МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Акція на захист Андріївського узвозу!

11/23/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Повідомлення від Mix@ з розділу Народні Новини:Ти, напевно, знаєш про плани київської влади щодо Андріївського узвозу… Ти чув про тендер на реконструкцію, який дозволить змінити Узвіз до невпізнання, і чув про 16 ділянок земель, відведених під будівлю готелів, офісів та торгівельних центрів на одній з наймальовничіших вуличок міста…

Ти хочеш, аби на Узвозі і надалі були художники, а вулиця так само дихала Старим Києвом та Легендами?..

Якщо ти небайдужий, свідомий киянин, готовий захистити рідне місто, не боїшся висловити власне ставлення до того, що відбувається, підтримай акцію-перфоменс! Для цього не так вже й багато потрібно:
- приходь 25 листопада (субота) о 14 годині на Андріївський узвіз;
- принось квіти, кульки, стрічки;
- на кульках та стрічках напиши, за що любиш Узвіз;
- якщо ти пишеш вірші – читай вірші;
- якщо ти граєш музику – грай музику;
- Танцюй, радій, веселися!

Що ми цією акцією хочемо сказати: ми підтримуємо реставрацію вулиці, але проти її зміни та руйнації!

Що ми хочемо зробити: умовно розділити Андріївський узвіз на дві частини: Узвіз такий, яким він є зараз, і Узвіз такий, яким він може стати.

Посередині вулиці з самої гори і до низу буде спущена стрічка, зв’язана із багатьох стрічечок, які принесуть із собою усі ті, кому небайдужа доля Подільської вулички.

По праву сторону художники продаватимуть свої твори. Там же впродовж години ходитимуть молоді люди, яким хочеться підтримати Узвіз як вулицю митців. Ці люди гратимуть музику і читатимуть вірші, вони ходитимуть з квітками та кульками, танцюватимуть та веселитимуться. Волонтери роздаватимуть інформаційні аркуші перехожим та пресі.

По ліву сторону вздовж дороги стоятимуть наші волонтери, одягнуті у щось сіре та невиразне, із байдужими обличчями у темних окулярах. На імпровізованих лотках вони продаватимуть туалетний папір і памперси, прокладки та ковбасу, труси та всілякий непотріб.

Таким чином ми хочемо створити контраст між двома сторонами вулиці і звернути увагу перехожих на те, у що, умовно кажучи, може обернутися Узвіз.

На місці тих ділянок, які передано під забудову або під «зміну профілю», планується встановити знаки із перекресленою будівлею, історичною довідкою про будинок та інформацією про те, що буде на його місці після реконструкції.

Якщо ти бажаєш більш активно посприяти проведенню акції: зважаючи, що на підтримку Андріївського узвозу зібрано не одну тисячу підписів, сподіваємось, що знайдуться люди, які зголосяться стати волонтерами і помічниками. Якщо у вас є сили, БАЖАННЯ, свіжі ідеї та поради, приєднуйтесь! Нам дуже потрібна ваша допомога.

Наразі необхідні волонтери, що стоятимуть за імпровізованими лотками. Якщо ти це можеш зробити – звертайся до організаторів або їх помічників.

Якщо кожен із нас ХОЧЕ, то разом ми ЗМОЖЕМО врятувати Андріївський узвіз!

Про організаторів акції: творчий гурт «Горище» - це об’єднання молодих людей, за яким не стоять жодні політичні чи релігійні сили, у якого є ентузіазм та любов до рідного міста. Ми – це студенти, молоді журналісти та творчі люди, які досі вірять, що на волонтерських засадах і без протекторату «великого дяді» ще можна робити гарні справи.

Додаткова інформація: На четвер і п*ятницю потрібні люди для розклейки афіш по місту... Зустріч волонтерів - четвер, 19.00, біля Сковороди на Контрактовій площі. Ми будемо стояти з "узвозівським" плакатом.

Контакти:
Олена Максименко (8 066 303 44 18 ), middle-earth[aт]gala.net
Анастасія Мельниченко (8 066 913 44 77), dutan[aт]jedi.org.ua
Наталія Чучкова (8 050 387 33 60), n_ch[aт]ukr.net .

Koнтакт зі спільнотою на Livejournal: http://community.livejournal.com/uzviz


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua