МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Традіціям вєрни

11/20/2006 | Shooter
В Англії внаслідок важкого отруєння попав в лікарню відомий екс-КГБіст "дисидент" Алєксандр Літвінєнко . Англійська поліція розслідує цей випадок як спробу вбивства через навмисне отруєння.

Вєрним путьом йдуть таваріщі.

Відповіді

 • 2006.11.20 | Shooter

  + деталі з УП

  Як пише британська газета "Санді Таймс", Литвиненко зараз перебуває на межі життя і смерті. Лікарі знайшли в його організмі принаймні два види отрут, зокрема підвищену кількість металу талія.

  Наявність "отрути без запаху і смаку" підтвердив спеціальний токсикологічний тест в лікарні Гай-хоспітал, проведений минулого четверга. За його висновком, вміст отрути в організмі Литвиненка приблизно втричі перевищує допустимий для людини його комплекції рівень, що є потенційно фатальною дозою, зазначає видання.

  Сам Литвиненко в інтерв`ю "Санді Таймс" розповів, що вся історія почалася після його зустрічі з одним італійським знайомим на ім`я Маріо, який передав йому лист, що нібито стосується розслідування вбивства журналістки Ганни Політковської. Вони зустрілися за ланчем в японському ресторані.

  Незабаром після цього, в ніч на 1 листопада він відчув себе зле, і за ознаками хвороби це було схоже на отруєння. На третій день екс-офіцера ФСБ було доставлено до лікарні лондонського району Барнет. За тиждень його стан ще більше погіршився, він практично повністю облисів.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua