МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Прокуратура скасовує рішення Полтавської міської ради

11/20/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Прокуратура Полтави передала до суду свій протест із вимогою скасувати рішення сесії Полтавської міської ради про передачу в довгострокову оренду 55,6 га землі структурному підрозділу інвестиційної компанії "ХХ століття" (Київ) - ООО "П'ятий елемент".

Як 20 листопада журналістам повідомив голова полтавської облдержадміністрації Валерій Асадчев, відповідне рішення Полтавської міськради було прийнято "утаємничено" з порушеннями земельного законодавства в частині процедури передачі землі.

"Як мені повідомив прокурор Полтави (Іван Кінашевський), через те, що не було реакції міськради (вона не розглянула цей протест), прокуратура подала до суду на скасування рішення сесії", - сказав Асадчев.

"Там (у рішенні сесії) було надано право розробити проект благоустрою території, і цим же рішенням, хоча проект ще не розроблено, проект уже й затверджено", - сказав Асадчев.

За його даними, землю колишніх артскладів було прийнято в землі запасу Полтави ще колишніми депутатами міськради 4-го скликання в минулому році, що підтверджено відповідними листами Міністерства оборони. В. Асадчев також висловив стурбованість відсутністю договору між Полтавською міськрадою й забудовником, а також відсутністю конкурсного відбору щодо інвестиційної компанії.

З його слів, у рішенні сесії є лише договір між "П'ятим елементом" і департаментом Міноборони. Губернатор заявив про необхідність підписання нового договору між міськрадою й забудовником, - останній повинен взяти на себе всі зобов'язання - юридичні й правові.

В свою чергу, депутати-керівники фракцій більшості Полтавської міськради вважають, що прокурорський протест має замовний характер і пов'язаний з майбутніми позачерговими виборами мера Полтави.

Довідка: У вересні міськрада виділила "5-му елементу" земельну ділянку площею 55,6 га для комплексного будівництва на ній житлового мікрорайону й торгово-розважального центру.

Відповідно до рішення, ділянку землі передано інвесторові на 25 років у довгострокову оренду за 27 млн. гривень.

Раніше Міноборони передало 75 будинків, що потребують ремонту, у комунальну власність Полтавської міськради й передало у власність Полтави територію своїх колишніх артилерійських складів площею 55 га.

Джерело: ІА "Новини Полтавщини".

Відповіді

  • 2006.11.20 | сябр

    Re: Прокуратура скасовує рішення Полтавської міської ради

    Ці землі спіткає доля Кадетського корпусу: продаж відмінено, будівля руйнується на очах. А конкурси можна проводити роками.І зловживання на них теж можливі. Перший раз кріворіжсталь теж продали по конкурсу, але купили її Пінчук і Ахметов за дуже сприятливою ціною. Знову питання: де раніше була прокуратура? Чиленні кукобівські оборудки так і не опротестовані.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua