МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Департамент зв’язків з громадськістю МВС України заявляє...

11/19/2006 | Майдан-ІНФОРМ
У зв’язку з повідомленнями у ЗМІ про складання Генеральною прокуратурою України протоколів про вчинення корупційних правопорушень міністром внутрішніх справ України Ю.Луценком заявляємо, що підставою для складання зазначених протоколів стали матеріали кримінальної справи, порушеної Генеральною прокуратурою України відносно посадових осіб МВС за ст. 365 ч.1 КК України.

В той же час, безпідставність порушення кримінальної справи встановлена постановою слідчого тієї ж Генпрокуратури від 14.11.06р. про відмову в порушенні кримінальної справи відносно міністра внутрішніх справ у зв’язку з відсутністю в його діях складу злочину з мотивів відсутності заподіяння шкоди інтересам держави та громадян.

Наголошуємо, що безпідставність порушення кримінальної справи одночасно свідчить і про незаконність слідчих та інших процесуальних дій по ній.

Міністром внутрішніх справ Ю.Луценком підписано звернення до суду щодо скасування постанови про порушення кримінальної справи та визнання незаконними дій посадових осіб Генеральної прокуратури України.18.11.06р. ДЗГ МВС України

Відповіді

  • 2006.11.20 | Валерій

    Re: Департамент зв’язків з громадськістю МВС України заявляє...

    Мені соромно за Україну, наш президент став завчасно Президентом України, такі демократи повинні бути років через 50 президентами. На цей час необхідно бути....., але вже час втрачений.Ганьба!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua