МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Росія не бачить сенсу вступати у СОТ синхронно з Україною

11/22/2006 | Illia
Глава Мінекономрозвитку РФ Герман Греф вважає, що нема сенсу синхронізувати з Україною процес приєднання до СОТ.

"З Україною нема домовленостей про синхронне приєднання до СОТ. Не розумію, навіщо це потрібно, ніякого сенсу в цьому нема", - сказав міністр на прес-конференції у вівторок, 21 листопада, у Москві.

У той же час він нагадав, що "є чітка озвучена урядами Росії й України позиція, що ми будемо допомагати один одному в процесі приєднання до СОТ".

Греф відзначив, що "Росія знаходиться на більш швидкій стадії приєднання до СОТ, але, думаю, приблизно одночасно можемо приєднатися".

Міністр також підкреслив, що Росія неодноразово заявляла, що якщо стане членом СОТ раніше за Україну, то "будемо підтримувати якомогашвидше приєднання до СОТ й України". Інакше, за словами міністра, було б важко вибудовувати торгово-договірну базу і складніше було б будувати єдиний економічний простір.

"Є стурбованість щодо декількох позицій (умовах приєднання до СОТ - ред.), що розходяться, цю тему обговорювали, сподіваємося досягти взаємоприйнятих рішень", - сказав російський міністр.

Як повідомлялося раніше, 24 жовтня на брифінгу в Києві по закінченні засідання економічного комітету міждержавної комісії "Ющенко-Путін" голова уряду Російської Федерації Михайло Фрадков запропонував Україні синхронізувати вступу у СОТ.

"Якщо це СОТ - то більше обмінюватися інформацією, я б прямо сказав, синхронізувати переговорний процес", - сказав російський прем’єр.

Відповіді

 • 2006.11.22 | stefan

  Прем"єр-міністр головніший від міністра

  От і будемо слухати старшого...
  ***
  Ще би Росія подала заявку в НАТО та ЄС.
  І закінчилися б "дурні" проблеми.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua