МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Невже?

11/23/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Лідер БЮТ Юлія Тимошенко вважає можливим спільне подання фракцій БЮТ і "Нашої України" до Конституційного Суду щодо політичної реформи.

Про це вона заявила журналістам у четвер у Берліні після зустрічі з заступником з питань зовнішньої та європейської політики голови фракції ХДС/ХДСС в Бундестазі Андреасом Шокенгоффом.

Новини ТаблоID

З ким Ющенко святкував Майдан

Порошенко влаштував дружині "детектив"

"Шахтар" зробив подарунок Суркісу

Тимошенко зазначила, що БЮТ має текст конституційного подання щодо політреформи і може надати його "Нашій Україні", повідомляє прес-служба БЮТ.

Вона нагадала, що для звернення до Конституційного Суду необхідно 45 підписів народних депутатів, однак сподівається, що цих підписів буде близько 200.

Тимошенко також зазначила, що раніше подавати таке подання до КС не було сенсу, оскільки його склад був призначений ще за часів Леоніда Кучми.

Однак тепер вона сподівається, що новий склад Конституційного Суду керуватиметься інтересами держави, а не політичною кон'юнктурою.

Джерело: Українська Правда

Коментар Майдан-Інформу: можливо якби хтось колись кудись чомусь не сховав вже готове-підписане подання до КС, зараз би багато чого було по-іншому.

Нагадуємо також пані Тимошенко, що звернення майданівця стосовно процедури прийняття політреформи давно перебуває в Конституційному Суді. Не спізніться
.

Відповіді

  • 2006.11.23 | Надія

    Re: Невже?

    Панове, а до речі, що там з тим поданням майданівця?
    Танюша, розкажіть нам будь-ласка докладніше, про це подання.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua