МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Сьогодні на Ірпінь очікується нашестя проплачених журналістів

11/24/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Сьогодні і Ірпені очікується чи не найважливіша та найнапруженіша сесія з часу приходу нової влади. На ній розглядатимуться кілька конфліктних питань, але найрезонанснішими будуть два: прийняття Генерального плану забудови Ірпеня та скасування рішень ради минулого скликання про видачу землі http://maidan.org.ua/static/mai/1160959438.html>Київському науково-клінічному медичному центру.

Для своєрідного висвітлення другого питання очікується нашестя на Ірпінь проплачених журналістів, перший залп яких було здійснено цього тижня на 5 каналі, ТРК „Київ”, в газетах „Киевский регіон” и „Газета по-киевски”.

Не зважаючи на те активну піар-кампанію, прогнози для КНКМЦ не втішні. Міський голова Мирослава Свистович, яка нещодавно звернулася у листівочний спосіб до народу з приводу відданих минулою владою в оренду 18,5 га, впевнена, що жоден тиск згори не переважить тієї народної підтримки, яку вона має з цього питання (звернення мало широкий резонанс і мер очікує присутності на сесії чималої кількості людей, хоча їх на неї ніхто приходити не закликав). Вона також впевнена, що більшість депутатів Ірпінської міської ради проголосує за скасування рішень своїх попередників.

Сесія розпочнеться о 10.00 в приміщенні Ірпінського міськвиконкому і триватиме, напевно, дуже довго.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua