МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Коробова: БЮТовцы - засранцы (л)

11/18/2006 | observer
Бува, що з нею важко не погодитись:

"Те БЮТовцы, которые сегодня пинают Луценко последними словами — они не герои. Они засранцы.

Конечно, Юрася и сам говнометатель не слабый, и за всё надо платить. Но сегодня, когда он на таком откровенном и грязном заказе реваншистов, не надо бы БЮТу на одном гектаре с донами становиться в линеечку раком и наводить орудия на одну мишень. Фи.

Сильный — благороден. Мстителен — слабак.

...

с точки зрения народной мудрости: береги штаны сзади, а юбку спереди.
"

http://oglyadach.com/news/2006/11/18/122947.htm

Відповіді

 • 2006.11.19 | damoradan

  А когда еще такое было???

 • 2006.11.19 | Shooter

  Зачєм Коробова? Першоджерала набагато забавніші

  Ви ж і наводили:

  http://svobodaslova.ictv.ua/ukr/catalog/2006-11-03/text115.html

  Юрій Луценко: Дуже дякую за цей коментарій. Цікаво, що буквально два дні тому ви мені дякували за мою діяльність на посаді міністра внутрішніх справ по місту Дніпропетровську. А щодо моєї критики під час виборів, то я вважаю, що вона була об’єктивною. Я, наприклад, попереджував блок Юлії Тимошенко про те, що громадянин Зубик, який прорвався до вас в депутати, має проблеми з громадянством. Він на момент написання заяви кандидата до Верховної Ради був громадянином африканської країни Кабо Верде. Сьогодні ви це визнаєте, сьогодні ви киваєте головою, але, вибачте, чуйте в мені не політичного опонента. Ми з вами на Майдані разом стояли, панове із БЮТ. Я ваш союзник. Але чуйте мене і не думайте, що це ярлики політичні. Просто у мене посада, яка вимагає об’єктивності і до друзів, і до опонентів. Сьогодні почуйте мене. Серед діючих членів вашої фракції є інший громадянин, який має одночасно і паспорт Канади. І це не політичне розслідування, а це просто об’єктивність, яку хтось мусить робити в цій країні, незважаючи на симпатії. Я ось зараз бачу на екрані Юлію Володимирівну. Я в більшості підтримую її заяви, вчинки, заклики, але як міністр внутрішніх справ – не як революціонер Луценко, а як міністр внутрішніх справ – мушу говорити об’єктивні речі. Я розумію, що це комусь дуже не подобається. Бо всі звикли до підкилимних домовленостей. Я таким не буду. Я цього і не обіцяв, коли за мене голосували. В перший раз, в другий раз і в третій раз... Не подобається – знімайте. Це право БЮТ: об’єднатися з “Регіонами” і зняти Луценка, бо він сьогодні незручний був. Це ваше право, панове, але я залишуся Луценком.

  Савік Шустер: Госпожа Тимошенко, пожалуйста...

  Юлія Тимошенко: Власне кажучи, наша фракція прийняла рішення... Незважаючи на те, що вона в нас є претензії по певним діям міністра, ми прийняли рішення не голосувати ні за комісію слідчу, ні за його відставку. По-перше, тому що це не є нашою справою. Це є справа владної коаліції – і вони...

  Савік Шустер: Но 23 члена БЮТ проголосовали за это.

  Юлія Тимошенко: Так я якраз хочу сказати, що ми прийняли рішення, щоб не голосувати всією фракцією. Але є речі, на яких просто люди... Депутати – вони теж люди. Вони іноді не можуть утриматися. Тому що ось зараз дуже яскравий приклад. Сказали, що одна людина, там, в Зімбабве, друга в Канаді... У мене питання: коли ми вже в українському політикумі припинимо вішати такі брудні ярлики політиків один на одного? Замість того, щоб просто звернутися до суду. Наприклад, є громадянин Канади або громадянин Зімбабве... Тому я питаю: чому про це говорити в ефірі, коли у людини є влада? Чому не звернутися до суду і не довести, що там громадянин Канади, а там громадянин Зімбабве? До речі, Зубик, про якого він говорить, вже перейшов в “антикризову” більшість. Тобто в коаліцію влади, в яку входить пан Луценко. Я б хотіла, пройшовши дуже важкий шлях ось цього поливання брудом... Я б хотіла, щоб спочатку був суд, щоб суд виніс рішення, а вже потім людину опускати, гнобити, бруднити її репутацію. Ось тоді буде правильно.

  Юрій Луценко: Юлія Володимирівна, я вас надто сильно поважаю, щоб зараз розв’язувати цю дискусію. Хочу сказати тільки одне речення... Про проблеми вашого депутата, який є громадянином Канади, я вам повідомив по телефону два тижні тому, не роблячи з цього піару. Я б хотів, щоб ми зараз не проводили публічного протистояння, бо це на руку лише антидемократичним силам.

  Юлія Тимошенко: Ми перевірили цю інформацію. В тому числі і через офіційні органи Канади. Вона не підтвердилася. Більше того, у мене в руках якраз документ самого міністра внутрішніх справ, де він по цьому депутату пише, що не має ніяких претензій до нього. Цей документ, думаю, я зможу вам передати, щоб ви його почитали.

  Юрій Луценко: Юлія Володимирівна, давайте ми не будемо продовжувати цю дискусію. Я вам надам офіційну відповідь Канади, яка, на жаль, підтверджує іншу точку зору. Але ще раз кажу про те, що це не протистояння мене і БЮТ. Це виконання мною того, що мені належить за законом. І подобається це мені чи не подобається, але я мушу це робити. Щоб вам було приємніше, я вам повідомлю, що такі самі підозри у мене є щодо члена партії Регіонів. І ми працюємо над ним так само, як працюємо і над іншими людьми. Тобто незалежно від партійного квитка. Така моя доля, така моя посада.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua