МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

А.Матвієнко кличе на Майдан 22 Партію Регіонів

11/21/2006 | Майдан-ІНФОРМ
В пошті Майдану був знайдений такий прес-реліз. Дослівно:

Голова Української республіканської партії „Собор” прокоментував власне ставлення до відзначення річниці Помаранчевої революції. На думку Анатолія Матвієнка відзначення річниці Помаранчевої революції повинно відбуватися в у формі „народного віче, віче в ім’я захисту свободи, як неодмінної умови успіху України”.

„Зараз гасла Майдану як з об’єктивних, так і з суб’єктивних причин скомпрометовані. Однак, про Майдан не можна забувати, так само як не можна забувати й про необхідність щоденної праці заради утвердження прав людини, громадського контролю над владою, свободи слова – тобто тих цінностей, які дала нам Помаранчева революція”, - зауважує лідер УРП „Собор”.

За словами А.Матвієнка, „жодна політична сила не має право монополізувати право на Помаранчеву революцію. Це свято всіх, для кого свобода є справжньою цінністю, незалежно від політичного забарвлення. І якщо сьогодні Партія регіонів, приміром, визнає свободу такою цінністю, то і ця партія теж повинна бути на Майдані Незалежності. Це необхідно для консолідації України”.

----
А в нас для пана Матвієнко є краща пропозиція для перевірки того, чи "партія Регіонів, приміром, визнає свободу такою цінністю". Пан Матвієнко, навіть не приходячи на Майдан і не виводячи туди за собою Партію регіонів, може підтримати кандидатуру Євгена Захарова на посаду омбудсмана і закликати партію Регіонів зробити те саме. На нашу думку, така кандидатура омбудсмана буде вигідною для всіх політичних сил (крім КПУ).

ВідповідіCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua