МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

До прихильників Юлі: Що насправді має зробити БЮТ якнайшвидше?

11/18/2006 | Карт

Хоча maidan є непартійний сайт, все ж таки вважаю, що стратегія і тактика БЮТу впливає на перебіг подій у суспільстві і на моральний стан його активної демократичної частини. Тим більше, що, як це виглядає, більшість форумчан-прихильників БЮТу не є його членами.
Я є прихильником Тимошенко, тому маю моральне право давати поради, але, оскільки я ніколи не був у БЮТі, то усвідомлюю, що мої поради можуть бути і неадекватними.
Отже,

1. Якщо зважати на сигнали Бродського і Томенко, то слід прикласти зусилля до впровадження демократії у внутрішнє життя БЮТу. Етап «БЮТ – це є Тимошенко» вже минув. Відповідальність має бути розподіленею по регіонах і напрямках (економіка, внутрішня політика, зовнішня і т.д.). Суспільство повинно знати відповідальних лідерів БЮТу. Без цього сподіватися на прихід туди здорових і активних сил не варто.
2. Слід позбутися тих членів, які своїми діями створюють негативний імідж БЮТу. При цьому не слід зважати ні на які інші обставини. Суспільство має знати, що кращі кадри – в БЮТі.
3. Слід якнайшвидше виробити і оприлюднити предметну ідеологію партії. Почати втілювати ясну і зрозумілу стратегію у послідовність дій.
4. Слід розпочати активну діяльність по створенню громадянського каналу на ТБ.
5. Слід повністю відокремитися від Ющенка. Гасло «Ми з Президентом» гасить активність прихильників.
6. Слід висловлювати свою (тобто – Ради відповідальних лідерів БЮТу) позицію по будь-якому питанню, яке має важливе значення для суспільства і держави. Виборці не повинні здогадуватись, що думає БЮТ з приводу НАТО чи вояків УПА.
7. Взагалі, слід більше дбати про чистоту і зрозумілість свого блоку, а виборці придуть.

Відповіді

  • 2006.11.19 | damoradan

    Re: До прихильників Юлі: Що насправді має зробити БЮТ якнайшвидше?

    Карт пише:
    >
    > Хоча maidan є непартійний сайт, все ж таки вважаю, що стратегія і тактика БЮТу впливає на перебіг подій у суспільстві і на моральний стан його активної демократичної частини. Тим більше, що, як це виглядає, більшість форумчан-прихильників БЮТу не є його членами.
    > Я є прихильником Тимошенко, тому маю моральне право давати поради, але, оскільки я ніколи не був у БЮТі, то усвідомлюю, що мої поради можуть бути і неадекватними.
    > Отже,
    >
    > 1. Якщо зважати на сигнали Бродського і Томенко, то слід прикласти зусилля до впровадження демократії у внутрішнє життя БЮТу. Етап «БЮТ – це є Тимошенко» вже минув. Відповідальність має бути розподіленею по регіонах і напрямках (економіка, внутрішня політика, зовнішня і т.д.). Суспільство повинно знати відповідальних лідерів БЮТу. Без цього сподіватися на прихід туди здорових і активних сил не варто.
    Согласен

    > 2. Слід позбутися тих членів, які своїми діями створюють негативний імідж БЮТу. При цьому не слід зважати ні на які інші обставини. Суспільство має знати, що кращі кадри – в БЮТі.
    Такие остались только на региональном уровне, если еще не успели выйти сами. Самый заметный случай (из вышедших) - депутат Киеврады Иванов. При этом депутаты ВР, в т.ч. и Губский, и партнер Иванова Хмельницкий - оказались достаточно стойкими. Впрочем, из фракции ВР пора бы выгнать Вершинину - в остальном пока все нормально.

    > 3. Слід якнайшвидше виробити і оприлюднити предметну ідеологію партії. Почати втілювати ясну і зрозумілу стратегію у послідовність дій.
    Есть программа - что Вам еще надо?

    > 4. Слід розпочати активну діяльність по створенню громадянського каналу на ТБ.
    Зачем? Общественное ТВ, как правило, необходимо для освещения тех тем, которые не получают достаточного освещения коммерческого тв. Заверяю Вас, что Юле и БЮТ внимание коммерческих каналов гарантировано.

    > 5. Слід повністю відокремитися від Ющенка. Гасло «Ми з Президентом» гасить активність прихильників.
    Не знаю - я уже давно не ассоциирую БЮТ с президентом. Да и НУ уже с ним не ассоциируется.

    > 6. Слід висловлювати свою (тобто – Ради відповідальних лідерів БЮТу) позицію по будь-якому питанню, яке має важливе значення для суспільства і держави. Виборці не повинні здогадуватись, що думає БЮТ з приводу НАТО чи вояків УПА.
    Почему? Если избирателям, в массе своей, по барабану - что думает БЮТ о НАТО. А тем, кому не по барабану - те знают, что БЮТ за НАТО. Зачем размахивать красной тряпкой по второстепенному вопросу?

    > 7. Взагалі, слід більше дбати про чистоту і зрозумілість свого блоку, а виборці придуть.
    Избиратели уже пришли - БЮТу гарантирован результат в 25-30% на досрочных выборах. На самом деле, у меня есть ощущение, что БЮТу сейчас тяжело будет что-то сделать не в рамках избирательной кампании, чтобы увеличить рейтинг. Оппонировать антикрисисникам по наиболее принципиальным вопросам повестки дня - что БЮТ и так делает. Никаких магических рецептов здесь нет.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.19 | Карт

      Re: До прихильників Юлі: Що насправді має зробити БЮТ якнайшвидше?

      damoradan пише:
      > Карт пише:
      > > 2. Слід позбутися тих членів, які своїми діями створюють негативний імідж БЮТу. При цьому не слід зважати ні на які інші обставини. Суспільство має знати, що кращі кадри – в БЮТі.

      > Такие остались только на региональном уровне, если еще не успели выйти сами. Самый заметный случай (из вышедших) - депутат Киеврады Иванов. При этом депутаты ВР, в т.ч. и Губский, и партнер Иванова Хмельницкий - оказались достаточно стойкими. Впрочем, из фракции ВР пора бы выгнать Вершинину - в остальном пока все нормально.

      Думаю, що Ви спрощуєте ситуацію. В суспільстві існує стійке уявлення про те, що в БЮТ (і не тільки на регіональному рівні багато "нехороших хлопців". Позбутися такої репутації можна лише гучною кампанією очищення, нмд.
      >
      > > 3. Слід якнайшвидше виробити і оприлюднити предметну ідеологію партії. Почати втілювати ясну і зрозумілу стратегію у послідовність дій.
      > Есть программа - что Вам еще надо?
      >

      Особисто я здогадуюсь, якої саме економічної моделі притримувалася Тимошенко на посаді ПМ. Та у мене не залишилось в пам'яті її оприлюднення і обговорення. Отже, для більшості виборців (серед яких є потенційні члени БЮТу) діяльність Юлі у владі виглядала як її особисті рефлексії на проблеми, тобто - як кон'юнктурна, а не як усвідомлена системна діяльність. Тому так важко було розвінчати звинувачення у "популізмі".

      > > 4. Слід розпочати активну діяльність по створенню громадянського каналу на ТБ.
      > Зачем? Общественное ТВ, как правило, необходимо для освещения тех тем, которые не получают достаточного освещения коммерческого тв. Заверяю Вас, что Юле и БЮТ внимание коммерческих каналов гарантировано.

      Можливо і так.

      >
      > > 5. Слід повністю відокремитися від Ющенка. Гасло «Ми з Президентом» гасить активність прихильників.
      > Не знаю - я уже давно не ассоциирую БЮТ с президентом. Да и НУ уже с ним не ассоциируется.

      Але в Юліному опусі "Мать вашу" Ви знайдете знову заклики до Віктора Андрійовича. Таке враження, що їй страшно без Ющенка.

      >
      > > 6. Слід висловлювати свою (тобто – Ради відповідальних лідерів БЮТу) позицію по будь-якому питанню, яке має важливе значення для суспільства і держави. Виборці не повинні здогадуватись, що думає БЮТ з приводу НАТО чи вояків УПА.
      > Почему? Если избирателям, в массе своей, по барабану - что думает БЮТ о НАТО. А тем, кому не по барабану - те знают, что БЮТ за НАТО. Зачем размахивать красной тряпкой по второстепенному вопросу?

      Питання ментальне, отже є не таким вже і другорядним. Я погоджуюсь, що воно не додасть партії прихильників, якщо прямо зараз починати кампанію "За НАТО". Для цього спершу стати партією з безперечним авторитетом. Тоді така кампанія може дійсно змінити ставлення в суспільстві до вступу в НАТО.
      >

      > > 7. Взагалі, слід більше дбати про чистоту і зрозумілість свого блоку, а виборці придуть.
      > Избиратели уже пришли - БЮТу гарантирован результат в 25-30% на досрочных выборах. На самом деле, у меня есть ощущение, что БЮТу сейчас тяжело будет что-то сделать не в рамках избирательной кампании, чтобы увеличить рейтинг. Оппонировать антикрисисникам по наиболее принципиальным вопросам повестки дня - что БЮТ и так делает. Никаких магических рецептов здесь нет.

      Нема нічого гарантованого, це по-перше. А по-друге, для лідера з такими амбіціями 30% не гарантують можливості виводити Україну на рівень сучасного суспільства.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.11.19 | Сергей ГРУЗДОВ

        Re: До прихильників Юлі: Що насправді має зробити БЮТ якнайшвидше?

        1. Развернуть, хотя бы на базе имеющейся сети консультационных точек "Прозрачная власть", центры инструктирования по вопросам методики и практики противодействия неправомерным деяниям госчиновников, судей, силовиков на местах.
        2. Организация подкрепляющих эти инструктажи групп "быстрого реагирования" в составе журналиста, юриста, водителя с автомобилем, фотографа (пусть хоть и в двух лицах объединяющих эти качества граждан).
        3. Фонд для материального обеспечения работу вышеназванных "гражданских институтов".
        4. Гарантии срочного и широкого опубликования их материалов.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.11.19 | Карт

          Re: До прихильників Юлі: Що насправді має зробити БЮТ якнайшвидше?

          Гарна ідея.

          Я б ще запропонував (це стосовно фінансування) витрачати гроші лише на проекти, а не на місцевих функціонерів. Було б ефективніше, нмд.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.11.19 | Чучхе

            Хороша була б ідея: створити "Фонд Юлії Тимошенко"

            Не як партійну організацію, а як донорську структуру, до якої могли б звертатися всякі НДО за невеличкими грантами. Тоді й апарату Юліному не тре було б тужитись та придумувати нові ходи для піару. Було б то тут то там тільки й чутно: щось підготовлено під патронатом Фонду Юлії Тимошенко, такий то проект реалізовано завдічуючи Фонду...

            було б ефективно, але ніхто цього робити, звичайно, не буде, та й штаб у Юлі при розподілі коштів буде занадто вже близько брати до серця гасло "свій до свого по своє..."
      • 2006.11.19 | damoradan

        Только два замечания

        Карт пише:
        > damoradan пише:

        > > > 6. Слід висловлювати свою (тобто – Ради відповідальних лідерів БЮТу) позицію по будь-якому питанню, яке має важливе значення для суспільства і держави. Виборці не повинні здогадуватись, що думає БЮТ з приводу НАТО чи вояків УПА.
        > > Почему? Если избирателям, в массе своей, по барабану - что думает БЮТ о НАТО. А тем, кому не по барабану - те знают, что БЮТ за НАТО. Зачем размахивать красной тряпкой по второстепенному вопросу?
        >
        > Питання ментальне, отже є не таким вже і другорядним. Я погоджуюсь, що воно не додасть партії прихильників, якщо прямо зараз починати кампанію "За НАТО". Для цього спершу стати партією з безперечним авторитетом. Тоді така кампанія може дійсно змінити ставлення в суспільстві до вступу в НАТО.
        Т.е. Вы предлагаете сначала очистить партию, а потом использовать этот авторитет для продвижения вопроса НАТО. Концепция красивая, но в реальной жизни неработающая.

        Во-первых, из процесса "очищения" партия никогда не выйдет сильной. Ибо любое массовое "очищение" превратится в массовую борьбу разных фракций, которые будут друг друга исключать. В результате - те же лица и окончательно испорченная внутренними сварами репутация.
        Во-вторых, даже если такое "очищение" теоретически и возможно, то лучше использовать его на поднятие рейтинга, досрочные выборы и взятие власти. Власть возьмем - тогда можно и пропаганду проНАТОвскую организовывать. Моя мысль, однако, состоит в том, что можно и не организовывать, а просто вступить в НАТО. Да, вони будет прилично, но на одном это вопросе новое оранжевое правительство сбросить будет невозможно.

        >
        > > > 7. Взагалі, слід більше дбати про чистоту і зрозумілість свого блоку, а виборці придуть.
        > > Избиратели уже пришли - БЮТу гарантирован результат в 25-30% на досрочных выборах. На самом деле, у меня есть ощущение, что БЮТу сейчас тяжело будет что-то сделать не в рамках избирательной кампании, чтобы увеличить рейтинг. Оппонировать антикрисисникам по наиболее принципиальным вопросам повестки дня - что БЮТ и так делает. Никаких магических рецептов здесь нет.
        >
        > Нема нічого гарантованого, це по-перше. А по-друге, для лідера з такими амбіціями 30% не гарантують можливості виводити Україну на рівень сучасного суспільства.
        Амбиции у кого угодно могут быть какие угодно. И я не говорил, что БЮТ не наберет больше 30%. Просто в условиях оппозиции трудно сделать больше, чем сейчас делает БЮТ, для поднятия рейтинга как такового. И сколько бы ни делали - в основном рейтинг будет расти уже во время непосредственно кампании. Это нужно учесть и не ожидать немедленного эффекта от того или иного шага.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.11.19 | Карт

          Re: Только два замечания

          damoradan пише:

          > Во-первых, из процесса "очищения" партия никогда не выйдет сильной. Ибо любое массовое "очищение" превратится в массовую борьбу разных фракций, которые будут друг друга исключать. В результате - те же лица и окончательно испорченная внутренними сварами репутация.

          Дійсно, не треба "масовості". Треба скласти комісію (на національному рівні) з людей, яким довіряють, і швидко відреагувати по знаковим справам.

          > Во-вторых, даже если такое "очищение" теоретически и возможно, то лучше использовать его на поднятие рейтинга, досрочные выборы и взятие власти. Власть возьмем - тогда можно и пропаганду проНАТОвскую организовывать. Моя мысль, однако, состоит в том, что можно и не организовывать, а просто вступить в НАТО. Да, вони будет прилично, но на одном это вопросе новое оранжевое правительство сбросить будет невозможно.

          Так, але я мав на увазі не стільки кампанію "за НАТО", скільки оприлюднення позиції.

          > Амбиции у кого угодно могут быть какие угодно. И я не говорил, что БЮТ не наберет больше 30%. Просто в условиях оппозиции трудно сделать больше, чем сейчас делает БЮТ, для поднятия рейтинга как такового. И сколько бы ни делали - в основном рейтинг будет расти уже во время непосредственно кампании. Это нужно учесть и не ожидать немедленного эффекта от того или иного шага.

          Коли спрямовуєш зусилля на підняття рейтингу (загравання з виборцем, взагалі - кон'юнктурне маніпулювання), тобто працюєш з "виборцем", як з матеріалом, то поступово втрачаєш з цим виборцем ментальний контакт, перетворюєшся на звичайну партію "приходу до влади", що в наших умовах буде мати один наслідок: люди кинуть дурну справу ходити на вибори ("вони там всі однакові, думають лише про себе, нехай між собою б'ються").
          У мене є побоювання, що до того йде.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.11.19 | Карт

            Втім, погоджуюсь з А.Окарою.

            Україні потрібен сильний Президент - єдиний центр влади.
            Не має майбутнього у нас болото парламентаризму.
            Тому Юля поганий партійний лідер, але гарний лідер держави.
            Саме на це слід нам усім спрямувати зусилля.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.11.19 | damoradan

              Доброго царя захотели? Опять

  • 2006.11.19 | Мірко

    Re: До прихильників Юлі: Що насправді має зробити БЮТ якнайшвидше?

    Карт пише:

    > Я є прихильником Тимошенко, тому маю моральне право давати поради, але, оскільки я ніколи не був у БЮТі, то усвідомлюю, що мої поради можуть бути і неадекватними.<

    Може через брак вибору, - але я теж більш прихильник.
    > Отже,
    >
    > 1. Якщо зважати на сигнали Бродського і Томенко, то слід прикласти зусилля до впровадження демократії у внутрішнє життя БЮТу. Етап «БЮТ – це є Тимошенко» вже минув. Відповідальність має бути розподіленею по регіонах і напрямках (економіка, внутрішня політика, зовнішня і т.д.). Суспільство повинно знати відповідальних лідерів БЮТу. Без цього сподіватися на прихід туди здорових і активних сил не варто.<

    НІ. Не пора. Понесуть БЮТ в таку сторону, що Юля звідтам перша вискочить. (див. НУ)
    З часом треба конституції партії, - список принципів і т.д. Аж тоді можна про демократію, і то лише раз на 5 років.

    > 2. Слід позбутися тих членів, які своїми діями створюють негативний імідж БЮТу. При цьому не слід зважати ні на які інші обставини. Суспільство має знати, що кращі кадри – в БЮТі.<

    А як же! А тепер про послідовність, - як ви змогли зліпити пункт 1 і 2?

    > 3. Слід якнайшвидше виробити і оприлюднити предметну ідеологію партії. Почати втілювати ясну і зрозумілу стратегію у послідовність дій.

    Це мав бути перший пункт. А без нього решта пусте.

    > 4. Слід розпочати активну діяльність по створенню громадянського каналу на ТБ.

    Це не повинна бути робота політичної партії, а якоїсь суспільної організації.

    > 5. Слід повністю відокремитися від Ющенка. Гасло «Ми з Президентом» гасить активність прихильників.

    ТАК! ТАК! і ТАК!

    > 6. Слід висловлювати свою (тобто – Ради відповідальних лідерів БЮТу) позицію по будь-якому питанню, яке має важливе значення для суспільства і держави. Виборці не повинні здогадуватись, що думає БЮТ з приводу НАТО чи вояків УПА.

    Теж ТАК! і ТАК! (належить до списку принципів про що вище)

    > 7. Взагалі, слід більше дбати про чистоту і зрозумілість свого блоку, а виборці придуть.<

    Це ідеал. На жаль наші виборці проженуть чистесенького політика - як за слабого. І їхня рація. Політика, а тим більше українська це дуже брудна й небезпечна справа. В політика має бути чітка мета. А дорога до мети навіть в найкращих випадках ситуативна. При цім столі - карта під рукавом, револьвер в кишені, кінджал у халяві і бронижилет під смокінґом. ;)
  • 2006.11.19 | samopal

    Якщо зважати на сигнали Бродського і Томенко

    то можна далеко заїхати. У створення державницької опозиційної програми. Єдиної, конструктивної та антикримінальної...
    Взагалі, ідея "остаточної демократизації" БЮТ, шляхом видалення ЮТ дуже перспективна. Залишити тільки "Б". Бродський, мабуть, думає, що то про нього... І не сильно помиляється.
    А за приклад можна взяти "демократів" із НСНУ, там усе роблять тихо та демократично. Зараз вони виходжують свій колосальний "потенціал", бо шось троха зм'як...
    Треба сказати чесно, - якби не Юлія Тимошенко, БЮТ уже давно був би при владі :p:
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.19 | Нестор

      Зважати треба на об"єктивні факти, а не на сигнали

      Нажаль зрада половини Київради свідчить про те, що сигнали Томенка і Бродського не позбавлені істини.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.11.19 | samopal

        Останні сигнали істини?

        Наскільки я розумію, за Київраду брався відповідати польовий камандір Місько Ябко...
        ---------------------------------------------------------------------
        http://www.unian.net/ukr/news/news-173682.html

        Тимошенко спробує об`єднати опір київських депутатів новим тарифам на ЖКГ

        У понеділок, 20 листопада, о 17.00 в будівлі Київради (вул. Хрещатик, 36) відбудуться збори депутатів Київської міської ради – членів фракцій Блоку Юлії ТИМОШЕНКО, Блоку «Наша Україна», Блоку Віталія КЛИЧКА. Вони будуть присвячені підготовці сесії Київради, на якій вирішуватиметься питання скасування розпоряджень міського голови про підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги.

        Як повідомили УНІАН в об’єднаному прес-центрі Київради, також планується підписання Декларації принципів співпраці демократичних сил у Київраді. У зборах візьме участь лідер БЮТ Ю.ТИМОШЕНКО.

        -----------------------------------------------------------
        Але є ще й таке:
        http://www.unian.net/ukr/news/news-173605.html
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.11.19 | Нестор

          Ну і?

          Факт роботи половини фракції БЮТ в розріз з позицією керівництва партії і песональною позицією Тимошенко залишається фактом.

          Що це, як недолік формуваня місцевих списків?

          Наскільки я знаю Мішаня Бродський був категорично проти дерибану землі і це повністю співпало з позицією Тимошенко. Як так слося, що при цьому Мішаня опинився в опозиції до власної фракції?

          Мені здається, що проблема дійсно є.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.11.21 | samopal

            Що ну і?

            Ясно, що проблеми є. Де їх нема....
            Але, якщо Ви пригадуєте, проблеми у Мішані почалися вже з формування списків у ВР. Переоцінив себе троха... Але згодився перейти на місцевий рівень і, мабуть, ще разок переоцінив. Згодом доклалися ще й проблеми на виборах у Черкасах. А тепер і "повернення блудного Пинзеника"... Важкувато стало мішаніним "креативним реводюціонерам" з їхніми "державницькими" підходами у "ямі з опозицією"... Але певний ресурс є. Інформаційний. От вони ним і ворушать. Та й проектами новими запахло. Перспективними. "Правильно опозиційними"...
  • 2006.11.19 | Нестор

    Re: До прихильників Юлі: Що насправді має зробити БЮТ якнайшвидше?

    Карт пише:
    > 1. Якщо зважати на сигнали Бродського і Томенко, то слід прикласти зусилля до впровадження демократії у внутрішнє життя БЮТу.

    Звичайно слід. Але це не означає, що треба махнути все рукою. Залучені для фінансування бізнесмени не повинні перебрати на себе котроль. Тому жорстке керівництво зверху все ще потрібне. Інакше буде НСНУ-2.

    > Етап «БЮТ – це є Тимошенко» вже минув.

    Ще не минув. Тут є якнегативні так і позитивні сторони. Позитивні треба використовувати. Проте безмежно купі мужиків їздити на плечах тендітної жінки не можна.

    > Відповідальність має бути розподіленею по регіонах і напрямках (економіка, внутрішня політика, зовнішня і т.д.). Суспільство повинно знати відповідальних лідерів БЮТу. Без цього сподіватися на прихід туди здорових і активних сил не варто.

    Угу.

    > 2. Слід позбутися тих членів, які своїми діями створюють негативний імідж БЮТу. При цьому не слід зважати ні на які інші обставини. Суспільство має знати, що кращі кадри – в БЮТі.

    Одна поправочка. Зважати треба не на імідж, а на конкретні справи. Приводжу приклад. Губський. Імідж в нього нікудишній, називають бандюком. Може й так. Але не можна не визнати, що бандюк Губськй не лягає під Яника, а скажімо бандюк Єхануров - лягає. Тобто бандюк - бандюку не рівня.

    Тобто виганяти за поганий імідж не можна. Але якщо людина лягає під бандюків чи вчиняє місцевий дерибан самовільно, то гнати в три шиї негайно.

    > 3. Слід якнайшвидше виробити і оприлюднити предметну ідеологію партії. Почати втілювати ясну і зрозумілу стратегію у послідовність дій.

    З ідеологією все гаразд. Красти менше треба. От і вся деологія. Послідовність дій тим більше в порядку. Особливо на фоні несунів :)

    > 4. Слід розпочати активну діяльність по створенню громадянського каналу на ТБ.

    Це є найосновніше і найперше завдання. Всі парламентські партії мають доступ до загальнонаціональних каналів. Несуни - 1+1, 5 канал, янучари - НТН, РК-УКраїна та ін., социки - Ера. Один БЮТ свою позицію доосить до людей з високого соізволєнія Порошенка чи Прутніка. Очевидно перед виборами такого соізволєнія не буде. тому треба про це думати вже зараз.

    > 5. Слід повністю відокремитися від Ющенка. Гасло «Ми з Президентом» гасить активність прихильників.

    Згоден на всі 100 %. Мексиканський серіал якийсь розігрують. Злий Хуліо-Іглесіо гнобить і переслідує просто Марію, а просто Марія нічого не підозрюючи кохає Хуліо-Іглесіо. Не знаю, може така тактика дає ефект, бо мільйони заплаканих гядачів співчуває просто Марії і відчуває лють до Хуліо-Іглесіо. Але мене мексиканські серіали дратують.

    Треба розставити всі крапки над "і" та визнати, що Ющенко нічим від Януковича не відрізняєьтся.

    > 6. Слід висловлювати свою (тобто – Ради відповідальних лідерів БЮТу) позицію по будь-якому питанню, яке має важливе значення для суспільства і держави. Виборці не повинні здогадуватись, що думає БЮТ з приводу НАТО чи вояків УПА.

    Така позиція є. Вона не дуже радикальна. Такою є ціна для функціонування партії загальнонаціонального масштабу. Мене (запеклого бандерівця) це цілком влаштовує.

    > 7. Взагалі, слід більше дбати про чистоту і зрозумілість свого блоку, а виборці придуть.

    Вони вже прийшли. Прийдуть іще. Проте згоден треба кількість виборців здобувати не лише завдяки постійним лажам Ющенкка, а і власної копіткою роботою.
  • 2006.11.19 | Зверопупс

    Re: До прихильників Юлі: Що насправді має зробити БЮТ якнайшвидше?

    Захватить телеграф и развести избирателей...ой...мосты))
  • 2006.11.19 | Предсказамус

    Нужно срочно послушаться Вовку-Красную морковку

    Один большой специалист по захвату власти сказал: "Кадры решают все". Другие специалисты, уже в области управления, считают, что идеальный менеджер может вообще ничего не делать на работе, т.к. он правильно подобрал и расставил кадры.
    Тому, что в КМ Тимошенко приходилось пахать сутками, есть оправдание: кадры подбирала не она. Кадровой жопе в БЮТ оправдания нет и быть не может. И пока эта жопа не будет устранена, расчитывать на какие-то электоральные победы не просто наивно - преступно, т.к. другой оппозиции у нас нет и не скоро будет, о чем бы ни мечтали многочисленные маргиналы, форумные партстроители, обломки несунов и другие такие же. Неэффективная оппозиция - это даже хуже, чем полное ее отсутствие. Кто сомневается, может посмотреть чуть севернее, Россия, как обычно, учит мир, как не надо жить. На своем примере.
    Как это делать практически? Не просто, а очень просто, методом снежного кома. Формируется команда топ-менеджеров, они, в свою очередь, формируют свои команды и т.п. Формирование партии снизу, при всей привлекательности и демократичности, должно быть только в региональных представительских ее частях (областные комитеты и т.п.).
    Imho, конечно.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".