МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Надання інтернет-секс-послуг з Києва припинено. Це вперше

11/23/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Хоча подібні підпільні заклади досить поширені у багатьох країнах світу, київські міліціонери у своїй практиці зіткнулися з таким вперше – оперативним шляхом вони вийшли на справжній український інтернетівський будинок розпусти. Як завжди, наші співвітчизники копіюють Захід у далеко не найкращих проявах.

Оперативна інформація щодо цієї екзотики почала надходити ще в червні – мовляв, у Києві повним ходом діє організоване злочинне угруповання, „виробничим профілем” якого є розповсюдження порнопродукції у мережі Інтернет. Ця продукція становила відеозйомки повій у реальному часі. Будь-який відвідувач приватного сайту угруповання, попередньо перевівши чималу суму на їхній банківський рахунок, міг зайти на чат і замовити „відеозіркам” виконання перед об’єктивом відеокамери своїх потаємних бажань, будь-якого ступеня екстравагантності – звісно, окрім фізичного контакту. Місцеві любителі полуничних забавок зайти до сайту Інтернет-борделю змоги не мали - доступ був лише у розпорядженні користувачів з Європейського Союзу або зі Сполучених Штатів, звісно – з огляду на додаткову конспірацію.

За матеріалами, зібраними слідчим відділом Оболонського райуправління міліції, порушено кримінальну справу за ч.3 статті 301 КК України: ”Розповсюдження порнографічної продукції групою осіб”. В ході подальшого розслідування працівниками столичного Управління по боротьбі зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, затримано у Києві трьох жінок – організаторок підпільного відео-порносайту. Дві з них – киянки, одна мешкає у Київській області. В ході попередніх допитів встановлено, що свій бізнес з Інтернетом вони закрутили ще в 2004 році, за суттєвої теоретичної підтримки поки що невстановленого громадянина Сполучених Штатів. Звісно ж, навчання було не благочинним – американський знавець комп’ютерної порнухи мав з підприємства певну частку прибутків. За словами затриманих „Інтернет-бандерш”, для іноземця це був уже не перший випадок розповсюдження чужими країнами ідеї „живого порно” в Мережі.

Знаходячись у себе в Америці, партнер забезпечував функціонування новоствореного сайту. Українські ж учасники підпільного проекту взяли на себе оренду приміщення під студію, купівлю необхідної відео- та комп’ютерної техніки, а також вербування молодих відео-зірок. З цією метою було дано рекламні оголошення до газет та журналів – талановитим амбітним громадянкам пропонувалася високооплачувана робота у сфері мультимедіа.

При прийомі на роботу дівчат відповідним чином інструктували, вимагаючи чіткого дотримання правил та режиму роботи. Новоявлені порнозірки мали працювати в три зміни – план забезпечення вільноконвертованого Заходу культурним наповненням з далекої України було одразу поставлено на потужний конвеєр. Упродовж півтора року штат порностудії складався в середньому з 30 осіб, склад постійно оновлювався, - авжеж, валютний глядач ні в якому разі не повинен був занудьгувати та переключитися на свої, місцеві аналоги.

Дівчата приймалися на роботу не просто з вулиці – перевага віддавалася студенткам вищих навчальних закладів з привабливою зовнішністю, а головне – з володінням іноземними мовами та навичками роботи з комп’ютером.

Комп’ютери та веб-відеокамери в основному студійному приміщенні були постійно підключені до Інтернету, виконання бажань заморських збоченців не вщухало ні на хвилину. В середньому одна хвилина персонального онлайнового відео коштувала іноземним клієнтам 6 американських доларів. Сама виконавиця мала з цієї суми аж 7 гривень. За відмову виконати якесь бажання порноакторки безжально штрафувалися адміністрацією.

Під час проведення обшуку студійного приміщення було вилучено 12 комп’ютерів, 6 веб-камер, 20 (вибачайте) фалоімітаторів, а також велику купу бухгалтерської документації – розцінки, розписки таке інше. Це – лише те що стосується безпосередньо „виробничого процесу”, окрім цього у студії знайдено невелику кількість амфетаміну – певно, він призначався для створення на знімальному майданчику творчої атмосфери...

Зараз Оболонським райуправлінням вирішується питання про обрання щодо трьох затриманих адміністраторок запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою.

Ігор Корицький
ЦГЗ ГУМВС України
в м. Києві

Відповіді

  • 2006.11.24 | Олег

    Re: Надання інтернет-секс-послуг з Києва припинено. Це вперше

    Нічого кримінального тут не бачу... краще б менти займались пошуком тих хто реально торгує людьми, продаючи дівчат в борделі. А в цьому випадку дівчатам не приодилось входити нізким в статевий контакт і при цьому вони отримували чималі гроші! Бізнес як бізнес.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua