МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Почалося велике розграбування Києва “донецькими”.

11/24/2006 | Майдан-ІНФОРМ
У державних установ, які мають будинки та приміщення у Києва розпочалися неабиякі проблеми. Працівники науково-дослідних інститутів, державних підприємств і навіть міністерств отримали недвозначні попередження про необхідність віддати наявну у них власність, в першу чергу будинки та земельні ділянки у Києві.

Для чого будувати дорогу нерухомість у Києві, якщо можна захопити вже збудовану? Саме за таким принципом, на основі найціннішних будинків та територій центральної частини Києва формується зараз своєрідний “общак” для регіонально-кримінальної братви. До здійсннення своєрідної “розверстки” найдорожчої
київськорї нерухомості залучено ДПА України, Головне Контрольно-ревізійне управління та йому подібні установи. Залученню міліції до цього розграбунку наразі перешкоджає лише перебування на посаді міністра МВС Юрія Луценка.

Як повідомляють працівники держпідприємств, зараз їхні керівники пачками по 20-50 підприємств виколикається у ДПА України де їм зачитується одноманітний вирок – “майно описати і передати на реалізацію”. Підставою для початку конфіскації багатьомільйонного за своє вартістю майна, в першу чергу нерухомості – добротних і розташовані у центральній частині Києва споруд, часто служать зовсм сміховинні приводи, наприклад затримання на кілька тижнів виплати якогось податку у 5-10 тисяч гривень.

Все це необільшовицькі комісари з Партії Регіонів намагаються назвати «процедурою санації».

Прикладом подібної акції може бути привласнення семи великих нежилих приміщень у центрі Києва, по вул. Антоновича, Рейтарської, Коцюбинського, Богдана Хмельницького та ін. Ці споруди, які були відновлені за рахунок залучення в них Академією Наук України інвестицій у розмірі 6,5 млн. грн, були «несподівано» передані судом в власність ТОВ «Евроресурс», власником якого, за словами відомого адвоката Юрія Борщівського, є син народного депутата від фракції Партії регіонів Людмили Кириченко – Сергій Кириченко. Сама Людмила Кириченко у свій час прославидася тим що під час відомого з’їду засновників ПІСУАРу в Сіверсько-Донецьку перед екранами телекамер закликала до створення «бойовихх загонів».
Схоже що зараз один із таких «бойових» загонів під керівництвом її сина займається рохподілом «трофейного майна» у захопленому ним Києві.

За оцінками експертів по нерухомості, мінімальна ринкова вартість приміщень, які були в комплексі передані в вартість ТОВ «Евроресурс», становить, щонайменше 30 мільйонів гривень.
Таким чином через процедуру штучного банкрутства і так званої “санації» «Евроресурс» отримав від Державного житлово-комунального підприємства Національній академії наук майже 2 000 кв. м нежилих приміщень у центрі Києва за ціною майже в шість разів нижче справжньої комерційної вартості.
До речі 29 листопада 2006 року з 9 до 17 годин на захист державного майна Академії наук України відбудеться мітинг науковців, викладачів та студентів системи НАН України біля Вищої господарського суду (вул. Копиленко, 6). Також запрошуються всі небайдужі.

Трагікоміно складається доля … Міністерства Економіки України. Його у свій час вже квиселили із займаного ним приміщення на Печерську. Однак зараз обєктом уваги донецьких «продзагонів» став Інститут Економіки , у споруду якого підселили це міністерство. Що – така вже ставлення «донецьких» до економіки в Україні, що для них навіть саме Міністерство Економіки не вартує навіть приміщення яке воно займає.
Цікаво що про це може сказати нинішній союзник «донецьких», голова Фонду Держмайна «від соціалістів» чесна, непідкупна та віддана ідеалам Майдану Валентина Семенюк ?

Відповіді

 • 2006.11.24 | Мартинюк

  Може вже варто творити якийсь "штаб оборони Києва"?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.24 | Illia

   А може просто тихенько почати відстріл

   Невже за 30 млн не можна "замовити" чувачка, раз вже в суди звертатись марно?
   Якщо вже забули як це робиться, то якраз настав час згадати. Інакше сядуть на голову й ноги спустять
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.24 | ziggy_freud

    схоже що скоро почненться

    і це будуть не звичні пацанам кілери. А погано прогнозовані шахіди з верхньою освітою. Якщо людину одночасно погонять з роботи і службового житла, наслідки можуть бути дуже різні.
 • 2006.11.24 | ziggy_freud

  чи тільки почалось, чи раніше було дрібне розграбування?

  Правду кажуть, що "данєцкіє уже нє тє". Апєратівно пацани работают.
  Схоже, вони ще в минулу прем*єрську ходку Янука склали реєстр недовкраденого. Мабуть, це помста проффессора всім, хто знає правильну кількість літер у цьому званні.

  Такими темпами за 5 років доведеться не тільки футболістів виписувати з Нігерії, але і науковців.

  > Цікаво що про це може сказати нинішній союзник «донецьких», голова Фонду Держмайна «від соціалістів» чесна, непідкупна та віддана ідеалам Майдану Валентина Семенюк ?

  Так з социків вже погнали більшість адекватних людей. Семенюк дивиться в рота партнерам по коаліції. Чєво ізволітє. Це ж не соціально близьких червоних директорів експропріюють, а соцально далеких науковців. Соціалізм по-морозівськи людського обличча не має.
 • 2006.11.24 | Andrij

  А що Гарант Конституції?

  Він тепер ДПА навіть пальчиком торкнутись не може. Ось така Помаранчева Революція. Доборолися.
 • 2006.11.27 | Михайло Свистович

  Re: Почалося велике розграбування Києва “донецькими”.

  Вчора прочитав у біжучому рядку 5 каналу, що уряд планує скасувати заборони продавати за борги майно підприємств, де є понад 25% державної власності.
 • 2006.11.27 | vmo1

  Re: Почалося велике розграбування Києва “донецькими”.

  27 листопада пікетували науковці та бізнесмени - орендатори АП. Ну щою Ющ допоміг. Знімало 3 камери. В ефір жодна не дала. Свобода слова ? :(


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua