МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Майдан без політиків – це Громадянський Майдан. Приєднуйся!

11/21/2006 | Inform
ГРОМАДЯНСЬКИЙ МАНІФЕСТ

Шановні громадяни!

Нездорові політичні амбіції, слабкість, непослідовність та відверта зрада політиків зруйнували єдність демократичних сил, підірвали суспільну довіру. Незграбні переговірники привели до влади так звану «антикризову коаліцію», об’єднану довкола тих, з ким ми боролися і кого перемогли спільними зусиллями на Майдані.

Коаліція реваншу - це Анти-Майдан. Усі зусилля вони спрямовують на руйнування тих демократичних досягнень, які ми вибороли для всіх громадян у грудні 2004 року. Вони руйнують нашу Єдність, щоб потім позбавити нас Свободи. Основна їхньої політики – розділяй і владарюй заради збереження власних посад та захисту бізнес-інтересів.

Громадянська позиція та суспільні інтереси їх не цікавить, ТОМУ ЩО вони навіть не знають що це таке. Парламентська більшість, сформована зі зрадників та уряд, зліплений з усіх «вчорашніх», повертають нас назад у минуле, позбавлять Україну навіть шансів на гідне майбутнє.

Політичні сили, які очолювали громадянський опір у 2004 році – сьогодні самодискредитовані та розколоті. Але чи потрібно нам, Громадянам України, чекати їхніх незрозумілих відповідей та сподіватися на їхні непереконливі дії? Чи будемо ми чекати поки їхні амбіції поділять між собою не лише Майдан, але й наші спільні цінності, ідеї та принципи?!

Напередодні Другої річниці мирної демократичної революції саме ми, Громадяни, мусимо дати власну гідну відповідь олігархічній політиці Змови та Реваншу. Тоді головними на Майдані були не політики і не вожді, а Громадяни, які відстояли своє право на політичний вибір і свободу. Так і тепер тільки Громадяни України можуть зупинити антиукраїнську коаліцію у її прагненні зруйнувати наш вибір демократії та європейської перспективи. Ми знову повинні об’єднатися й довести всьому світові, що долю України визначають свідомі громадяни.

Тому сьогодні ми, представники громадянського суспільства, усі хто готовий свідомо боротися за наш стратегічний вибір і наші права, закликаємо приєднатися до Громадянського маршу і вийти в День свободи 22 листопада на Майдан.

А політиків та політичні партії ми закликаємо не влаштовувати на Майдані політичних шоу та феєрверків, не самостверджуватися на нашій спільній історії та не гратися в політичні ігри.

Майдан без політиків – це Громадянський Майдан. Приєднуйся!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua