МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

.ua: "Річниця".

11/22/2006 | Franko
(звідси: http://none-smilodon.livejournal.com/277498.html) Якщо хтось пам'ятає, одразу після ОР, я був зайнятий в ЖЖ в основному тим, що чавив лояліські істерики нашої рідненької хохляцької черні. Відмінно пам'ятаю як вона верещала "Давайтє покляньомся Віктору Андраєєвічу Ющєнку в вєрності" під час інаугурації. Бидло воно і є бидло. Вже через три місяці це ж бидло верещало "Ющенко зрадник" клялось у вірності Тимошенко. Як казав про нашу чернь гетьман Мазепа, вона у нас дурна і своєвільна, на травину схожа, гнеться під всяким вітром і ніхто їй раду не дасть.

Знаєте коли я зрозумів, що Ющенко готує нам каку? Коли наш "політичний бидлітикум" почав піднесено чесати про "революції" aka "героїзм Українського народу". Тоді вже стало зрозуміло, що їм потрібна не демократія, а популікратія, влада популістів.

Подивіться на світ, що відбулось з 2004? Поляки постійно бадяжать загальнонаціональні страйки, угорці роз'їжджають на танках, намагаючись скинути борзий уряд, навіть срані американці, і то виводять на вулиці мігрантів з прапорцями. Акції протесту це норма. Коли уряд, будь-який, підвищує податки, коли уряд підвищує плати за користування природними монополіями, коли уряд перетворює профспілки на нонсенс, саме тоді спалахують масові акції. Коли я почув басні про "помаранчеву революцію", стало зрозуміло, ці хлопці не хочуть нормальної країни. Не було ніякої "помаранчевої революції", запам'ятайте це. Коли політики вам говорять про "революцію", коли вам солодко лоскочуть яйця, розповідаючи байки про "громадянській героїзм" та "носілі брєвно с Ющєнко" "Мьорзлі на Майданє™", не ведіться. Вас найобують. Вас намагаються переконати, що те що відбулось це піздєц то яка подія, і вас вже не вистачить, щоб вести їм супротив далі. Їм всім.

Шліть їх нахуй. "Помаранчева революція" це рядовий громадянській протест проти масових порушень виборчого законодавства. В ньому немає нічого героїчного, більш того, якщо ви брали в ньому участь, це можливо єдиний випадок в вашому житті, коли ви повели себе як громадянин. Не дивуйтесь коли Янукович підтримує ідеали "Помаранчевої революції", насправді ідеали Пензенника і Азарова однакові. Їм треба щоб ми вірили у революції, глушили певну кількість горілки на "урочисту дату" революційної тризни, та головне: СИДІЛИ ОБКЛАДЕННІ ПОДАТКАМИ, БЕЗ ВЛАСНОСТІ ТА НІКОЛИ, ПІДРЕСЛЮЮ Н І К О Л И НЕ ДУМАЛИ ВЕСТИ ЇМ СУПРОТИВ.

Це насправді і є ті самі "ІдеалиМайдану™" про які вони говорять. Пам'ятайте це.

Відповіді

 • 2006.11.22 | один_козак

  Одне сказав розумне, одне - дурне.

  Про перманентний спротив та легкозаймистий народ - мудро.
  Про те, що в 2004 році був "рядовий протест" - дурниця, і тут автор дещо схожий на Корча.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.22 | catko

   угу

  • 2006.11.22 | Shooter

   Re: Одне сказав розумне, одне - дурне.

   >насправді ідеали Пензенника і Азарова однакові

   Далеко не одинакові. Як і методи. Абсолютно відмінні, я би сказав.
  • 2006.11.22 | Franko

   Re: Одне сказав розумне, одне - дурне.

   Те, що він не рядовий, то ясно, і тут я з автором, природньо, не згоден. Але цінність тої заяви ось в чому: громадянам краще усе-таки думати, що він рядовий. Від слова "ряд", який передбачає множину. Тому що якщо вважати ПомРев чимось унікальним і неповторним, то тяжко змотивувати себе на щось аналогічне. Меседж "ПомРев була рядовим протестом" бореться з думкою "Якщо вже АЖ ПомРев не спрацювала, то значить повна срака і борсатись нема чого..."
 • 2006.11.22 | пан Roller

  +1 Горькая права ваша. Толи еще будет?

  Franko пише:
  > ( Не дивуйтесь коли Янукович підтримує ідеали "Помаранчевої революції", насправді ідеали Пензенника і Азарова однакові.

  Треба признать Януковича и Кучму участниками оранжевой революции, а вояк УПА второй мировой.

  Нет ничего странного в том, что участники Азаров и Пензеник находятся в разных политических силах.

  А Кучма и Мороз -герои победители "Помаранчевой революции", ведь итогом "революции" стала не конституционная "конституционная реформа", в результате которой власть перешла к ним, одной партии.

  "Свобода", как итог революции, о котором вчера говорил Ющенко, эта то та "Свобода", в которую псевдопобедители хотели переименовать Майдан. Статуя не вышло.

  Эта та свобода о которой Серко из мультящки говорит Волку. "Поводок длинее, чашка пуста, а гавкай скока хочешь. Шаровики.". Копирайт с ТВ, КВН, кажется.


  Їм треба щоб ми вірили у революції, глушили певну кількість горілки на "урочисту дату" революційної тризни, та головне: СИДІЛИ ОБКЛАДЕННІ ПОДАТКАМИ, БЕЗ ВЛАСНОСТІ ТА НІКОЛИ, ПІДРЕСЛЮЮ Н І К О Л И НЕ ДУМАЛИ ВЕСТИ ЇМ СУПРОТИВ.


  >Ага , что бы зеньки залили, да вышиванки надели, вне зависимости от мовы, ну и желательно назвали голодомор геноцид,УПА вояками, Майдан-Свободой, и На То.Те же коммунякские медоты.

  > Це насправді і є ті самі "ІдеалиМайдану™" про які вони говорять. Пам'ятайте це.

  Во Франции на речницу, Мерсы жгут, а у нас к Мариинке не ходят, типа как киргизов, обычай такой.

  Но все равно, такого еще не было.Толи еще будет?

  Brgds
 • 2006.11.22 | 123

  Дякую, цікаво

 • 2006.11.24 | Михайло Свистович

  Погоджуюсь з одним козаком

  Franko пише:
  >
  > Знаєте коли я зрозумів, що Ющенко готує нам каку? Коли наш "політичний бидлітикум" почав піднесено чесати про "революції" aka "героїзм Українського народу".

  Так це дійсно був героїзм українського народу.

  >
  > Подивіться на світ, що відбулось з 2004? Поляки постійно бадяжать загальнонаціональні страйки, угорці роз'їжджають на танках, намагаючись скинути борзий уряд, навіть срані американці, і то виводять на вулиці мігрантів з прапорцями.

  І жодна з цих акцій не може порівнятися з Майданом, хіба що угорська в далекому наближенні. Але і вона менша за Майдан, хоч і більша за УБК.

  >
  > Вас намагаються переконати, що те що відбулось це піздєц то яка подія

  І це дійсно піздєц то яка подія. До цього не було в історії України таких подій і невідомо, чи буде.

  >
  > і вас вже не вистачить, щоб вести їм супротив далі

  а в цьому ніхто не переконував

  >
  > Шліть їх нахуй. "Помаранчева революція" це рядовий громадянській протест проти масових порушень виборчого законодавства

  Мільйонних тривалих рядових протестів не буває.

  >
  > Це насправді і є ті самі "ІдеалиМайдану™" про які вони говорять

  Вони можуть говорити, що хочуть, але в тих, хто був на Майдані, є свої власні ідеали.
 • 2006.11.24 | Oleg

  Re: .ua: "Річниця".

  Жизнь - это не красивая сказочка, и если она не сбылась, можно погоревать, но не бросаться в крайности. После Майдана и последовавших двух лет омерзительного отрезвления каждый стал другим человеком.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua