МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ющенко запросив всіх побратимів включно з Януковичем (л)

11/22/2006 | Нестор
http://www.pravda.com.ua/news/2006/11/21/51102.htm

"Я хотів би запросити усіх тих, хто мав відношення до подій, які були на Українському Майдані, це, перш за все, своїх побратимів із різних політичних сил", - зазначив Ющенко в інтерв'ю трьом телеканалам у вівторок.

"Я хочу запросити їх у Маріїнський палац, зробити офіційне прийняття президента, запросити туди дипломатів, одним словом, запросити тих, кого у той час – два роки тому – я міг бачити на Майдані, хто зробив великі зусилля для того, щоб відбулася Помаранчева революція", - наголосив він.

Як повідомила прес-служба на урочистий прийом було надіслано запрошення нинішньому прем’єру, колишньому опоненту Ющенка Віктору Януковичу.

Окрім прем'єра, запрошення отримали інші представники Кабінету міністрів, представники дипломатичних місій, акредитованих в Україні, і громадські діячі.

ПРиїхали ХАМ - побратим Ющенка :)

Відповіді

  • 2006.11.23 | Hoja_Nasreddin

    Re: Ющенко запросив всіх побратимів включно з Януковичем (л)

    Але Янук проігнорував це дійство. Цікаво що сьогодні провів засідання про корупції і пригрозив НАЗВАТИ всі ПРІЗВИЩА корупціонерів. Я так розумію - це святкове привітання - каже намастіть канапки не ікоркою а моїми привітаннями:)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua