МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Зберегти Андріївський узвіз

11/19/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Ти, напевно, знаєш про плани київської влади щодо Андріївського узвозу… Ти чув про тендер на реконструкцію, який дозволить змінити Узвіз до невпізнання, і чув про 16 ділянок земель, відведених під будівлю готелів, офісів та торгівельних центрів на одній з наймальовничіших вуличок міста…

Ти хочеш, аби на Узвозі і надалі були художники, а вулиця так само дихала Старим Києвом та Легендами?..
Тоді приходь 25 листопада о 14 годині на Андріївський узвіз з квітами та стрічками! Якщо ти пишеш вірші – читай вірші. Якщо ти граєш музику – грай музику. Танцюй, радій, веселися! Давай покажемо, що ми підтримуємо реставрацію вулиці, але не хочемо втрачати шматочок серця нашого міста!

Ми не хочемо дати шуму навколо проблеми Андріївського стихнути, тож вирішили провести масштабний вуличний перформенс, своєрідне театральне дійство у підтримку Андріївського узвозу. Ми дуже просимо твого розуміння та підтримки нас у цій акції, бо саме від згуртованості наших дій залежить результат, якість виконання запланованого та резонанс у ЗМІ.

Ми хочемо умовно розділити Андріївський узвіз на дві частини: Узвіз такий, яким він є зараз, і Узвіз такий, яким він може стати. Посередині вулиці з самої гори і до низу буде спущена стрічка, зв’язана із багатьох стрічечок, які принесуть із собою усі ті, кому небайдужа доля Подільської вулички, написавши на ній за що вони люблять узвіз. По праву сторону художники продаватимуть свої твори. Там же впродовж години ходитимуть молоді люди, яким хочеться підтримати Узвіз як вулицю митців. Ці люди гратимуть музику і читатимуть вірші, вони ходитимуть з квітками та кульками, танцюватимуть та веселитимуться. Волонтери роздаватимуть інформаційні аркуші перехожим та пресі.

По ліву сторону вздовж дороги стоятимуть наші волонтери, одягнуті у щось сіре та невиразне, із байдужими обличчями у темних окулярах. На імпровізованих лотках вони продаватимуть туалетний папір і памперси, прокладки та ковбасу, труси та всілякий непотріб. Таким чином ми хочемо створити контраст між двома сторонами вулиці і звернути увагу перехожих на те, у що, умовно кажучи, може обернутися Узвіз.
На місці тих ділянок, які передано під забудову або під «зміну профілю», планується встановити знаки із перекресленою будівлею, історичною довідкою про будинок та інформацією про те, що буде на його місці після реконструкції.

Ми дуже сподіваємося на вашу допомогу в час проведення акції. Нам дуже потрібні волонтери та помічники, свіжі ідеї та поради. Нас наразі тільки четверо, але ми сподіваємося, що до 25 листопада буде значно більше Як-не-як, а не одна тисяча підписів в підтримку узвозу вже зібрано! Сподіваємося, разом ми зможемо відкрити очі та вуха багатьом городянам, до цього часу байдужих до проблеми!

Про нас

Творчий гурт «Горище» - це об’єднання молодих людей, за яким не стоять жодні політичні чи релігійні сили, у якого немає грошей, зате є ентузіазм та любов до рідного міста. Ми – це студенти, молоді журналісти та творчі люди, які досі вірять, що лише на волонтерських засадах і без протекторату «великого дяді» ще можна робити гарні справи :)
Олена Максименко
(+3 8 066 303 44 18), middle-earth@gala.net
Анастасія Мельниченко
(+3 8 066 913 44 77), dutan@jedi.org.ua

Відповіді

  • 2006.11.20 | Viktor

    Re: Зберегти Андріївський узвіз

    НЕВЖЕ!!!
    НЕВЖЕ ПОЧАЛИ ДІЯТИ! А ТО ТІЛЬКИ ОДНІ БАЛАЧКИ ВІД "НЕБАДУЖИХ" КИЯН. ЩИРО ВІТАЮ ВАШІ ДІЇ.
    ВТЕЧУ З РОБОТИ - ОБОВЯЗКОВО ПРИЄДНАЮСЯ.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua