МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Чи "кришує" Ющенко чорних археологів???

11/22/2006 | Верник
Всі мої знайомі археологи кажуть що це запитання має риторичний характер. Тобто всі причетні до цих кіл люди знають, що це так. КАжуть, що пані Чумаченко на всіх офіційних зустрічах одягнена в трипільський кулон на шеї, не зареєстрований у жодному археологічному реєстрі...

http://www.livitsa.info/index.php?pos=full_news&id=265

В Крыму развернут борьбу с «черными археологами»

При Главном управлении МВД Украины в автономной республике Крым будет создан оперативно-поисковый отдел уголовного розыска по борьбе с незаконными археологическими раскопками. Как пишет во вторник Корреспондент.net, такое решение принял глава министерства Юрий Луценко после обращения в МВД постоянного представителя президента Украины в Крыму Геннадия Москаля.

Новый отдел займется борьбой с "черными археологами". Речь идет об организованных преступных группах, проводящих незаконные археологические раскопки. Найденные исторические ценности потом перепродаются коллекционерам древностей на Украине и за рубежом за бешеные деньги.

Можно только поприветствовать эти начинания. Однако, имеются большие сомнения в успешности этого мероприятия. Украинские коллекционеры находятся в высших эшелонах власти. Одним из самых известных частных коллекционеров является президент Ющенко, который «собирает» материалы эпохи триполья. Отряды черных археологов финансируются через посредников самими коллекционерами. Следовательно, даже по украинским законам тот же президент находится вне закона!

Відповіді

 • 2006.11.22 | Хвізик

  я теж маю подібне питання

 • 2006.11.22 | Михайло Свистович

  Думаю, що не "кришує"

  Верник пише:
  > Всі мої знайомі археологи кажуть що це запитання має риторичний характер

  В кого які знайомі

  > Тобто всі причетні до цих кіл люди знають, що це так

  Знаю причетних до цих кіл людей (один навіть особисто бачиться з Ющенком частіше за будь-якого губернатора, я через нього Ющенку листи передавав). Ніхто такого не казав.

  >
  > Отряды черных археологов финансируются через посредников самими коллекционерами

  Не всіма. Ющенко їх точно не фінансує, він купляє речі в інших колекціонерів.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.22 | Left Initiative

   Re: Думаю, що не "кришує"

   Ви що, пане Свистович, пропонуєте чи натякаєте оприлюднити призвіща відомих в країні археологів, які стверджують що Ющенко безпосередньо кришував, наприклад, нещодавно пожвавлені розкопки (на 90 % абсолютно "чорні") Ольвії??? :)))

   Я не стукач, а вони не самогубці, звісно...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.24 | Михайло Свистович

    Re: Думаю, що не "кришує"

    Left Initiative пише:
    > Ви що, пане Свистович, пропонуєте чи натякаєте оприлюднити призвіща відомих в країні археологів, які стверджують що Ющенко безпосередньо кришував, наприклад, нещодавно пожвавлені розкопки (на 90 % абсолютно "чорні") Ольвії??? :)))
    >
    > Я не стукач, а вони не самогубці, звісно...

    Я нічого не пропоную і ні на що не натякаю, а написав лише те, щзо знаю. На місці ж цих археологів не мовчав би, якби знав про таке. Бо так і будемо жити в лайні, якщо пісятимемо у штани.
 • 2006.11.22 | alx_1904

  Да крышует, про Кэтрин ещё пару лет назад все говорилиCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua