МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Пацани створюють "Антикорупційний вибір"? (/)

11/22/2006 | samopal
Прем`єр-міністр України Віктор ЯНУКОВИЧ заявляє, що поточного року втрати бюджету від корупційних схем досягли 9 млрд. грн.
Як передає кореспондент УНІАН, про це він заявив, відкриваючи сьогоднішнє засідання уряду.
«Втрати державного бюджету через корупцію в бюджетній сфері лише поточного року досягли 9 млрд. грн. Порівняємо, при витратній частині бюджету на поточний рік в 140 млрд. грн. – 9 млрд. зжирає корупціонер, а ми говоримо про те, що нам не вистачає 7 млрд. дефіциту», - зазначив прем`єр.
За його словами, перевірки ГоловКРУ і Генеральної прокуратури цього року виявили масові порушення в бюджетній сфері.
Як зазначив прем`єр, в Харківській області сума виявлених незаконних нецільових витрат, а також недостачі коштів і матеріальних цінностей перевищила 120 млн. грн., в Херсонській області – 10 млн. грн.
У зв`язку з цим прем`єр підкреслив, що факти корупції мають бути обнародувані. «Ми повинні знати в лице корупціонерів і вони повинні бути покарані», - сказав В.ЯНУКОВИЧ.
Він додав, що за інформацією ГоловКРУ, бюджетні порушення стосувалися, зокрема, нецільового використання коштів у ході виконання державних програм, завищення вартості робіт, послуг і матеріальних цінностей, безкоштовного надання в користування природних і матеріальних ресурсів, заниження орендної плати, а також незаконної передачі державного і комунального майна бізнес-структурам. «Одним словом, цілий букет надзвичайно серйозних зловживань і порушень. І запах цього, так би мовити букета, суспільство відчуває виразно», - зазначив В.ЯНУКОВИЧ, підкресливши при цьому, що ці документи мають бути доступними для ЗМІ.
----------------------------------------------------------------
http://www.unian.net/ukr/news/news-174063.html

Цікаво, то вони просто за традицією, чи хочуть об'єднатися з "антикримінальним"? Бо наша "нова" політична традиція виглядає досить оригінально: міліція на чолі зі своїм міністром створює громадсько-політичну організацію для боротьби з криміналітетом, а уряд, котрий рулює усім тіньовим баблом раптом заговорив про "антикорупціонерство". Може яким універсалом навіяло...

Відповіді

 • 2006.11.22 | vvkornilov

  Re: Пацани створюють "Антикорупційний вибір"? (/)

  подаруй кота луценку

  ні, просто починається боротьба з корупцією -- янукович чекав, що помаранчові, в яких їхні вождики якраз вкрали найбільше, самі отямляться. Аде ж ні. Доведеться вивалювати на касу документи. Ну от, ми вже знаємо що Івченко з Плачковим вкрали у нас, 47 млн господарів Нафтогазу -- 14 млн. Просто так. Фвченко депутат, а от Плачкова затримати можна. Колись же треба починати. Це ж не блаблабла від контрабасників-помаранчів.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.24 | Михайло Свистович

   Re: Пацани створюють "Антикорупційний вибір"? (/)

   vvkornilov пише:
   >
   > ні, просто починається боротьба з корупцією

   Це не боротьба з корупцією. Це просто заміна чужих корупціонерів на своїх.
 • 2006.11.22 | Предсказамус

  От смеху будет, если реализуют...

  Прикол в том, что список неприкасаемых по донецким стандартам не так уж велик, причем многие имеют эту неприкосновенность официально. "Соладатами" (они же "быки"), вроде нашего домашнего vvkornilovа, и "бригадирами" можно смело пожертвовать. "Оранжевая" команда действительно натырила достаточно, чтоб можно было совершенно честно и объективно сажать многих и надолго. Плюс расшалившихся чиновников и силовиков нужно привести в сознание, для чего не грех посадить десяток-другой, причем не стрелочников, а деятелей среднего звена. Во власти с точки зрения "донецких" вообще есть много балласта, как от Кучмы, так и от Ющенко. Так что поле для творчества подходящее.
  Самое грустное - внешне это будет выглядеть очень даже красиво. Представьте, как сажают воровитого судью, чиновника, которого "оранжевые" и пальцем не трогали...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua