МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Куди ж поділися українці у ВР України?

11/19/2006 | Йосиф Сірка
Я з жахом прочитав вістку, що “соціаліст” (певно, інтернаціоналіст, бо каже, що він молдаванин) Цушко знайшов аргумент, чому голодомор 1932-33 рр. не можна визнати голокостом української нації – мовляв, це образило б його батьків, які теж постраждали від голодомору! Перед моїми очима постала картина, що би сталося, коли б арабський депутат КНЕСЕТУ в Ізраїлі виступив у пресі з твердженням, що гололост жидів не можна визнавати голокостом жидівського народу, оскільки в нацистських таборах смерті загинули й інші представники різних народів! Гадаю, що такий депутат довго не посидів би у Кнесеті. Але ж Ізраїль демократична країна, а члени Кнесету захищають інтереси жидівської нації, дуже шкода, що депутати ВР України не вчаться у своїх колег в Ізраїлі, а є чому повчитися!

Світ визнав організований нацистами голокост трагедією жидівського народу не тільки тому, що це було, але й тому, щоб така трагедія ніколи не повторилася. Тому будуються пам”ятники жертвам голокосту по всьому світу, оскільки це була антилюдська трагедія. Голокост українців, який так вперто заперечували й заперечують члени КП і з ними споріднені, щойно після 50 років став відомим широким масам, оскільки комуністична пропаганда боролася й бореться з правдою до сьогодні, а значна частина населення України до сьогодні не знає справжніх жахів цієї антилюдської події. Звичайно, що жертвою страшного голодомору 1932-33 рр. були не тільки українці, оскільки територію України заселяли вже споконвіку не тільки українці, але спрнямованим був голод саме проти української нації і це повинен би знати депутат ВР України, незалежно від свого національного походження. Парламенти кількох держав світу вже визнали голодомор України голокостом української нації, а українських парламентаріїв президент “просить” визнати цю трагедію трагедією і це у 21-ому столітті!

Пан Цушко “вболіває” за почуття своїх “молдован”, а хто буде вболівати за молодого журналіста з Великої Британії Ґарета Джонса, який мав сміливість у березні 1939 р. сказати світові страшну правду про голод в Україні. “Мене мучило питання, - писав він – чому можливо, щоб люди вмирали з голоду в одній із найбагатших сільськогосподарських країн світу? Я питав селян, звідки голод? Селяни відповідали: “Це не вина природи, це вина комуністів. Комуністи зробили з нас рабів.” І комуністи “відплатили” молодому журналістові, якого кривава рука КДБ замордувала, не дозволивши йому дожити і 30 років. Так це молодий Джонс, про якого хоч зараз довідуємось, а скільки було таких, про яких не знаємо і вже, певно, не будемо знати. Отже, великобританець зробив для торжества правди щодо голодомору в Україні більше ніж ті депутати, які зараз хочуть применшити катастрофу, яка була штучно створена в Україні минулого століття. Гадаю, що незалежна Україна ще хоч посмертно віддячиться мужньому журналістові. Історія людства знає не один випадок, коли король, королева, чи інший провідник ставав героєм-провідником нації, до якої сам не належав. Найкращим прикладом для “неукраїнців” в Україні може послужити цариця Катерина, що розбудувала російську імперію, а була сама німкою. Отже, пане Цушко, не буде образою для “неукраїнськиїх” жертв голодомору, коли буде визнано правду щодо українців!

Різниця між нацистським злочином і злочином комуністичним полягає лише в методах – одні мордували в ґазових камерах, інші відбирали у людей хліб, який вони самі виростили, “маленька” різниця залишилася в тому, що нацистських злочинців засудив суд і їхні партії заборонені, а комуністичні злочинці і їхні спадкоємці продовжують безкарно каламутити воду й отруювати демократичну артмосферу в Україні, оскільки, йдеться не про націонал-комуністів, не спадкоємців Шумського, Хвильового та ін., але про спадкоємців тих, на руках яких невинна кров, а на совісті десятки мільйонів невинних життів, серед яких яскраво виринає саме голокост української нації.

Наступною трагедією українців є те, що вони в незалежній державі не мають українського парламенту, який би захищав інтереси не тільки національних меншин, але й українців. Правда, слід би подумати, чи можна назвати ВР України у тому складі, який зараз, коли інтереси українців вона не представляє . Може було б краще обмежитись лише назвою ВР або змінити взагалі назву на “Недоторкані”, оскільки їх не заторкує трагедія української нації, яку розуміють і визнають у світі, а у ВР “недоторканих” починають торгувати людським горем, але на цей раз вже роблять це нащадки тих, яких не встигли засудити, а самі нащадки себе забороняти не будуть.
Не потрібно бути українцем, щоб зрозуміти горе України – це довів не тільки Джонс, але й десятки інших чужинців, так само, як і не треба бути жидом, щоб зрозуміти трагедію, яка коштувала мільйони невинних життів. Потрібно бути насамперед людиною, яка має співчуття до інших не тільки тому, що вони тої самої національності, але тому, що вони люди тої самої планети! Треба тільки надіятись, що у ВР України знайдеться досить українців і тих, хто вболіває за Україну, щоб майбутнє покоління їх не проклинало за політичний базар на цвинтарі голодом замордованих мільйонів українців і неукраїнців!

Торонто, 19.11.2006р.

Відповіді

 • 2006.11.19 | сябр

  Re: Куди ж поділися українці у ВР України?

  Заперечення голодомору всупереч фактам є яскрава ознака причетності (справжньої чи уявної) того. хто заперечує, до цього злочину. Саме тому неонацисти заперечують факт Голокосту. а турки - геноцид вірменів 1915 р. Тому що рильце у пушку!!!!
 • 2006.11.19 | Грушка

  Відпвідна та дуже вартісна стаття

 • 2006.11.20 | Таля

  Re: Куди ж поділися українці у ВР України?

 • 2006.11.20 | Юрій Зарицький

  Re: Куди ж поділися українці у ВР України?

  Українців у ВРУ - меншість.Решта, більшість - комуно-московський мотлох,сплоджений людоморами- ненависниками всього українського.Сьогодні вони рятуюь матушку-расєю від тавра організатора голодомору в Україні.Прізвища депутатів,що заперечують факт цілеспрямованого голодомору проти українського народу,потрібно виписати поруч з організаторами геноциду -Сталіном,Кагановичем,Балицьким,Постишевим та іншими виродками.Нехай будуть прокляті народом,затавровані як послужники комуно-фашистської нечисті.Про це ганебне голосування у ВРУ та намагання замінити геноцид голодом повинен знати кожний громадянин України.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.21 | Таля

   Re: Куди ж поділися українці у ВР України?

 • 2006.11.20 | Volodymir

  Мабудь треба казати правду, як вона є

  Визнання геноцидом Голодомора, у якій злочинцем названо тільки злобного грузина, дозволяє ідейним нащадкам (серед яких і Цушко зараз), юродствувати та шукати збоченої логіки там, де є прості факти.
  Починати треба з іншого: до сих є злочинна організація - партія більшовиків, та через 6-ту статтю, її репресивні державні органи органи, які призвели до геноциду українського і інших народів.
  Є і нащадки, які прямо задекларували своє бажання бути у правоприємстві майна та зомбованих системою людей - КПУ. Юридичні нюанси та СДПУ(0)-метання видних діячив це одне, для юридичної практики спростимо головне питання та визнаємо прямими ідеологічними нащадки зомбованого електорату коммуністів-ленінців (так вирішується, наприклад, питання, хто є опозиція в Англії - це найбільша партія у Парламенті). З усіма наслідками.
  З питань Холокосту (а це один із епізодів, хоча і дуже страшний), товарищи комуністи виступають як судді у своїй справі. Голодомору - аналогічно.
  А громадянину Цушку (чи він чел буне, чи фрумос, але щось там явно не так під румунсою окупацією сталося), не варто вже пхатися навіть за очима до Сірка.
  Зверніть увагу, як втрачаємо у соціалістах одну, колись здавалося, самодостатню людину за іншою. Імхо, у всьому винуватий чорний металл та соціалістична власність (та сама державна, якою можна розпоряджатися як совєю, коли дорвався). От і втрачають себе, навіть не помічаючи.
  І вся ця братія зараз уже як криси (звиняюся, миші) у кутку. Особливо Рудьковський із тетею у ФДМУ.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2006.11.20 | VOL

  Підтримую!!!

  Пана Зарицького і виголошені ним слова, що :

  "Нехай будуть прокляті народом,затавровані як послужники комуно-фашистської нечисті.Про це ганебне голосування у ВРУ та намагання замінити геноцид голодом повинен знати кожний громадянин України".
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.21 | Таля

   Re: Підтримую!!!

   +3
 • 2006.11.20 | пан Roller

  Re: гололост жидів не можна визнавати голокостом жидівського на

  Йосиф Сірка пише:
  Перед моїми очима постала картина, що би сталося, коли б арабський депутат КНЕСЕТУ в Ізраїлі виступив у пресі з твердженням, що гололост жидів не можна визнавати голокостом жидівського народу, оскільки в нацистських таборах смерті загинули й інші представники різних народів!

  Типа евреев?

  Brgds
 • 2006.11.20 | пан Roller

  Пакет решать легче.. Голодомор признать геноцидом,а УПА вояками

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2006.11.20 | Pavlo

  Я інше не розумію. Навіщо Ющ двигав закон про Голодомор в Раду,

  коли знав, що він не проходний ? Якого дідька ?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2006.11.21 | harnack

  Янучаро-Хозарята не визнають Голодомор? Морять, бо є кого!

  Між іншим цікава стаття в ізраїльській пресі, в газеті "ГаАрец". Є і про Україну - чи правда? Ось:

  Number of Jewish parliamentarians worldwide reaches high By Amiram Barkat

  Tuesday's U.S. elections brought the number of Jewish parliamentarians worldwide to an all-time high, according to the International Council of Jewish Parliamentarians.

  Following Wednesday's results, the number of Jews in the Senate rose from 11 to 13 and in the House of Representatives from 26 to 30. However, the United States is still only in third place worldwide for the number of Jewish legislators, after Israel and Britain.

  Britain, despite having a Jewish community 20 times smaller than that of the United States, has 59 Jewish members of parliament, including 18 in the House of Commons and 41 in the House of Lords. The latter number includes seven barons whose seats in the house were hereditary until recently. However, the umbrella organization of British Jewry said that in fact, the number of Jews in the House of Lords is even higher, totaling at least 46.

  After Britain and the United States come France and Ukraine, with 18 Jewish legislators each, followed by Russia (13), Brazil (11), and Canada and Hungary (10 each). The only Arab country with a Jewish member of parliament is Tunisia.

  According to the ICJP, there are 246 Jewish legislators worldwide (excluding Israel), up from 208 in 2005 - an increase of about 18 percent. This is the highest number recorded since the organization was established in 1988.

  The organization noted that it does not use the halakhic definition of a Jew in determining whether a legislator is Jewish.

  The director of the World Jewish Congress's Israel office, Bobby Brown, said the data reflects Jews' growing success in integrating into the countries where they live. Brown, who coordinates the ICJP's work in Israel, also noted that in recent years, cooperation among Jewish legislators worldwide has increased.
  http://www.haaretz.com/hasen/spages/785629.html
 • 2006.11.22 | Боррачо

  UVMOD: відкрите питання

  Хочу вчергове звернути вашу увагу на постійне порушення правил поведінки на форумах - зокрема у цій гілці:

  "Слова "хохол", "кацап" та "жид" оголошуються словами, наближеними до матюків, з такими самими правилами їх "вживання".

  http://maidan.org.ua/wiki/index.php/ПравилаФорумівМайдану#3._.D0.9C.D0.BE.D0.B2.D0.BD.D0.B5_.D0.BF.D0.B8.D1.82.D0.B0.D0.BD.D0.BD.D1.8F

  Треба ж бути чесними хоча б перед самими собою. Тобто, або змінити правила, та офіційно дозволити використання чєрнастотєннаго слова "жид", або ж, врешті, почати виконувати існуючи параграфи.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua