МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Довго запрягали, але швидко їдуть

11/18/2006 | Майдан-ІНФОРМ
“Наша Україна” подала звернення до Конституційного суду щодо перегляду політреформи. Наступним кроком може стати ініціатива про розпуску парламенту, якщо внесені Президентом кандидатури на пост керівників зовнішньополітичного й оборонного відомств будуть заблоковані “антикризовиками”, - сказав в інтерв’ю інтернет-виданню “Версії” народний депутат Павло Жебрівський.

“Президент має конституційне право знову вносити на затвердження Тарасюка й Гриценко — це його квота. І якщо антикризова коаліція не погодиться на затвердження президентських кандидатур, не сформує повноцінний уряд, то "Наша Україна" буде ініціювати розпуск парламенту”, - заважив Жебрівський.

За його словами, БЮТ спить і бачить розпуск Верховної ради. “З багатьох питань ми діємо синхронно, однак це не означає, що “Наша Україна” буде об’єднуватися з БЮТ. Це неможливо, адже ліва і правоцентристська сили апріорі ідеологічно несумісні. Між правоцентристською “Нашою Україною” й лівою БЮТ ситуація така ж, як у коаліції, до складу якої ввійшли дві ліві партії й, по суті, права Партія регіонів. Це - протиприродне об'єднання, яке не зможе довго існувати”, - додав народний депутат.

Джерело: http://razom.org.ua/ua/news/12899/

Відповіді

  • 2006.11.19 | Hoja_Nasreddin

    Re: Довго запрягали, але швидко їдуть

    1.Пан Жебрівський забув почати приблизно так: "Петро Олексійович передали, що", а вже далі за текстом.
    2.А хто правіший (в сенсі сторони а не рації), пан Жебрівський чи приміром пан Бродський, то тут якось ніби й очевидно, що Ж йде після Б. А казки про неможливість об'днання ми вже чуємо майже рік. І Янукович чує. І регоче або принаймні усміхається у свої віртуальні вуса. А пан Жебрівський знай молотить. САрако, най би подумав, хто тую кашку їстиме.
    3.Шкода що радіо-Жебрівський не повідомили, коли і в якому році буде 17-та частина з'їзду НСНУ. Так ся хоче дізнатись, чим цей детектив ся скінчить. Інтрига, пАнімАш. Закручено, у дідька.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua