друзі пригодны к управлению страной?
    А что ей мешало сделать это после коалициады, когда СРАКа уже сформировала правительство и стало очевидным, что премьерское кресло Тимошенко не светит?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.18 | Предсказамус

     Re: А еще она не помыла полы в штабе Ющенко. А ведь обещала...

     Свiдомий пише:
     > А что ей мешало сделать это после коалициады, когда СРАКа уже сформировала правительство и стало очевидным, что премьерское кресло Тимошенко не светит?
     Что это давало Тимошенко? Или просто "томущо©"?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.11.18 | Свiдомий

      Re: А еще она не помыла полы в штабе Ющенко. А ведь обещала...

      Предсказамус пише:
      > Свiдомий пише:
      > > А что ей мешало сделать это после коалициады, когда СРАКа уже сформировала правительство и стало очевидным, что премьерское кресло Тимошенко не светит?
      > Что это давало Тимошенко? Или просто "томущо©"?
      А что оно должно ей давать? Ведь она же вроде о "благе народа" заботится?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.11.18 | Предсказамус

       Т.е. Тимошенко обязана быть идиоткой, тогда Вы ее зауважаете

       Свiдомий пише:
       > А что оно должно ей давать? Ведь она же вроде о "благе народа" заботится?
       Благо народа != отмена политреформы. Или эту аксиому нужно разъяснять?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.11.18 | Свiдомий

        Re: Т.е. Тимошенко обязана быть идиоткой, тогда Вы ее зауважаете

        Предсказамус пише:
        > Свiдомий пише:
        > > А что оно должно ей давать? Ведь она же вроде о "благе народа" заботится?
        > Благо народа != отмена политреформы. Или эту аксиому нужно разъяснять?
        Зачем? Мой вопрос следующий: если признание политреформы нелегитимной = благо для народа, а Тимошенко, по ее словам, заботится об этом самом благе народа, то почему она до сих пор не предприняла никаких конкретных действий, а только орет с трибуны о том, какая это хреновая штука политреформа? НУ орут о том же, но те хоть подкрепляют свои слова действиями (вот вчера уже наконец внесли по политреформе иск в КС). А Тимошенко что сделала в этом направлении? Что ей даже сейчас мешает внести еще один, даже лучше составленный иск в КС?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.11.18 | Предсказамус

         Re: Т.е. Тимошенко обязана быть идиоткой, тогда Вы ее зауважаете

         Свiдомий пише:
         >> Благо народа != отмена политреформы. Или эту аксиому нужно разъяснять?
         > Зачем? Мой вопрос следующий: если признание политреформы нелегитимной = благо для народа, а Тимошенко, по ее словам, заботится об этом самом благе народа, то почему она до сих пор не предприняла никаких конкретных действий, а только орет с трибуны о том, какая это хреновая штука политреформа? НУ орут о том же, но те хоть подкрепляют свои слова действиями (вот вчера уже наконец внесли по политреформе иск в КС). А Тимошенко что сделала в этом направлении? Что ей даже сейчас мешает внести еще один, даже лучше составленный иск в КС?
         Из "Политреформа == хреновая штука" еще не обязательно следует "отмена политрефомы здесь и сейчас == классная штука". В нашем споре в этой ветке больше всего удивляет этот политрефоменный фетишизм, когда нужно делать потому, чтоб было.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.11.18 | Свiдомий

          Re: Т.е. Тимошенко обязана быть идиоткой, тогда Вы ее зауважаете

          Предсказамус пише:
          > Свiдомий пише:
          > >> Благо народа != отмена политреформы. Или эту аксиому нужно разъяснять?
          > > Зачем? Мой вопрос следующий: если признание политреформы нелегитимной = благо для народа, а Тимошенко, по ее словам, заботится об этом самом благе народа, то почему она до сих пор не предприняла никаких конкретных действий, а только орет с трибуны о том, какая это хреновая штука политреформа? НУ орут о том же, но те хоть подкрепляют свои слова действиями (вот вчера уже наконец внесли по политреформе иск в КС). А Тимошенко что сделала в этом направлении? Что ей даже сейчас мешает внести еще один, даже лучше составленный иск в КС?
          > Из "Политреформа == хреновая штука" еще не обязательно следует "отмена политрефомы здесь и сейчас == классная штука". В нашем споре в этой ветке больше всего удивляет этот политрефоменный фетишизм, когда нужно делать потому, чтоб было.
          "Если не мы, то кто? Если не сейчас, то когда?"
          Слыхали такое?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.11.18 | Предсказамус

           Еще один вопрос добавить надо

           Свiдомий пише:
           > "Если не мы, то кто? Если не сейчас, то когда?"
           "Если сейчас, то нахрена?"
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.11.18 | Свiдомий

            Re: Еще один вопрос добавить надо

            Предсказамус пише:
            > Свiдомий пише:
            > > "Если не мы, то кто? Если не сейчас, то когда?"
            > "Если сейчас, то нахрена?"
            И еще один: "А хули ждать?"
            Ведь и так на рассмотрение иска в КС уходит приличный отрезок времени - кстати, как профессиональный юрист, напомните, пожалуйста, сколько времени в среднем на это уходит ("без понтов", я честно не в курсе).
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.11.18 | Предсказамус

             Re: Еще один вопрос добавить надо

             Свiдомий пише:
             > Предсказамус пише:
             >> Свiдомий пише:
             >>> "Если не мы, то кто? Если не сейчас, то когда?"
             >> "Если сейчас, то нахрена?"
             > И еще один: "А хули ждать?"
             > Ведь и так на рассмотрение иска в КС уходит приличный отрезок времени - кстати, как профессиональный юрист, напомните, пожалуйста, сколько времени в среднем на это уходит ("без понтов", я честно не в курсе).
             Я тоже не в курсе. Но, если Януковичу очень приспичит, могут как раз успеть к заключению Министра здравоохранения о неспособности Президента Ющенко исполнять свои обязанности. О таком варианте Вы не думали?
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2006.11.18 | Свiдомий

              Re: Еще один вопрос добавить надо

              Предсказамус пише:
              > Свiдомий пише:
              > > Предсказамус пише:
              > >> Свiдомий пише:
              > >>> "Если не мы, то кто? Если не сейчас, то когда?"
              > >> "Если сейчас, то нахрена?"
              > > И еще один: "А хули ждать?"
              > > Ведь и так на рассмотрение иска в КС уходит приличный отрезок времени - кстати, как профессиональный юрист, напомните, пожалуйста, сколько времени в среднем на это уходит ("без понтов", я честно не в курсе).
              > Я тоже не в курсе. Но, если Януковичу очень приспичит, могут как раз успеть к заключению Министра здравоохранения о неспособности Президента Ющенко исполнять свои обязанности. О таком варианте Вы не думали?
              Для этого нет оснований. Заключение министра здравоохранения здесь ничего не решает. К тому же, Ющенко не могут подвергнуть принудительному медицинскому обследованию, да и трехсот голосов для импичмента у СРАКи нет. Так что пока незачет. Какие еще опасения существуют у Вас по этому поводу?
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2006.11.18 | Предсказамус

               Зачеты решили мне ставить? Ну-ну...

               Свiдомий пише:
               > Предсказамус пише:
               >> Я тоже не в курсе. Но, если Януковичу очень приспичит, могут как раз успеть к заключению Министра здравоохранения о неспособности Президента Ющенко исполнять свои обязанности. О таком варианте Вы не думали?
               > Для этого нет оснований. Заключение министра здравоохранения здесь ничего не решает. К тому же, Ющенко не могут подвергнуть принудительному медицинскому обследованию, да и трехсот голосов для импичмента у СРАКи нет. Так что пока незачет. Какие еще опасения существуют у Вас по этому поводу?
               Зачеты ставите? Спасибо, повеселили.
               ---
               Стаття 110. Неможливість виконання Президентом України своїх повноважень за станом здоров'я має бути встановлена на засіданні Верховної Ради України і підтверджена рішенням, прийнятим більшістю від її конституційного складу на підставі письмового подання Верховного Суду України - за зверненням Верховної Ради України, і медичного висновку.
               ---
               Единственное "слабое" место Верховный Суд, но это вопрос чисто денежный. Импичмент здесь вообще не при чем. Как ликвидируете безграмотность, продолжим, учить Вас читать Конституцию у меня нет ни времени, ни желания.
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2006.11.18 | Свiдомий

                Re: Зачеты решили мне ставить? Ну-ну...

                Предсказамус пише:
                > Свiдомий пише:
                > > Предсказамус пише:
                > >> Я тоже не в курсе. Но, если Януковичу очень приспичит, могут как раз успеть к заключению Министра здравоохранения о неспособности Президента Ющенко исполнять свои обязанности. О таком варианте Вы не думали?
                > > Для этого нет оснований. Заключение министра здравоохранения здесь ничего не решает. К тому же, Ющенко не могут подвергнуть принудительному медицинскому обследованию, да и трехсот голосов для импичмента у СРАКи нет. Так что пока незачет. Какие еще опасения существуют у Вас по этому поводу?
                > Зачеты ставите? Спасибо, повеселили.
                > ---
                > Стаття 110. Неможливість виконання Президентом України своїх повноважень за станом здоров'я має бути встановлена на засіданні Верховної Ради України і підтверджена рішенням, прийнятим більшістю від її конституційного складу на підставі письмового подання Верховного Суду України - за зверненням Верховної Ради України, і медичного висновку.
                > ---
                > Единственное "слабое" место Верховный Суд, но это вопрос чисто денежный. Импичмент здесь вообще не при чем. Как ликвидируете безграмотность, продолжим, учить Вас читать Конституцию у меня нет ни времени, ни желания.
                Вы видите, что там написано о медицинском заключении? А откуда возьмется медицинское заключение без медобследования?
                А в 2004 году Верховный Суд, отменивший результаты выборов, тоже был "чисто денежным вопросом"? Ведь бабла у Кучмы-Янука тогда было куда больше, чем у всех "оранжевых", вместе взятых.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2006.11.18 | Предсказамус

                 Re: Зачеты решили мне ставить? Ну-ну...

                 Свiдомий пише:
                 > Вы видите, что там написано о медицинском заключении? А откуда возьмется медицинское заключение без медобследования?
                 От Минздрава. И пусть потом доказывает, что не обследовался, если его на самом деле постоянно лечат медики именно этого Минздрава.

                 > А в 2004 году Верховный Суд, отменивший результаты выборов, тоже был "чисто денежным вопросом"? Ведь бабла у Кучмы-Янука тогда было куда больше, чем у всех "оранжевых", вместе взятых.
                 Если не считать Майдана, то Вы правы. Но он был. Что будет теперь - не уверен.
                 згорнути/розгорнути гілку відповідей
                 • 2006.11.18 | Свiдомий

                  Re: Зачеты решили мне ставить? Ну-ну...

                  Предсказамус пише:
                  > Свiдомий пише:
                  > > Вы видите, что там написано о медицинском заключении? А откуда возьмется медицинское заключение без медобследования?
                  > От Минздрава. И пусть потом доказывает, что не обследовался, если его на самом деле постоянно лечат медики именно этого Минздрава.
                  Предсказамус, Вы шутите? Ющенко достаточно состоятельный человек, чтобы лечиться и обследоваться в дорогих зарубежных клиниках в случае надобности (где он лечился после отравления в 2004-м), а не в больницах Минздрава.
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2006.11.18 | Предсказамус

                   Я не шучу

                   Свiдомий пише:
                   > Предсказамус, Вы шутите? Ющенко достаточно состоятельный человек, чтобы лечиться и обследоваться в дорогих зарубежных клиниках в случае надобности (где он лечился после отравления в 2004-м), а не в больницах Минздрава.
                   Есть лечение стационарное, есть текущее. Не пройдет он мимо Минздрава, не переживайте. Впрочем, наш спор, исходно глуповатый, становится идиотским. Наверное, потому, что я не умею убедительно доказывать, что белое - это белое, а движняк в сторону отмены политреформы по формуле "а там видно будет" - редкий идиотизм.
                   згорнути/розгорнути гілку відповідей
                   • 2006.11.18 | Свiдомий

                    Re: Я не шучу

                    Предсказамус пише:
                    > Свiдомий пише:
                    > > Предсказамус, Вы шутите? Ющенко достаточно состоятельный человек, чтобы лечиться и обследоваться в дорогих зарубежных клиниках в случае надобности (где он лечился после отравления в 2004-м), а не в больницах Минздрава.
                    > Есть лечение стационарное, есть текущее. Не пройдет он мимо Минздрава, не переживайте. Впрочем, наш спор, исходно глуповатый, становится идиотским. Наверное, потому, что я не умею убедительно доказывать, что белое - это белое, а движняк в сторону отмены политреформы по формуле "а там видно будет" - редкий идиотизм.
                    Поначалу наш спор именно таким мне и показался - немного глуповатым. Но потом сразу на ум пришла текущая ситуация с Поляченко. ИМХО, здесь что-то есть.
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2006.11.19 | SpokusXalepniy

                     Чи може Свідомий Предсказамус мені пояснити...

                     ... навіщо було перетворювати цю гілку в чат, і відпрацьовувати діалог Хвізика с Кабутом?
                     згорнути/розгорнути гілку відповідей
                     • 2006.11.19 | Свiдомий

                      Ви про що?

    • 2006.11.18 | Tatarchuk

     додам: і що їй заважає це зробити зараз?

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.11.18 | Предсказамус

      Нихрена не понимаю

      Какой смысл подавать иск в КС сейчас, если НУ уже его подала? Или это единственное, что удалось придумать?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.11.18 | Tatarchuk

       Re: Нихрена не понимаю

       Предсказамус пише:
       > Какой смысл подавать иск в КС сейчас, если НУ уже его подала? Или это единственное, что удалось придумать?

       Могу ошибиться... Но у меня вроде бы такая информация: подання, которое разработали юристы Майдана, до сих пор никем не востребовано. Никем - БЮТ тоже. А поданням Майдану как-то больше верится, чем холостым патронам НУ.

       ПС. Не, придумать ещё много чего можна. :)
       А политреформа - это действительно непонятка, которая после долгого замалчивания превращается в пертензию.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.11.18 | Предсказамус

        Re: Нихрена не понимаю

        Tatarchuk пише:
        > Предсказамус пише:
        >> Какой смысл подавать иск в КС сейчас, если НУ уже его подала? Или это единственное, что удалось придумать?
        > Могу ошибиться... Но у меня вроде бы такая информация: подання, которое разработали юристы Майдана, до сих пор никем не востребовано. Никем - БЮТ тоже. А поданням Майдану как-то больше верится, чем холостым патронам НУ.
        Ага, теперь понял. Тимошенко виновата в том, что не использовала иск, подготовленный юристами "Майдана". Правильно?

        > ПС. Не, придумать ещё много чего можна. :) А политреформа - это действительно непонятка, которая после долгого замалчивания превращается в пертензию.
        Для меня в вопросе о реформе многое непонятно. К примеру, готовы ли Вы жить и работать при президенте Януковиче с полномочиями Кучмы?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.11.18 | Tatarchuk

         Правильно

         Предсказамус пише:
         > Ага, теперь понял. Тимошенко виновата в том, что не использовала иск, подготовленный юристами "Майдана". Правильно?

         Абсолютно правильно. Вина доказана. Качество иска Майдана сомнению не подвергаю.

         > Для меня в вопросе о реформе многое непонятно. К примеру, готовы ли Вы жить и работать при президенте Януковиче с полномочиями Кучмы?

         Или при президенте Тимошенко с полномочиями Кучмы :) Для многих кто не любит Тимошенко это почти одно и тоже.

         Но я думаю - риск благородное дело. Право было нарушено, поэтому его следует восстановить (вернуть законную конституцию). А дальше хоть с того же дня начинать вносить изменения, но на абсолютно законной процедуре. Или не вносить, не важно.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.11.18 | Предсказамус

          Понял, задрачиваете

          Tatarchuk пише:
          > Предсказамус пише:
          >> Ага, теперь понял. Тимошенко виновата в том, что не использовала иск, подготовленный юристами "Майдана". Правильно?
          > Абсолютно правильно. Вина доказана. Качество иска Майдана сомнению не подвергаю.
          С этого бы и начали, я бы время не тратил.

          >> Для меня в вопросе о реформе многое непонятно. К примеру, готовы ли Вы жить и работать при президенте Януковиче с полномочиями Кучмы?
          > Или при президенте Тимошенко с полномочиями Кучмы :) Для многих кто не любит Тимошенко это почти одно и тоже.
          Если кто-то политиков любит/не любит, ему к сексологу, чтоб вернул правильную ориентацию.

          > Но я думаю - риск благородное дело. Право было нарушено, поэтому его следует восстановить (вернуть законную конституцию). А дальше хоть с того же дня начинать вносить изменения, но на абсолютно законной процедуре. Или не вносить, не важно.
          Вот это все отменять/вносить Вы лично будете делать? Или с юристами "Майдана"?
          Ладно, ясно, больше по серьезным вопросам Вас тревожить не буду.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.11.18 | Tatarchuk

           Re: Понял, задрачиваете

           Предсказамус пише:
           > С этого бы и начали, я бы время не тратил.
           С этого и начал.
           А вот вы съехали.

           > Если кто-то политиков любит/не любит, ему к сексологу, чтоб вернул правильную ориентацию.

           Я не про себя, у меня жена любимая. А таких которых вы больными назвали, - масса, независимо от сексопатолога они ходят на выборы. Ну и вообще сублимируют :)

           > Вот это все отменять/вносить Вы лично будете делать? Или с юристами "Майдана"?
           > Ладно, ясно, больше по серьезным вопросам Вас тревожить не буду.

           Не задавайте вопросов, на которые не хотите получить ответ. Конечено же, не я, а Тмошенко имела фракцию в ВР. И она, а не я, не использовала эту наработку.
           А по бристам Майдана вы все время как-то уклончиво говорите. Если их наработки ценны, то ими следует пользоваться. Если плохи, то не намекайте, а скажите прямо.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.11.18 | Предсказамус

            Не треба нас дурить

            Tatarchuk пише:
            > Предсказамус пише:
            >> С этого бы и начали, я бы время не тратил.
            > С этого и начал.
            Нет, Вы начали не с иска "Майдана".

            > А вот вы съехали.
            Разве? Мы вроде только о политреформе и говорим.

            >> Если кто-то политиков любит/не любит, ему к сексологу, чтоб вернул правильную ориентацию.
            > Я не про себя, у меня жена любимая. А таких которых вы больными назвали, - масса, независимо от сексопатолога они ходят на выборы. Ну и вообще сублимируют :)
            К чему это? Вы со мной или с ними дискутируете?

            >> Вот это все отменять/вносить Вы лично будете делать? Или с юристами "Майдана"? Ладно, ясно, больше по серьезным вопросам Вас тревожить не буду.
            > Не задавайте вопросов, на которые не хотите получить ответ. Конечено же, не я, а Тмошенко имела фракцию в ВР. И она, а не я, не использовала эту наработку.
            Фракция в ВР (реально 120 голов) отменяет политреформы и меняет конституции... Не, точно задрачиваете.

            > А по бристам Майдана вы все время как-то уклончиво говорите. Если их наработки ценны, то ими следует пользоваться. Если плохи, то не намекайте, а скажите прямо.
            Это совершенно другая проблема, коммуникационная. Не удивлюсь, если выяснится, что Тимошенко не знает о существовании сайта "Майдан", не то, что об исках здешних юристов.
      • 2006.11.18 | observer

       Не подала

       Предсказамус пише:
       > Какой смысл подавать иск в КС сейчас, если НУ уже его подала?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.11.18 | Предсказамус

      P.S. У Вас еще не нашлось времени ответить на этот вопрос? (л)

      (про иллюстрации насчет "УП" работает на БЮТ)
      http://www2.maidan.org.ua/n/free/1163797435
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.21 | Svitlana

    Re: А еще она не помыла полы в штабе Ющенко. А ведь обещала...

    Переконана, що здібні. Ющенко зараз зібрав навколо себе весь інтелект
    нації. Трохи часу і ці молоді люди займуть місця в КМУ. Тоді ми всі зрозуміємо різницю між КМ Тимошенко, Яханурова (про януковича не говорю вааще)
  • 2006.11.18 | Tatarchuk

   Так, головний закід - це політреформа

 • 2006.11.18 | SpokusXalepniy

  Проверьте ваши чувства. Тест.

  Попробуйте вообразить, что вы прочитали всё это (может с несущественными правками), но без авторской подписи.
  А после прочтения вам сказали, что автор... Ющенко.
  Какие чувства бы у вас возникли?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.18 | Volodymir

   Ну и что. Всегда важно кто именно говорит.

  • 2006.11.18 | один_козак

   Re:

  • 2006.11.18 | Нестор

   Не можу. Фантазії не вистарчає

 • 2006.11.18 | Tatarchuk

  але текст сильний. підтримую та заздрю

 • 2006.11.18 | Віктор Уколов

  Супер! От тільки чому я не радію, а хочу матюкатись

  Чому з таким закликом звернулася лише Юля і чому я знаю, що ті до кого вона звернулася знову понуро промовчать?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.18 | Tatarchuk

   а це вона хіба не до нас звернулася? ми ж не мовчим

  • 2006.11.18 | Предсказамус

   Вы это о ком, Виктор?

   И кстати, об оффтопиках. Существует способ с Вами связаться?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.18 | Віктор Уколов

    Re: Вы это о ком, Виктор?

    Клік на моє прізвище і у вас одна з моїх давніх адрес. Напишіть.


    Предсказамус пише:
    > И кстати, об оффтопиках. Существует способ с Вами связаться?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.18 | Предсказамус

     Проверьте ящик

   • 2006.11.18 | Віктор Уколов

    Re: Вы это о ком, Виктор?

    Майдан - відкритий до читання форум. Окрім того я точно знаю, що на вільному форумі є хлопці, які працюють поруч з Безсмертним. Пропозиції не віддавати це свято політикам тут обговорювались.

    Я вже не кажу, що НСНУ треба було б мати почуття такту і не сунутись зі своїм оргкомітетом так само, як вони нічого не організовували у перший тиждень Майдану в 2004р. Люди самі зробили той Майдан - треба буде зроблять і інший.
 • 2006.11.18 | пан Roller

  КГ

 • 2006.11.18 | vvkornilov

  Re: МАТЬ ВАШУ!

  все це так смішно. Купа бананових лицемірів та шахраїв, як і передбачалося, передралася між собою за власність та близькість до дупи амерського резиденнта, от і все. А людоту пошили у дурні методами "мирної революції". Іванку, а ну повтори десять разів "Ю-щен-ко!". Так, ще 50. Тепер 100. Візьми сто грн. Повторили...повторили...рефлекс є? Є. Петрику, а ти у табір молодіжний хош? Пане ректор, а ми вам дах полаштуємо...І вашу донечку від ожиріння в Америці полікуємо...гигиги

  БУГАГА.

  Дотриндіться брехуха Юлька до пісні. "Прив-язали Галю догори ногами..."
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.18 | UNIK

   черговий галімій чьос юло грігян (або її імеджбаладьора)

   Усі прекрасно пам'ятають і знають барижний підхід цієї неукраїнської зайди-балаболкі.

   Саме воно,- юло грігян започаткувало таке явище в українській політиці як платні мітинги і пікетування. Після того навіть комікі і прогреси почали башлять своїй біомасі або найомній біомасі!

   те що воно так добре орієнтуєцця у сьогоднішніх "розцінках" ще один доказовий факт

   безсумнівно на роль "лідера апазії" воно не тягне (занадто багато незгідних)

   і незабаром вона буде як і її подружка сізокралая наташа пєть вместє с павлушей, тобто з шономкаром:::)))))

   отже від долі маргинальної наташі їй не далеко;)))))))))

   "А ві гаварітє......:)"
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.18 | avb

    Придет время, и мы услышим это из телевизора

    В исполнении Козака или какого-нибудь другого гомункулюса лабораторного (имя им легион, ибо их много).
 • 2006.11.18 | Горицвіт

  якби ще про свої помилки

  раз уже про інших сказала. І ще забагато вигуків.
  А її заклик не приходити вождям на трибуну (який практично збігається з моєю пропозицією пару тижнів тому) - підтримую. Мабуть, можна чекати, що в цьому році, на відміну від минулого, найнятих прапороносців БЮТ не буде. Цікаво, що зроблять інші партії.
 • 2006.11.18 | Correct

  Юлія Володимирівна, а навіщо Ви потрібні? (конструктив)

  БЮТ буде без підприємців та інтернетчиків, поки не будуть виправлені помилки.

  Під час помаранчевої революції пані Юлія мала підтримку від малого бізнесу та від інтернет-комюніті.

  Малий бізнес. Після революції пані Юлія разом з Пинзеником мала можливість хоч щось добре зробити для дрібних підприємців, але вирішила на них раптово напасти своїм законом про держбюджет-2005, причому щей попутно роблячи хитрі заяви, що податки не виросли ні на один процент і що відмінені якісь міфічні 40000 нормативних актів, які заважали малому бізнесу. Насправді ж абсолютно нічого доброго зроблено не було, і надії на Вас у підприємця немає.

  Інтернет. Інтернетчики на відміну від підприємців, полегшень не просили і не чекали, бо все і так було добре. Але виявилось, що Ви і тут можете добряче підложити свиню. Зразу ж після революції Ви вирішили наїхати на інтернетчиків пунктом 2.3.3, тоді багато сайтів в укрнеті начепили траурні чорно-помаранчеві стрічки. Далі Ваш Бют вирішив на цьому не зупинятися і ваш Корж півроку тому подає законопроект про одержавлення інтернету. Добре, що тоді коаліційна епопея завадила прийняти цей закон. Але на цьому справа не закінчилась, вже зараз законопроект про одержавлення і китаєзацію інтернету готує БЮТ і ПРУ разом, в особі того ж Коржа і Сивковича.
  Коли ж ви зупинетесь, коли в нас буде такий інтернет, як в Північній Кореї? Тоді зверненя опозиційного лідера на кшталт МАТЬ ВАШУ розмістити в інтернеті просто не буде кому.

  А тепер конструктив. Якщо хочете підтримку підприємців і інтернетчиків зробіть наступне:

  1. Визнайте помилки і дайте ясний сигнал що таке не повториться підприємцям та інтернетчикам.
  2. Нейтралізуйте Пинзеника і Коржа, як патологічних дискримінаторів.
  3. Ваша поведінка, поки що, є загрозою для підприємців та інтернетчиків. Продумайте, що хорошого Ви зможете зробити для них, припиніть замовчування, і публічно повідомте що віднині ви більше не загроза, а друг підприємців та інтернетчиків. А також повідомте про свій план сприяння і дотримайте свого слова.

  Зрозумійте, навіщо Ви потрібні людям і просто зробіть це.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.18 | igorg

   З відставкою Юлі і наступним меморандумом малий і середній

   бізнес таки "дуже багато" виграв. Тепер без всяких підвищень податків, офіційних утисків і т.п. поступово і неухильно переходить до братків.
   Це зараз називається "рейдерство". Нова інформаційна технологія. Жодних протестів, усі задоволені, "спасибо за поимели" :). Українське ноу-хау. Не підкажете коли розпочалося?
   Далекоглядні ви наші. Вчіться в братків. Вони не жаліють вкладати гроші в стратегічні, політичні цілі. Вертається сторицею. Хоч і більш ризиковано.
   А про інтернет це цілком слушно. Інерція. За всім не вслідкуєш :).
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.20 | Correct

    Пані Юлії немає чого виправдовуватись, що братки ще гірші

    Рейдерство братків має оправдати діяльність пані Юлії проти малого бізнесу? Її підтримували на майдані не за те, що буде хтось ще гірший за неї, а за віру в майбутнє полегшення життя підприємця, яка була зруйнована діями самої пані Юлії. Тому підприємці і пані Юлія тепер будуть мати окремі майдани, поки пані Юлія не зробить хоч щось добре для малого бізнесу.

    А вибирати з меншого зла більше не пропонуйте, надоїло.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.20 | TrollSeeker

     Re: Пані Юлії немає чого виправдовуватись, що братки ще гірші

     Correct пише:
     > А вибирати з меншого зла більше не пропонуйте, надоїло.

     І тому й надалі вперто будемо вибирати більше зло?

     Бо все одно вибирати доводиться. Не зробите вибору, його зроблять за вас. І може видатись, що результат цього порадує ще менше.
 • 2006.11.18 | Pavlo

  Re: МАТЬ ВАШУ!

 • 2006.11.18 | igorg

  Шкода, дуже шкода

  Що вирізняє українських політиків, так це безмежна любов до себе і іноді трохи віри в себе. І величезна зневага до українського народу в дивному поєднанні із страхом перед ним. Можливо так боїться брехун і обманщик тих, кого обманює.
  Яка величезна самовпевненість в тому, що саме їх лідер, партія є найкращим брехуном, що зможе перебрехати всіх інших. Яка безмежна тупість, що дозволила програти, коли програти задавалося неможливо.
  За таких обставин євреї посипають голову попелом, каються і повертаються до Бога, визнаючи свої гріхи й шукаючи вину саме в них і в собі. А ще вертають борги.
  Якщо пані Юлія може це читає то хочеться спитати, з усією повагою (бо є й повага і жаринка надії), для чого Ви так старанно на місцях міняли людей з Майдану на родичів та людей із бізнесу (до речі, теж саме робив і Мороз)?
  Так, Ви тримаєте біля себе багато хороших, активних молодих політиків. І це величезний плюс. Але чим вони там займаються? Для чого Вам їх так багато в Києві. З ким Ви підете далі? Де ваша партія? Чи може Ви вірите тим паперовим звітам і улесливим доповідям, що Вам надсилають із місць? То не тіштеся ... Бо це є міраж.
  Ви мали партію, створену в умовах репресій, з людей принципових і відданих, але без грошей, статків і вагомих родичів. Можливо без великого досвіду, освіти. Але можна підтримати, навчити. Для чого ж Ви їх брутально прогнали?
  На що здатна Ваша партія сьогодні? Кого і навколо кого вона здатна об'єднати, кого захистити, підтримати? Чим вона взагалі займається? Де вона? У нас її не видно і не чути. До виборів далеко. Майдан в найближчі сто років ніби не прогнозуться. Спи Україно ... Як станете нам потрібні то будемо звати :).
  Думок, що Ви для чогось потрібні українцям і між виборами, ніколи не буває? Чого чекаєте? Кому Ви віддаєте українську молодь? Шкода, вельми шкода.
 • 2006.11.18 | Shooter

  Вашу - це точно

  Юлія Тимошенко пише:

  > 2005 рік. Пів на другу ночі. Пинзеник і Терьохін у мене в кабінеті на 7-му поверсі Будинку уряду. Реекспорт нафти.

  і? незаконний ре-експорт нафти?

  На відміну, наприклад, від найсвіжіших дій опори БЮТ в Харкові - тов. Фєльдмана щодо "взаємовигідного бартеру" з Харківським метрополітеном, в результаті якого взують державу по самі помідори.

  І тут же ж в Юлі раптом вибірковий провал в пам'яті: за короткий момент часу фракція БЮТ у ВР подвоюється...за рахунок відвертих кучморилих бандюків.

  > Роман Зварич.

  Ну..і тройка-другая "їжачків" відразу після того, як Юлі і Ко не вдалося АНТИЗАКОННО заборонити ре-експорт нафти.

  > Якісь мільйони доларів.

  Наприклад, в Укрнафті. Де уряд Тимошено, маючи більшість, полюбовно домовився з Коломойським: керуєте Ви, сітку заправок Привату по завищених сумах продаєте Укранафті, зате потім Укрнафта капає дещицю в бюджет. Доречі, Янукович НЕ ХОЧЕ домолятися з Коломойським, а вимагає щоб більшісний акціонер - держава, мала більше прав в компанії.

  > Міністра економіки не пускають до секретаріату президента.

  Просто пити потрібно було менше. Гляди - і до секретаріату би пускали, і Закони по СОТ не були би так відверто завалені.

  > «Навіщо ви чіпаєте російських нафтотрейдерів?»

  Щоб бензин зник на заправках?

  > Юліє Володимирівно, ви створюєте образ сильного дієвого прем’єра і слабкого безхребетного президента...»

  Вірне до цих пір. Можу навести найсвіжішу Юліну ж цитату.

  А тут - знову Юлі відшибло: боротьба за НФЗ між Коломойським і Пінєю, в якій Юля підтримувала Коломойського, Пєтя - Піню. І коли НФЗ Коломойському таки не дали, то нєкоториє дятли Юлі, включаючи нєзабвєнного Мішаню Бродського, шибко осєрчалі... Доречі, в кінці кінців, Коломойський і Піня по НФЗ цілком полюбовно домовилися...

  > Прес-конференція Зінченка...

  Якого розвели і кинули як лоха. Показово: Ющ Зінченка, на відміну від Юлі, прийняв назад.

  І знову провал пам'яті: "безхребетний Ющ" ПРИБИРАЄ тих осіб, яких Зінченко звинуватив в корупції, натомість пропонує Юлі ЦІЛКОМ ПРИЙНЯТЛИВИЙ компроміс: вона залишається ПМ-ом, з уряду виводять тих, хто відверто не справляється із поставленим завданням + Турчинова, який починає все більше і більше використовувати свою посаду у вузькопартійних інтересах.

  Проте нєзабвєнні радять: нахєр Юща, вєcной власть будєт і так наша...

  > Чому так швидко наші брати і сестри з Майдану стали «електоратом Тимошенко» і «електоратом «Нашої України»?

  Питання риторичне - тому що кой-кому хотілося одноосібної необмеженої влади. І до цих пір хочеться.

  > Хто виграв від цього? Хто переміг?

  Питання знову риторичне: той, кому помарачеве мочілово в азарті удерти для себе кусок влади побільше підвищило рейтинг з 15% у вересні-2005 до 32% у березні-2006.

  І знову в Юлі - провал у пам'яті щодо півроку тісного спіробітництва у ВР фракцій БЮТ, ПРУ, КПУ і часом НПУ.

  >Адже можна здолати команду Ющенка, можна наїхати на «команду Ющенка»

  :) Дідо Фройд би плакав. Найгіркішими сльозами...

  >Мені прикро, що ми змарнували два роки.

  "Але я все ще не готова публічно визнати: найголовнішою причиною поразки Майдану є мої дії в вересні-2005."
 • 2006.11.18 | П. Л .

  Re: МАТЬ ВАШУ!

  Дуже лірично й навіть не погано. Нарешті хтось почав розкривати "А що було за лаштунками перемоги?". Одна з обіцянок Майдану: "Прозорість влади!" Нема її й не було. Коли в Київ понаїхали миротворці з братньої Європи та Гамерики, були якісь компромісні домовлення, щоб не було крові. Мета гарна. Та наслідки протилежні: переможці віддали владу переможеним браткам самі, добровільно. Бо... Які умови ставили, коли крутили руки Ющенкові? Не торкати путчистів? Не розкривати документів про зраду Батьківщини Кучмою, Януковичем та іншими? Не публікувати матеріялів про участь Путіна в Московсько-Київському Путчі 2004р? Вже самі, без миротворців, домовлялися з пацюками, що перебігали до оранжів і ці Морози нав"язували їм свої умови. Замість всіх цих фактів пані Тимошенко подала лише кілька натяків, та ще й емоційною скоромовкою. Пані Тимошенко продовжує говорити дипломатичною мовою противника... Так відродження ентузіазму Майдану не отримаєш!
 • 2006.11.18 | Сергей ГРУЗДОВ

  Re: МАТЬ ВАШУ!

  Публикация дает право, а форум - возможность, обратиться непосредственно к автору статьи.
  Юлия Владимировна! Я согласен с отраженной в данной статье личной позицией гражданина. Но я бы от Вас, как от политического лидера, хотел большего, чем изложение душевного порыва и эмоциональных надежд.
  Например, развертывания, хотя бы на базе имеющейся сети консультационных точек "Прозрачная власть", центров инструктирования по вопросам методики и практики противодействия неправомерным деяниям госчиновников, судей, силовиков на местах. И организации подкрепляющих эти инструктажи групп "быстрого реагирования" в составе журналиста, юриста, водителя с автомобилем, фотографа (пусть хоть и в двух лицах объединяющих эти качества граждан). И фонда, призванного материально обеспечить работу вышеназванных "гражданских институтов". И гарантий срочного и широкого опубликования их материалов.
  Юля, это хорошо, что Вы не на госслужбе. Это дает Вам право считать себя стоящей рядом с нами - гражданами Украины, не обжатыми рамками инструкций и начальственных мнений. А то, что Вы остаетесь политическим лидером, налагает на Вас обязанности. Думаю, что не все возможности реализованы и не совсем точный курс Вами выбран, судя по публикуемым материалам, свидетельствующим, что Вы таки стремитесь участвовать во власти сейчас. Сейчас - нельзя. Слишком много по-настоящему необходимой работы в Украине.
 • 2006.11.19 | Hoja_Nasreddin

  Re: МАТЬ ВАШУ!

  1.Частина форумчан натякає, пропонує або вимагає визнати публічно помилки а то й покаятись. Я ж міркую, що політик, саме політик, НЕ ПОВИНЕН каятись чи визнавати своїх помилок ПУБЛІЧНО (може ще під музику чи похоронний марш, ГА?). Нехай то робить тихо, в лісочку, зі своїми колегами, помічниками тощо. Інакше, може ся стати таке: політик чинить приблизно так само, як минулого разу, бодай частково, і що тоді відбувається? Гвалт з боку тих, хто "повівся" на публічні "самокатування". Нарікання й докори з боку тих, хто на публічне покаяння не зважав, але ж "обіцяла"! Якщо ж політик уникне самобичування, то народ (виборці) будуть ЗНАТИ, чого можна чекати від конкретного політика, і не будуть себе дурити, зокрема, не виникне ситуації на кшталт "ох, мать вашу, знову мене прокинули". А кожен несподіваний але позитивний крок політика (крок, якого прагнули але не очікували), буде приємним сюрпризом.
  І не зважаючи на те, що СПОЧАТКУ БУЛО СЛОВО, є слова а є справи, і від політиків чекають передусім другого, щодо першого, то соловейків в Україні ніколи не бракувало. І не тільки туземців.
  2.Але тактика "Вітя - наша спільна ікона, якої не руш", яку вже довший час проводить Ю.Тимошенко, може скінчитись вельми сумно, саме для тих хто обмірковує, як би то його відсвяткувати 22 число. Формально просрано все так, як навіть задумати чи запланувати було складно. Але почуття, які тоді взимі 2004 року панували, немовби щойно розквітла квітка. Тільки подумав - вони тут як тут. Бо все наше - з нами. Щось там колись Хемінгуей назвав СВЯТОМ ЯКЕ ЗАВЖДИ З ТОБОЮ. Підозрював бісів Ерні, що є щось таке незвичайне й чарівне, що ся називає Україна.
 • 2006.11.19 | Мірко

  Re: МАТЬ ВАШУ!

  Юлія Тимошенко пише
  > Вас насамперед, Вікторе Андрійовичу! Не святкуймо цієї річниці Майдану. Не ходімо на телебачення. Не граймо на публіку і не пустімо театральної сльози на екранах телемоніторів.<
  >Давайте в цей день просто зустрінемося. Без телекамер і журналістів, без прес-релізів і анонсів. Давайте сядемо разом і просто пригадаємо, як це було. Давайте ще раз спробуємо пережити те, що ми разом пережили тоді.<

  Можливо що навіть тоді Ви і Ющенко не переживали разом точно одно і то саме. Це було видно ще тоді на трибуні.

  >Давайте повернемо шанс людям.<

  Говори до гори а гора горою. Якщо буде надія, то без Віктора, а може навіть всупереч Ющенкові.

  >Адже можна здолати команду Ющенка, можна наїхати на «команду Ющенка», але нікому не вдасться перемогти Майдан, обдурити історію. Можна знизити рейтинг і втратити імідж, але знищити і забути дух Майдану не дозволено нікому!<

  >Сьогодні при владі інші люди. З іншими цінностями і прагненнями. І навіть їх змінив Майдан, навіть вони не можуть сьогодні діяти так безоглядно та самовпевнено, як до нашої революції. Вони цього ще не розуміють. І в цьому — наша сила, наша віра, наша правда.<

  >...Віце-прем’єр Клюєв розпорядився замалювати революційні гасла на будівлі Головпоштамту на Хрещатику. Бідні та наївні. Вони так і не зрозуміли, що замалювати історію не можна, неможливо заляпати фарбою силу волі і мужність тих людей, які їхали два роки тому до Києва через міліцейські «їжаки», бар’єри та перепони.<

  На жаль історія чітко показує як можна замалювати історію, і як можна заляпати фарбою силу волі і мужність. Ми бачили як Ви в травні 2005-го року святкували перемогу більшого ката України над дещо меншим - це як якусь "нашу" українську перемогу. А тих що якраз боролися проти обох ворогів, і то якраз за свобідну незалежну українську державу, - тих ви ще особисто і прилюдно не визнали борцями за Україну. Бачите, таки замалювали Вам історію і заляпали фарбою силу волі і мужність.

  >Мені боляче дивитися хроніку Помаранчевої революції. Мені прикро, що ми змарнували два роки. Але я знаю, що рано чи пізно, а краще — швидше, все, про що ми мріяли на Майдані — втілиться в життя.<

  Легше буде коли пізно а не рано. Так можна гуторити про Голодомор, знаючи що винуватці давно померли. Так зможемо визнати УПА, - коли знатимемо що нікого не лишилось для прославляння. А на кінець так і зможемо втілити в життя пізно а не рано якісь мрії, мрійників котрих вже не лишиться для контролі. :(

  >Майдан — це назавжди.<

  Думалось, український народ назавжди. Але сьогоднішні показники показують що в суверенній незалежній Україні, цей сам український народ стає меншиною, і грозить йому загибель.

  >Броду назад немає, хай як би його хто й шукав. Майдан дав людям сміливість і хоробрість бути людьми.<

  >Бо сьогодні кожен з тих, хто стояв на Майдані, готовий підписатися під словами чудового журналіста Валерія Панюшкіна з московського «Коммерсанта», написані тоді, в тривожному листопаді 2004-го: «Я сижу в номере киевской гостиницы и боюсь, что какая-нибудь гнида отдаст приказ стрелять. Но сейчас я допишу, выйду на Майдан и перестану бояться…» <

  А якщо не вийдуть не Майдан то знов будуть боятися.
  Тому вийдіть Ви знов на Майдан. Не шукайте там Вікторів, - не там їхне місце. Особисто стріть цю фарбу котрою замальована історія, змийте цю фарбу якою заляпали силу волі і мужність. Замініть біле знамено на червоно-чорний прапор, - на бойове знамено українського народу.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.19 | Hoja_Nasreddin

   Re: МАТЬ ВАШУ!

   Підтримую, пане Мирославе. Чи прочитають ті, до кого ті слова спрямовано. Якщо прочитають, чи зрозуміють. Якщо зрозуміють, чи стане мужності так вчинити. Всі здогадуються, що відповідь скорше буде невтішною. Принаймні на останнє питання.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.19 | Мірко

    Re: МАТЬ ВАШУ!

    Hoja_Nasreddin пише:
    > Підтримую, пане Мирославе. Чи прочитають ті, до кого ті слова спрямовано.<
    Вірю що прочитають.
    >Якщо прочитають, чи зрозуміють. Якщо зрозуміють, чи стане мужності так вчинити.<
    Юля одинокий сучасний український політик що виявляє мужність. На це й надіємось.
    >Всі здогадуються, що відповідь скорше буде невтішною. Принаймні на останнє питання.<
    А це питання якраз найважніше. Це бачення що є Україна, чим є Україна, і якою буде Україна. Чи Україна лише перефарбований міні-совок, чи кульмінація боротьби і прагнень українського народу? Вибравши своє минуле вибираємо майбутьнє, - бо цим вибором ототожнюєм себе.
    Час політикам визначитися - чи будується Україна Шелеста чи Шевченка?
 • 2006.11.19 | Volodymir

  Матінку царице,

  У призивах до демократичних вождів придушити гординю, зроби теє.
  Почни з Себе. І там, глядь - уже і низові самі на руках понесуть на царство, зостанеться тільки відмовлятися і реготати.
  Або ж якщо не сила натупити на горло власної пісні, хоча б не юродствуй на довірі.
 • 2006.11.19 | Чучхе

  "Сльози і соплі"®.Наскільки змістовніше інтервю Єханурова на УП!

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.19 | Hoja_Nasreddin

   Re: "Сльози і соплі"®.Наскільки змістовніше інтервю Єханурова на УП!

   Єхануров і змістовність - речі несумісні. Його бог - портфель, а папа (римський) - той, хто цей портфель може забезпечити. Бодай іноді. Бодай на короткий час. А по суті кАнкрЄтнАвА інтерв'ю:
   1.Щодо провальної ролі Порошенка: скільки відсотків коштував "взасос" Єханура з Кучмою
   2.Щодо вихваляння себе як найправішого ліберала: "Пам'ятаєте, як було у Леніна.." ну-ну, а у Сталіна?
   3.Бога чіпати зась (Я Путіна? прагну): "Зі мною ці запитання не пройдуть! (Підвищує голос.)"
   4."Не зрадь Майдан"_Посада_Єханура: прем'єр - представник президента на перемовинах з ПР
   5.Дружбан Бога:"Я бачив президента у Маріїнському палаці" - а я по ТБ і частіше:)
   6.Практик:"інакше ми цю країну не з'єднаємо" - тепер з'єднали було б чим дихати
   7.Віртуал:"Ці кошти знаходяться в бюджеті. Умовно кажучи" - то про Кріворіжсталь, яку, за словами Єханура, НЕ можна було забирати
   8.Пора ділитися, друже, еге Ж бо:"Я знайомий з Фірташем, я з ним розмовляв. Фірташ не представляє українську сторону в "РосУкрЕнерго" - це ж хто в Україні не знає ще крім Єханура - підписанта тих угод.
   9.Фантаст:"майдан у Донецьку теж був, але "він нам не подобається, він не наш Майдан"" - який Майдан був у Донецьку знають і бачили всі - Слава Богу не повимирали ще
   10.Переспів"кАзлів"Януковича:""Поганий дядя, не дав ще...У суспільства приблизно такий рівень розуміння" - цікаво до якого суспільства належить критик, що розповідає дитячі побрехеньки
   11.Керуємо як можемо:"Але ми намагалися робити те, що було можливо. Ми фактично нічим не керували" - бо Ліберали - аби в кишені дзвінко було
   12.Най скачуть:"ми не наказували цінам "Стоп"" - брати страусів, які не ростуть в бурятії а лишень у якутії

   Чого при згадці або думці про Тимошенко в Єханура негайно синіє дупа, мокріють штанці і з носа тече. А пропозицію про дебати з шантажисткою святкував і обмірковував на унітазі

   І взагалі, якби я зараз тут почав розмірковувати на тему освіченості чи зрілості бурятського народу, в якій він ДУПІ в Росії, чи було б це етично НЕбурятові, а етнічному українцеві. Це я до тих, хто ся прокидає о 5 ранку і "багато думає".
   Про науковця Єханура, що в середньому раз на тиждень пише статтю, раз на місяць - монографію, мабуть "в стіл" написав кілька дисертацій, але він в нас професор-дисидент! Мабуть мешкає на планеті, що має в добі 48 годин.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.19 | Чучхе

    Бачите, у Єханурова принаймні є до чого придиратися

    на відміну від соплєй та слюнєй про помаранчевих цуциків і помаранчевих лєксусів
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.19 | Hoja_Nasreddin

     Re: Бачите, у Єханурова принаймні є до чого придиратися

     Друже Чучхе, колись розповідали анекдот (а мо' бувальщину) про те, як приймали до лав Вуценка. Тест: можеш ся присікати до слупа (стовпа) чи ні. Отже, все залежить від здібностей того, хто шукає. Далі, тут є ще один нюанс. Ви порівнюєте ІНТЕРВ'Ю Лещенка (та Притули) зі статтею самої Ю.Тимошенко, присвяченої річниці Майдану. Коректність критики полягала б у даному випадку в тому, аби Ви взяли ІНТЕРВ'Ю того ж Лещенка з Тимошенко і проводили порівняння цих друкованих матеріалів. Така моя думка.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.11.19 | Чучхе

      Обоє висказали те, що хотіли

      я б не протиставляв інтерв"ю авторському матеріалу. І Тимошенко і Єхануров мали до річниці революції донести якусь думку. Юля висказала те, що хотіла, Єхануров не відповів на те, на що не хотів. Але у Тимошенко як завжди все вийшло емоційно-заклично, а Єхануров був ближчий до аналізу ситуації.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.11.19 | П. Л .

       Re: Обоє висказали те, що хотіли

       Чучхе - з коркомлукашвытанням!
  • 2006.11.19 | Нестор

   Його висвітлення зради Майдану Ющем і ним самим є дуже змістовне

 • 2006.11.20 | Володимир Пархоменко

  Re: МАТЬ ВАШУ!

  Юлія Володимирівна проливає тепер крокодилячі сльози. Після того, як не захотіла працювати з президентом командно ні в складі помаранчевої урядової команди, ні поза урядом. Адже це спротив БЮТ призначенню іншого, але теж помаранчевого прем"єра (Єханурова), змусив президента шукати підтримки у ПР.
  Відсутність підтримки саме з боку БЮТ призвела і до призначення саме Медведька генпрокурором.
  Під час виборів постійним об"єктом атак з боку БЮТ була саме НУ, а не ПР. Хто хоче заперечити - нехай згадає брехливу вонючу книженцію "Убіть Юлю", яка є пасквілем на нашоукраїнців, а не на ПР. І випродукувала її не СДПУ(о), а "помаранчева" БЮТ.
  А згадаймо Майдан-2005. Ми прийшли туди з помаранчевими знаменами Майдану. А хто змінив кольори своєї символіки? Це була Юля со товаріщі, вже цим продемонструвавши розкол. Хоча вони мали можливість залишити Майдан суціль помаранчевим, висловивши власні почуття, наприклад, написами на помаранчевих полотнищах.
  Та вона й у цій статті лише брехливо декларує бажання єдності! Адже тут же, в тексті, говорить про корумпованість нашоукраїнців, і знову не наводячи жодних фактів. Згадаймо, що факти цієї корумпованості так ніколи й не навели ні Юля, ні інші. Отже - знову злісно бреше.
  Ні, з Юлею не буде діла. Для неї Україна - це лише посада.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.20 | BIO

   НЕ ТРОЖЬ МАМАШУ !!!

   К чему дежурные слова
   Раз караул у мавзолея
   Застыв навытяжку стоит
   Сон Справедливости лелея

   Сменила Жанна круто амплуа
   От баррикадных будней уцелела
   Одних словес пожухлых полова
   Кому от них хоть чуточку теплее ?

   Кому теперь простится пошлый пафос
   И крокодилова прощальная слеза ?
   Слезай оратор с постамента
   И перестань тереть глаза коза

   И так все видно без утайки:
   Страна под сракой шайки в дерибане
   А эта " ...мимо проезжаю в "Чайке"..."
   ...Весну встречать в Копакабане

   Лукавить неча "генияльно"
   На трепачей скончался спрос
   Понос словесный отвергаем
   Коль нет ответов на вопрос

   Кому, скажите, ЭТО надо:
   К реваншу прут исчадья ада
   А нам сирена с дозой яда
   Поет ночную серенаду?


   ПС. Тем кто пока наивно верит
   В реальность маски Девы д"Арк
   Гипотезу легко проверить
   Когда наступит полный dark

   Не знаю, что еще добавить
   Воображенье - возбудить
   Чтоб фаны четче увидали
   И иху мать и йоли-пали...
  • 2006.11.20 | saha

   Re: МАТЬ ВАШУ!

   Володимир Пархоменко пише:
   > Юлія Володимирівна проливає тепер крокодилячі сльози. Після того, як не захотіла працювати з президентом командно ні в складі помаранчевої урядової команди, ні поза урядом. Адже це спротив БЮТ призначенню іншого, але теж помаранчевого прем"єра (Єханурова), змусив президента шукати підтримки у ПР.
   > Відсутність підтримки саме з боку БЮТ призвела і до призначення саме Медведька генпрокурором.

   Ага за 7 місяців єдності поміняти ГП не догадалися. Піскун влаштовував ???
   чи може він щось інше робив???
  • 2006.11.21 | Михайло Свистович

   Re: МАТЬ ВАШУ!

   Володимир Пархоменко пише:
   > Адже це спротив БЮТ призначенню іншого, але теж помаранчевого прем"єра (Єханурова), змусив президента шукати підтримки у ПР.

   Ні, це відсутність чи то клепки, чи то яєць змусило його до цього. Бо ніхто ні до чого Ющенка не змушував, як ніхто не змушує нового безробітного, звільняючи його з роботи, вбивати перехожого, бо грошей немає. Ющ міг чудово призначити когось в.о.

   > Відсутність підтримки саме з боку БЮТ призвела і до призначення саме Медведька генпрокурором.

   Те саме. Призначай в.о. і керуй до парламентських виборів.

   > Під час виборів постійним об"єктом атак з боку БЮТ була саме НУ, а не ПР

   Те саме можна сказати про НУ.

   > А згадаймо Майдан-2005. Ми прийшли туди з помаранчевими знаменами Майдану. А хто змінив кольори своєї символіки?

   Ніхто не зобов"язаний мати чужу, до того ж запатентовану символіку.

   > Та вона й у цій статті лише брехливо декларує бажання єдності! Адже тут же, в тексті, говорить про корумпованість нашоукраїнців, і знову не наводячи жодних фактів. Згадаймо, що факти цієї корумпованості так ніколи й не навели ні Юля, ні інші. Отже - знову злісно бреше.

   А нашоукраїнці такі некорумповані-некорумповані :)

   > Ні, з Юлею не буде діла

   А з ким буде? З Вітею? Який Федорович?
 • 2006.11.20 | avb

  Вопрос к уважаемому доктору Фрейду

  Здесь есть два-три комментария людей, прямо-таки кипящих от искренней ненависти к автору исходного постинга. Ненависти столь сильной, что трудно хотя бы попытаться обосновать ее рационально. В связи с этим не могу не вспомнить об одном человеке, называющим себя, как он выражается, геем. Это очень умный и уравновешенный человек с немалым даром слова. На otkrlbto.ru он спокойно и с достоинством дискутировал с самыми чудовищными уродами (не знаю, правда, зачем, но это не мое дело). Спокойствие изменило ему, когда речь зашла о Тимошенко. По тону это было что-то более близкое к UNIK, чем к шутеру-обсерверу (именно по тону, расистских выходок там не было и быть не могло). Так вот, я и думаю.
 • 2006.11.21 | Svitlana

  Re: МАТЬ ВАШУ!

  Юля...,Юля...,Юля....
  Красива, розумна, багата, сильна, стильна,.......що ще треба?
  Влади.
  Я сама в захваті від цієї жінки, але...
  Згадаймо той день, коли Він на Співочому полі заявив: "Я іду в Президенти",
  Вона мала всього 5-6 % довіри населення. І плече своє Вона підставила майбутньому Президентові тільки після того, як отримала від нього письмову гарантію, що у разі його перемоги, стане прем"єр-міністром.
  Після інавгурації Президента виникла пауза з призначенням прем"єра. Журналісти гвалтували політиків запитанням "ну хто, ж?,..хто, ж?
  На що Вона "кокетливо" відповідала : "Угадайте с трех раз". Коли Роман Безсмертний називав Її шанитажисткою, він знав про що говорив.
  Майже у кожному інтерв"ю, на кожній прес-конференції Вона обов"язково, ну хоч шматочок бруду, але кидала в сторону Порошенка, не обтяжуючи себе доказами, поясненнями. Навіть не задумуючись про те, а як ми, ті що стояли на Майдані, ті , що так повірили і полюбили всіх його діьових осіб, у тому числі і Її і Порошенка, мусимо реагувати на такі випади. Я не знаю чим Порошенко більш корумпований або більший олігарх ніж Вона, але особисто я не хочу щоб моєю країною керували кухарки ,слюсарі і т. інш.при всій моїй повазі до будь якої професії. Кожний повинен займатись своєю справою. Кухарка має куховарити, а Порошенко,Тимошенко, повинні будувати економіку держави бо вони розумні, сильні,мають досвід, їм є що запропонувати людям. Повинні тягти лямку, яку їм довірив народ, а не плести інтриги, створювати якісь угрупування, засідки у лісі і тому подібне. Порошенко по життю відмінник. Він розумний, грамотний, сильний,нахабний. Тільки поганяйте і контролюйте, і він багато корисного зробить для цієї держави. Такими людьми розкидатися не можна.
  Мені дуже боляче, але чим більше я вдивляюсь у цю жінку, тим більше бачу нещірості, самозакоханості.
  На Майдан ми виходили не за Ющенка, а за свою гідність. І це абсолютна правда. Але ми вперше за довгу історію самостійно обрали собі лідера. Особисто я абсолютно свідомо віддавала свій голос саме за Ющенка і не жалкую про це. Я вірю своєму Президентові. Я і сама іноді здригаюсь від його ляпасів.Але ніхто ще не народжувався готовим Президентом. Я прощаю своєму Президентові всякі дрібнички, бо знаю у головному він -Великий.
  А ще, я абсолютно впевнена в тому, що якби для людей, які рвуться до влади, Україна була понад усе, вони згуртувались би навколо Президента, які б емоції він у них не викликав, він уже є такий який є, і витягли б Україну з тієї прірви в яку її запхали всякі кравчуки , кучми, ахметови та їм подібні. І історія про них не забула б.
  Натомість ми бачимо, як Юля весь час стріляє в спину Президентові,ні, не своїми руками і вустами. На те у неї є томенки,шкілі, тепер ще онопенки. Бачимо якими великими у своїх власних очах постають Гетьмани Костенко, Мороз, тепер ще Каськів.
  Дуже шкода за ПРП. Я з такою повагою завжди відносилась до її позиції, до її людей. Ну як же ви могли так схибити, піддатись на швидкоплинні емоції, стати однією із скалок наших надій. Я схиляюсь перед позицією Слави Кириленка.

  Коротше,схаменіться, ще є час. Згуртуйтесь уже тепер до виборів. Бо результатом може бути повний програш.І якщо ви віддасте нас знову регіоналам, федерастам, обрізаним шуфрічам,кравчукам, медведчукам, ми вас проклянемо.
  Юля...,Юля...,Юля... стань перед дзеркалом, подивись яка ти красива і розумна і скажи : мені байдуже, ким я буду, прем"єром, чи рядовим депутатом, я буду працювати на Україну, тому що народ повірив в мене, тому що Україна понад усе.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.21 | Мірко

   Жіночі заздрості, чи закоханість у Ющенку

   Svitlana пише:
   > Красива, розумна, багата, сильна, стильна,.......що ще треба?
   > Влади.<

   Життя безпечніше без. Особливо в Україні.

   > Згадаймо той день, коли Він на Співочому полі заявив: "Я іду в Президенти",
   > Вона мала всього 5-6 % довіри населення. І плече своє Вона підставила майбутньому Президентові тільки після того, як отримала від нього письмову гарантію, що у разі його перемоги, стане прем"єр-міністром.<

   Нормальна політична дія. А якби це не зробила то би зрадила і себе, і своїх підтримувачів, і принципи. Шкода лише що не вимагала клястися на життя сина що не зрадить певний список принципів. По правді винаймилася за дешево а не за дорого.

   > Після інавгурації Президента виникла пауза з призначенням прем"єра. Журналісти гвалтували політиків запитанням "ну хто, ж?,..хто, ж?<

   Ющ думав як зрадити? З часом це йому стало легше.

   > На що Вона "кокетливо" відповідала : "Угадайте с трех раз". Коли Роман Безсмертний називав Її шанитажисткою, він знав про що говорив.<

   Угода не шантаж а угода.

   > Майже у кожному інтерв"ю, на кожній прес-конференції Вона обов"язково, ну хоч шматочок бруду, але кидала в сторону Порошенка, не обтяжуючи себе доказами, поясненнями. Навіть не задумуючись про те, а як ми, ті що стояли на Майдані, ті , що так повірили і полюбили всіх його діьових осіб, у тому числі і Її і Порошенка, мусимо реагувати на такі випади. Я не знаю чим Порошенко більш корумпований або більший олігарх ніж Вона, але особисто я не хочу щоб моєю країною керували кухарки ,слюсарі і т. інш.при всій моїй повазі до будь якої професії.<

   Стало очевидним що при НУ були такі яких цікавила влада дещо більше ніж принципи. А щодо професій, памятаю як електрик повалив комуну в Польщі та розколов залізну занавісу. Цей електрик заслуговує більше на поклін українців ніж політик Ющенко.

   >Кожний повинен займатись своєю справою. Кухарка має куховарити, а Порошенко,Тимошенко, повинні будувати економіку держави бо вони розумні, сильні,мають досвід, їм є що запропонувати людям.<

   Вибачте, але чи ви живете в Україні чи в Індії? (хоч сьогодні в Індії кастова система завмирає) А може ще смердам орати а москалям панувати?

   >Повинні тягти лямку, яку їм довірив народ, а не плести інтриги, створювати якісь угрупування, засідки у лісі і тому подібне. Порошенко по життю відмінник. Він розумний, грамотний, сильний,нахабний.<
   :love: :love: :love: :love:


   >Тільки поганяйте і контролюйте, і він багато корисного зробить для цієї держави. Такими людьми розкидатися не можна.<

   Таких запрясти в ярмо нелегко. ;) Хоч я не проти залучування усіх резурсів до побудови України.

   >Мені дуже боляче, але чим більше я вдивляюсь у цю жінку, тим більше бачу нещірості, самозакоханості.<

   Тоді не вдивляйтесь. Це для хлопчиків.
   Про нещирість говоріть Ющенкові. Юля показалася більш принциповою та хороброю. Нормально таких давно би камазнули. І не плутайте впевненості із самозакоханостю.

   > На Майдан ми виходили не за Ющенка, а за свою гідність. І це абсолютна правда. Але ми вперше за довгу історію самостійно обрали собі лідера.<

   Вибирайте літру якщо хочете, особисто привик вибирати провідників і вождів.

   >Особисто я абсолютно свідомо віддавала свій голос саме за Ющенка і не жалкую про це. Я вірю своєму Президентові.<

   :love: "Кохання наче ґрипа..."
   З вірою до церкви, а з Вірою в кущі. ;)

   >Я і сама іноді здригаюсь від його ляпасів.<

   Ой! Аж таке у Вас кохання! :love: :p :hap: Дявайте дядю батогом! ;)

   >Але ніхто ще не народжувався готовим Президентом. Я прощаю своєму Президентові всякі дрібнички, бо знаю у головному він -Великий.<

   У Володимира Великого було 11 жінок, а у Великого Вітті лише дві. Чекаєте в черзі?
   Але на серйо, крім ляпасів і "величиною" ;) чим же він Вам імпонує?

   > А ще, я абсолютно впевнена в тому, що якби для людей, які рвуться до влади, Україна була понад усе, вони згуртувались би навколо Президента, які б емоції він у них не викликав, він уже є такий який є, і витягли б Україну з тієї прірви в яку її запхали всякі кравчуки , кучми, ахметови та їм подібні. І історія про них не забула б.<

   Якраз мусіли б шукати Президента в гурті з Кучмами, Ахметовими, і т.п.

   >Натомість ми бачимо, як Юля весь час стріляє в спину Президентові,ні, не своїми руками і вустами. На те у неї є томенки,шкілі, тепер ще онопенки.<

   На прокурора не надаєтеся.

   >Бачимо якими великими у своїх власних очах постають Гетьмани Костенко, Мороз, тепер ще Каськів.<
   > Дуже шкода за ПРП. Я з такою повагою завжди відносилась до її позиції, до її людей. Ну як же ви могли так схибити, піддатись на швидкоплинні емоції, стати однією із скалок наших надій. Я схиляюсь перед позицією Слави Кириленка.
   >

   Та ж казали що перед ляпасами від Ющенка. А Вам вже до Слави таягне? :p :hap:

   >Коротше,схаменіться, ще є час. Згуртуйтесь уже тепер до виборів. Бо результатом може бути повний програш.І якщо ви віддасте нас знову регіоналам, федерастам, обрізаним шуфрічам,кравчукам, медведчукам, ми вас проклянемо.<

   І знов чомусь раз велике а раз обрізане... :p

   > Юля...,Юля...,Юля... стань перед дзеркалом, подивись яка ти красива і розумна і скажи : мені байдуже, ким я буду, прем"єром, чи рядовим депутатом, я буду працювати на Україну, тому що народ повірив в мене, тому що Україна понад усе.<

   Чи навіть провідником опозиції (на що нікому із НУ не хочеться)? ;)
 • 2006.11.22 | Юрко-птах

  Re: МАТЬ ВАШУ! Трошки коментарів

  Досить уважно перечитав більшість коментарів (як і саму статтю). Деякі враження.
  1. Вражає кількість коментаторів, які на дух Тимошенко не виносять і ладні повторювати будь-які плітки, аби хоч якось свою лють замаскувати. Шкода таких людей, і марно з ними сперечатися. І не буду.
  2. Цікаво читати про те, що Юля винна у Меморандумі, у Медведьку (забули додати ще закон "Бандитам (вибачте, депутатам) - недоторканість"). Одне питання: хай хтось наведе приклад з історії якоїсь країни, коли звільнений прем'єр (якого за два тижні до звільнення президент називав "самим ефективним в історії України") наступного дня підтримав нову кандидатуру на своє місце. Та ще й кандидатуру досить сіру. Звичайно, у Тимошенко були помилки (може, й серйозні). А у Єханурова їх не було? Чи просто він був "любим другом" пана президента і не чіпав інших любих друзів (типу Івченка, Плачкова та інших)? До речі, це не вперше Ющенко зрадив її (назвемо речі своїми іменами). Згадайте, що з його згоди її звільнили і ув'язнили при Кучмі, що рух "Україна без Кучми" він назвав "фашистським". Хіба цього не було? Відомий біблійний персонаж зрадив один раз і після цього повісився. А тут вже тричі...
  3. Дуже розповсюджена думка, що на Майдані ми обрали собі лідера (президента). Я цього не певен: подивіться відповідне голосування на "Майдані". Абсолютна більшість вважає, що на Майдані народ виборов (чи виборював) свою свободу, право на вибір, свою людську гідність. І коли хтось (чи президент, чи його любі друзі, чи що хтось) починає вважати себе безгрішним, а всіх, хто виступає проти його вчинків, хоч якими б нерозумними і хибними вони не були, винними в усіх бідах, то це - відвертий ляпас Майдану. І, до речі, президент, за означенням - це не проповідник, а діяч, і судити про нього треба саме з вчинків, а не зі слів, якими б правильними ці слова не були.
  4. Дехто з тих, хто підтримує Тимошенко, вважає, що вона не має права знову шукати порозуміння з Ющенком та іншими НУшниками. Але добре відомо, що політика - це мистецтво можливого. Де зараз знайти нові сили, здатні повернути країну на шлях демократії? Може, вони ще з'являться (дай, Боже). Тоді, певен, і дії Тимошенко зміняться. Але зараз, скажімо, від діяльності палкого патріота пана Костенка шкоди набагато більше, ніж користі. То хто діє краще: той, хто здатен забути образи і ладен іти разом з колишніми соратниками (хай і сумнівними) заради України, чи ті, хто розколює опозицію аби самому стати новим гетьманом (хай і в одному селі, бо в місті вже панує Янукович)?
  А загальне враження: стаття своєчасна і корисна, добре, що вона з'явилася у такому поважному і поширенному виданні і перейшла на багато популярних сайтів. І добре, що вона викликала стількі коментарів і емоцій, бо лише так може виявитися істина (ніхто з нас не є Богом і не має права бути останнім суддею).
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.22 | BIO

   Деідолизация шляхом Хрестного походу...

   >Де зараз знайти нові сили, здатні повернути країну на шлях демократії? Може, вони ще з'являться (дай, Боже). Тоді, певен, і дії Тимошенко зміняться.

   Сідайте в чартер, доженить Юлю: у Європах горбляться МІЛЬОНІ
   ІЇ ПОТЕНЦІЙНИХ ГОЛОСІВ З ДУЖЕ ВЕЛИКИМ ПОТЕНЦІЯЛОМ (ПОТЕНЦЇЄЮ ТЄЖ)...
   Хай розміняє балачки з євробюрократами на живе спілкування...

   ПС Не дай Боже як вони про щось ТАКЕ домовляться...;)
  • 2006.11.23 | Мірко

   Re: МАТЬ ВАШУ! Трошки коментарів

   Юрко-птах пише:
   > Досить уважно перечитав більшість коментарів (як і саму статтю). Деякі враження.
   > 1. Вражає кількість коментаторів, які на дух Тимошенко не виносять і ладні повторювати будь-які плітки, аби хоч якось свою лють замаскувати. Шкода таких людей, і марно з ними сперечатися. І не буду.
   > 2. Цікаво читати про те, що Юля винна у Меморандумі, у Медведьку (забули додати ще закон "Бандитам (вибачте, депутатам) - недоторканість"). Одне питання: хай хтось наведе приклад з історії якоїсь країни, коли звільнений прем'єр (якого за два тижні до звільнення президент називав "самим ефективним в історії України") наступного дня підтримав нову кандидатуру на своє місце. Та ще й кандидатуру досить сіру. Звичайно, у Тимошенко були помилки (може, й серйозні). А у Єханурова їх не було? Чи просто він був "любим другом" пана президента і не чіпав інших любих друзів (типу Івченка, Плачкова та інших)? До речі, це не вперше Ющенко зрадив її (назвемо речі своїми іменами). Згадайте, що з його згоди її звільнили і ув'язнили при Кучмі, що рух "Україна без Кучми" він назвав "фашистським". Хіба цього не було? Відомий біблійний персонаж зрадив один раз і після цього повісився. А тут вже тричі...<

   Жах.
   Якщо тричі - це Петро, скеля на якій церква того, кого зрікався, побудована. :(
   Чи півні вже співали?
   Волів би якщо тільки раз, і мотузок. ;)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.23 | Tatarchuk

    От півні тричі заспівають...

    > Юрко-птах пише:
    > > Згадайте, що з його згоди її звільнили і ув'язнили при Кучмі, що рух "Україна без Кучми" він назвав "фашистським". Хіба цього не було? Відомий біблійний персонаж зрадив один раз і після цього повісився. А тут вже тричі...

    Мірко пише:
    > Жах.
    > Якщо тричі - це Петро, скеля на якій церква того, кого зрікався, побудована. :(
    > Чи півні вже співали?

    Перший півень (тобто пєтух) проспівав у 2004. "Казли", проспівав півень. (Фолькльор північного сусіди каже: "Один раз - не підорас")

    Другий пєтух був замаскований, або в кращих традиціях українського фольклору - пофарбований в лиса. Прокукарекав і він, "Катарсіс" (хто не памятає, - взнайте в друзів, з якої нагоди він сказав те слово) :)

    Третій півень - той же що і перший? Але ж по зеківським забобонам "третій як і першій", тобто не рахується.

    Втім формально не треба чекати на чевтертого петуха, можна вже починати ;)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua