МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Десять кандидатів мають змагатися за крісло мера Полтави

11/24/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Нагадуємо, що вибори міського голови Полтави відбудуться 26 листопада 2006 року. Станом 15.00 годину 24 листопада 2006 р., зареєстрованими залишаються десять кандидатів на посаду міського голови Полтави.

На початку виборчих перегонів було зареєстровано 12 кандидатів. Але двоє з них, а це О.Мамай і І.Михайлюк, зняли свої кандидатури на користь іншого кандидата – Віктора Животенка.

Враховуючи загострення між командами основних претендентів Віктора Животенка і Андрія Матковського, складається враження, що боротьба буде жорсткою. І схоже, що кожен з цих кандидатів «іде у ва-банк». Адже за кожним з них стоять основні потужні бізнесові групі обласного центру і, як думають місцеві експерти, після оголошення результатів виборів неминучий перерозподіл сфер впливу.

Але ще невідомо яка кількість виборців віддасть свої голоси за Андрія Баранова та Олександра Кулика. Точно передбачити результати виборів неможливо.

Експерти від Громадянської мережі ОПОРА не виключають виникнення у Полтаві масових акцій протесту відразу після оголошення результатів виборів.

Джерело: http://www.opora.org.ua/

Відповіді

 • 2006.11.24 | сябр

  Re: Десять кандидатів мають змагатися за крісло мера Полтави

  ХОТІЛОСЯ Б ЗНАТИ, ХТО ЦІ НЕВІДОМІ ЕКСПЕРТИ? Прихильники кого з кандидатів будуть протестувати? Крім повідомлення про самозняття з перегонів двох досить одіозних кандидатів на користь Животенка(зауважте!) жодної корисної інформації повідомлення не містить.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.24 | TrollSeeker

   Re: Десять кандидатів мають змагатися за крісло мера Полтави

   Цікавий факт: Одного з цих двох одіозих кандидатів, який зняв свою кандидатуру на користь Животенка, а саме - Мамая, на минулих виборах підтримувала... (Surprise! Surprise!)... Жовта Пора. Може тепер відпаде питання, чому Животенка разом з Кукобою, ПРУ і НУ підтримує також і ЖоПа.
 • 2006.11.25 | Полтавка

  Re: Десять кандидатів мають змагатися за крісло мера Полтави

  Головне, щоб люди проявили мудрість і проголосували за того, кого найбільше обливають брудом. Думаю Кукобі вже не вдасться їх обдурити, хоч і об'єднав всіх старих хамелеонів. Реваншу не буде. Паросток демократії полтавці захистять, підтримають і дадуть нових сил для росту.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.26 | Семен

   Re: Десять кандидатів мають змагатися за крісло мера Полтави

   Всі три автори або не розуміють, або не знають, або свідомо говорять неправду. Бо Матковський ще сидітиме, але не у кріслі мера...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.26 | сябр

    чорнуха не допоможе....

    Шановний Семене! судячи з вашої упертості в обливанні Матковського брудом, Ви або надзвичайно наївна людина, або це ваша робота. Хто заважав Вам раніше посадити Матковського? Він нікуди не тікав, жив собі в Полтаві. Усі ці розмови почалися тоді, коли Матковський викинув Кукобу з міськвиконкому (у прямому і переносному розумінні). Сподіваюся, що сьогодні полтавці остаточно поставлять хрест на кукобівській маріонетці Животенко, а заодно і на збанкрутілих політичних силах (НСНУ, ПР та СПУ), які його підтримали!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua