МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Цікава інформація від Єханурова про те, хто зрадив Майдан

11/18/2006 | Нестор
http://www.pravda.com.ua/news/2006/11/17/50948.htm

І відразу, наступного дня після парламентських виборів я сказав, що треба сідати за переговори з Партією регіонів... Я їх провів – консультації, переговори, називайте як хочете. Я діяв не від імені партії – я діяв від імені президента! Ми з Віктором Федоровичем Януковичем провели багато годин у розмові один на один. Де це відбувалося, я не скажу. Але ми ходили, ми не сиділи в приміщенні, і розмовляли багато годин. Треба було говорити без паперів, без заготовок, відверто... І я задоволений тим, що я виконав доручення президента по повній програмі.

Це буде цікаво прочитати тим, хто і досі стверджує, що зрадником є виключно Мороз, а НУ зі всіх сил намагалася створити помаранчеву коаліцію. Тепер зі слів очевидця бачимо, що зрада почала реалізовуватися за прямим наказом президента Ющенка першим номером в списку НУ - прем"єр-міністром Єхануровим.

Це цікаво також тому, що Єхануров є одним двох реальних претендентів на керівництво НУ поряд з Порошенком

Відповіді

 • 2006.11.18 | один_козак

  А пам'ятаєте, коли ще до обрання Ющенка

  і зразу після того говорили, що ці лідери нас зрадять, що вони теж вчорашні кучмісти?.. Яка була поширена відповідь?
  Я натякаю на те, що часто у відповідь говорилося, що ми, народ, їм цього не дозволимо і не подаруємо.
  І ми знаємо, що спроби домовитися з ПР були. Але ж вони так і не були реалізовані. Бо навіть Ющенко - це не вся НСНУ. І Ющенко - не Мороз, щоб отако хвиць - і все зроблено. Навіть натовп зібрати не реально, щоб показати, як воно нам не подобається. Хоча в 1991му, коли Руцкой сюди їхав переконувати Раду не від'єднуатися, за годину-дві було з'їхалося багато тисяч людей на одне тільки оголошення Поровського по радіо.
  Отже, як завжди. Маємо те, що заслуговуємо.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.18 | Нестор

   Пам"ятаю

   один_козак пише:
   > і зразу після того говорили, що ці лідери нас зрадять, що вони теж вчорашні кучмісти?.. Яка була поширена відповідь? Я натякаю на те, що часто у відповідь говорилося, що ми, народ, їм цього не дозволимо і не подаруємо.

   Так і сталося. Ющенко привів до влади бандюків і ми йому цього не подарували і зробили його політичним трупом. Так що дозволили, але не подарували.

   > І ми знаємо, що спроби домовитися з ПР були. Але ж вони так і не були реалізовані.

   Були. для ПР. Яник при владі. Чим не реалізація домовленостей?

   > Бо навіть Ющенко - це не вся НСНУ.

   гу. Ющенко - це приблизно 95 % НСНУ

   > І Ющенко - не Мороз, щоб отако хвиць - і все зроблено.

   Так. Він занадто дебільний для цього.

   > Навіть натовп зібрати не реально, щоб показати, як воно нам не подобається. Отже, як завжди. Маємо те, що заслуговуємо.

   Що правда, то правда
 • 2006.11.18 | толя дейнека

  Re: та ви шо, вони ж всі давно друзі (фото)

 • 2006.11.18 | Хвізик

  страшенно цікаве інтерв"ю. Раджу прочитати!

  Навіть Тюлю хвалить

  Поки що економіка працює інерційно, у тому напрямку, який випрацював наш уряд, і цей рік завершиться нормально. Але з січня почнуться труднощі, тому що є проблеми, і їх набирається критична маса.

  Перша проблема – збір бюджету. Працював уряд Юлії Тимошенко, наш уряд, і були нормальні надходження, ми теж нормально збирали кошти. А зараз механізм почав давати збої. Тому що, видно, якісь потоки пішли вбік! І, як кажуть, дуже добре організовані потоки.

  Чи питання ПДВ! Юлія Тимошенко перейняла уряд від Азарова з простроченим поверненням ПДВ на рівні 6,5 мільярдів. Я прийняв уряд від Юлії Володимирівни з боргами 4,5 мільярди. Тобто близько 2 мільярдів ПДВ прострочки Юлія Володимирівна повернула.

  і не тільки про Тюлю

  І я вдячний українському діловому світу. Економіка правильно зреагувала на ту свободу, яку ми їй дали! Ми фактично нічим не керували, ми не наказували цінам "Стоп", ми просто створювали умови. І ця свобода вперше в історії економіки України дала таке зростання, що ми до цього часу користуємося її результатами!

  Це наша національна риса – у першу чергу ми їмо своїх. Коли я приїхав працювати в Дніпропетровськ главою обласної адміністрації, то основні противники були свої. Вони всі хотіли посад!

  Чи призначили ми в Житомирі главу обласної адміністрації – свого, нормального, помаранчевого... Але на 11 день його роботи на сесії облради фракція "Наша Україна" поставила на голосування питання недовіри губернатору!

  Ви знаєте, українцям ворогів не треба, вони самі собі їх зроблять. Це відображає й з'їзд "Нашої України", бо немає цивілізованої дискусії всередині свого табору.

  читайте, корочє
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.18 | Нестор

   Угу. Головне - оригінальне. Газ? Панятія нє імєю

 • 2006.11.18 | igorg

  В принципі переговори це нормально, але

  ненормальними є спосіб, предмет і результат переговорів. Певно, що сторони досягли компромісу, який їх цілком задовольнив. Але є проблеми. Переговори були СЕПАРАТНІ (Ющенко-Янукович) і СЕКРЕТНІ. Більше того, вони йшли під прикриттям офіційних запевнень у їх відсутності. Наслідки цих переговорів ми вже бачимо наглядно. В них наші інтереси і інтереси партнерів НС ніхто в розрахунок і не думав брати :).
  Можна припустити, що сторони розраховували на домовленості й у випадку виграшу Януковича. Майдан лише спутав карти й вніс незручності між учасниками.
 • 2006.11.19 | Мірко

  Чи це когось здивувало?

 • 2006.11.20 | QuasiGiraffe

  Ось і відповідь на козирне запитання п. Shooter'а,

  чого це Тимошенко не голосувала за прем'єра Єханурова і тим самим викликала Меморандум і т.д. і т.п.
  Та тому що (с) що голосуй за Єханурова - вилізе Янукович, що не голосуй - вилізе Янукович. Тому що Меморандум замислений давно - тільки хтось (??? :)) заважав.
  А спроба "освятити" прихід Януковича руками БЮТ провалилася. Самі приймаєте рішення - самі відповідайте.
  Хоча, звісно, все одно Тимошенко виявилася винною. НУ не Ющенко ж!!!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua