МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Громадське Обьєднання Пацанів "Антифа-Троєщина" (л + foto)

11/20/2006 | Left Initiative
http://www.livitsa.info/index.php?pos=full_news&id=250


За неперевіреними данними на Троєщині – столичному районі, відомому своєю густозаселеністю „гопами”, „пацанами” та іншими адептами „блатняк-шансон”-культури – зьявилось т.зв. Громадське Обьєдання Пацанів „Антифа-Троєщина”, засновники якого – „пацики”, які трудяться на роботі (а виходячи зі специфіки ареалу – і „на райончіке”, „шукаючи лохів”) і ненавидять наці-скінів, які претендують на звання „пацанів”, тим самим дискредитуючи цей почесний титул. Ціль новоутвореного угрупування – боротьба за допомогою акцій прямої дії проти неонацизму спочатку на території масиву Троєщина, а потім у всеукраїнському масштабі до переможного кінця.

„Антифа-троянці” стверджують: для того, щоб бути „рєальним пациком” не слід бити людей, орієнтуючись за різними упередженнями, тому що „пацани”, як і лохи-мажори (як категорія людей, наділена зайвими мобільниками, гаманцями і т.п. непотрібом) є серед представників будь-якої нації, раси і релігійної конфесії.

Ідеали „Антифа-Троєщинців” – чесна праця, чоловіча дружба, вміння „атвєчать за базар” та інтернаціоналізм. Організаційні принципи – брати до своїх лав усіх, окрім „лохів” і „валасатих” (при чому під визначення останніх підпадають представники будь-яких субкультур, якщо вони мають волосся до плеч і одягаются поза рамками спортивно-костюмного фасону).

Існування цієї тусовки підтверджується повідомленнями київських ультраправих, які були побиті „антіфой на спорт-костюмах”, як на Троєщині, так і в центрі столиці. В той же час відомо, що жодна молодіжна чи політична організація не має контактів з данною формацією, унікальною для світового досвіду антифа-спротиву, що кидає певну тінь сумнівів на факт існування цього двіжу.

Наскільки достовірні докази про існування вищевказаного одіозного угрупування, що сувміщує в собі ненависть до фашистських стереотипів, і утвердження конформістських настанов „гопів”, буде відомо в близькому майбутньому.

Можливо діяльність ГОП „Антифа-Троєщина” перетворить славнозвісний масив у вогнище анти-нацистського спротиву, де ультраправі будуть розбігатися тіки-но побачать кєпки-кашпітони і різнокольорові спорт. штани, які майорітимуть на горизонті...

На фото – основа бойового мобу „Антифа-Троєщина” (фото надіслане до редакції прес-центру „Лівиці” з невідомої email-скриньки).

Відповіді

 • 2006.11.20 | Верник

  Re: Громадське Обьєднання Пацанів "Антифа-Троєщина" (л + foto)

  Я не впевнений, що це дуже добре, коли гопота пішла до антифа-руху в Києві. Тут слід як слід обдумати цю складну ситуацію...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.20 | AxeHarry

   Ув. Тов. Вєрнікъ!

   Ув. Тов. Вєрнікъ!

   Єто жє классіка закономєрного поступатєльного развітія всєх бєз ісключєнія лєвих двіжєній (ІЗТ) - случ... тьху! смичка с "социально блізкімі" слоямі.

   Пе.Се. Вот відітє, ваши занятія політонанізьмой такі всєнєпрємєннєйшє довєдут вас до політблізорукості. А вас жє прєдупрєждалі....

   Ваш РєвПрЄвЄдъ на МопЭдЄ.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.21 | Left Initiative

    Re: Ув. Тов. Вєрнікъ!

    Це ви про що, шановний???


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua