МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Відкритий лист вболівальників ФК “Арсенал” до Київського мера

11/24/2006 | FCAK Supporters
Відкритий лист вболівальників ФК “Арсенал” Київ до Київського міського голови

Леоніде Михайловичу!

Ми спеціально не використовуємо у звертанні слово „шановний”, тому що ніякої шани до вас не відчуваємо. Яку повагу можна відчувати до людини, що обіймаючи посаду київського мера піклується не про киян, а про власні (чи чиїсь іще?) інтереси.

Причому темпи, з якими ви обкрадєте киян, створюють враження, що ви кудись поспішаєте. Ситуація з ФК „Арсенал” лише одна з ланок в цьому ланцюзі - але така ланка, що безпосередньо зачіпає нас, вболівальників клубу, мешканців столиці.

Фактично Ви, Леоніде Михайловичу, більше ніж злодій, тому що злодій не може викрасти чогось більшого за гроші. Гроші в киян ви вже вкрали, коли продали банк „Хрещатик”, що знаходився в комунальній власності, своїм маріонетковим структурам. Ну звісно, мером бути недовго (щиро сподіваємося на те, що значно коротше ніж ви думаєте), а „Правекс” залишиться з вами.

Потім ви накинули своїм оком на право киян на вільний доступ до інформації. Репресії проти вільних розповсюджувачів газет, а також цензура в міських ЗМІ – ось тому яскрава ілюстрація. Саме тому цей лист не має шансів бути опублікованим в газетах „Вечірній Київ” чи „Хрещатик”, адже там ви поставили своїх цензорів. Про інформаційну політику ТРК „Київ” та ваші методи спілкування з журналітстами годі й казати.

Ви намагаєтесь відібрати у киян культурне життя, знищуючи комунальні кінотеатри. А що буде далі? Може, з молотка підуть музеї?

В цьому сенсі ситуація з нашим клубом є досить показовою. Шкода, що Ви не знаєте, що в європейських країнах практика фінансування футбольних клубів місцевими бюджетами є розповсюдженою і популярною. Влада на місцях таким чином підіймає свій авторитет серед виборців-вболівальників, а також створює дійсно народні клуби, які не залежать від інтересів якихось бізнесменів.

Звісно, все це робиться із забезпеченням прозорості використання коштів, а не так, як це робилося за Вашого попередника. Але таких речей Ви, вочевидь, не знаєте. Вам легше розвалити клуб, завдавши місту збитків, ніж подумати, яким чином можна організувати його роботу.

Зрозуміло що розносити немічним бабцям пакети із крупою та олією, чи влаштовувати шоу із громадськими прийомами перед будівлею КМДА – це набагато легше.

Але не забувайте, Леоніде Михайловичу, що Київ – це не тільки старі і нужденні. Душа нашого міста – це молоді енергійні та працьовиті люди, серед яких також є і ми. І ми вас не сприймаємо. Єдине наше прагнення аби театр абсурду під назвою „Черновецький – мер Києва” поскоріше добіг кінця.

Єдине, чого ми від вас хочемо – припиніть знущатися над нашим містом, над нашим клубом та над нами. Щиро віримо в те, що ФК „Арсенал” переживе ваше мерство. А якщо не переживе, то нехай разом з ним в історію піде і мер Києва Леонід Черновецький. І залишиться про нього згадка як про таке собі прикре непорозуміння на чолі Вічного Міста над Дніпром.

http://community.livejournal.com/journalism_ua/59331.html

Відповіді

 • 2006.11.24 | сябр

  Навіщо годувати дармоїдів?

  Цілком зрозумілою є утримання містом дитячо-юнацьких спортивних шкіл, спортивних секцій та інших способів МАСОВОГО оздоровлення населення. Проте ПРОФЕСІОНАЛИ - люди, які своєю професією зробили буцання мячика, фактично спортивне шоу, мусять годуватися самі. Чому Ф. Кіркоров та інша попса не вимагає від мерії Москви утримання? ПРОФЕСІЙНІ спортивні клуби не мусять утримуватися за рахунок платників податків. А вболівальники Арсеналу краще скинулися б на утримання свого улюбленого клубу, якщо вони такі молоді, здорові та успішні.
  Хоча я зовсім не є прихильником Черновецького, ЦЕЙ його крок є абсолютно правильним. ПРОФЕСІЙНІ спортсмени є шоуменами і мають жити за кошти, зароблені цими шоу.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.24 | Горицвіт

   підтримую

   ще добавлю, що продаж "ФК Арсенал" ніяк не дорівнює "знищенню", про що пафосно пишеться в листі.
  • 2006.11.25 | Lads

   Re: Навіщо годувати дармоїдів?

   У всьому світі безліч муніципальних клубів. Більше того, це прибутковий бізнес.Черновецький який вихваляється, що він високофаховий менеджер замість того, щоб за допомогою професійного підходу зробити клуб прибутковим підприємством - знищує його. Лохи думають, що таким чином він позбавляє місто зайвого навантаження. Наївні. Він просто рубить бабло, лиючи воду на чийсь млин. На чий ми побачимо пізніше.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.25 | сябр

    Так навіщо все-таки годувати дармоїдів?

    Основна функція міського самоврядування-забезпечення мешканців міста транспортними послугами, утримання комунального господарства, вивезення й переробка сміття, охорона здоров'я, освіта та інше. Тобто ті функції, виконання яких приватними підприємцями з тих чи інших причин неможливе чи небажане. Бізнесом (у тому числі і спортивним шоу-бізнесом) мають займатися приватні підприємці. Міська ж адміністрація має перейматися проблемами міста, які торкаються УСІХ його громадян і не витрачати сили та час на забезпечення роботою вгодованих високооплачуваних бугаїв, єдина робота яких - буцати маленький мячик. ВИ вболіваєте за ФК Арсенал? То скиньтеся на його утримання! Або утворіть якесь ВАТ чи ЗАТ, випустіть акції, найміть кваліфікованих менеджерів і отримуйте дивіденди! І залиште місто в спокої!
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.28 | lads

     Re: Так навіщо все-таки годувати дармоїдів?

     сябр пише:
     > Основна функція міського самоврядування-забезпечення мешканців міста транспортними послугами, утримання комунального господарства, вивезення й переробка сміття, охорона здоров'я, освіта та інше. Тобто ті функції, виконання яких приватними підприємцями з тих чи інших причин неможливе чи небажане. Бізнесом (у тому числі і спортивним шоу-бізнесом) мають займатися приватні підприємці. Міська ж адміністрація має перейматися проблемами міста, які торкаються УСІХ його громадян і не витрачати сили та час на забезпечення роботою вгодованих високооплачуваних бугаїв, єдина робота яких - буцати маленький мячик. ВИ вболіваєте за ФК Арсенал? То скиньтеся на його утримання! Або утворіть якесь ВАТ чи ЗАТ, випустіть акції, найміть кваліфікованих менеджерів і отримуйте дивіденди! І залиште місто в спокої!


     Чому тільки приватні підприємці? Чому футбол має бути іграшкою для олігархів олігархів? Якщо вам не цікавий футбол чи спорт, то це не значить, що так само ставляться і інші. Я писав вже про акції, про світовий досвід вище, але ви на це напевне навіть уваги не звернули. Може ви ще і до Аделаджі ходити, бо твердите як зазомбований?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.11.28 | собака-барабака

      Re: Так навіщо все-таки годувати дармоїдів?

      Шановні, якщо міська влада має піклуватися виключно транспортом та вивозом сміття то давайте дійсно продамо театри, - хай заробляють самі. Бібліотеки - хай рублять бабло з тих хто книжки приходить читати. Ще можна продати школи та дитсадки. І взагалі - давайте все продамо і міська влада ні на що не буде витрачати кошти. Тоді і заживемо, може нарешті по людськи.

      Да, до речі, на виручені від продажів кошти, точніше на те що залишиться після того як їх повкрадають можна буде зробити щасливими сотню бомжів, шістдесят сім бабульок та сімнадцять прихожна церкви сандея. В сенсі того що бомжам купити по тєлогрейці, бабулькам - крупи, а прихожанам - по портрету сандея. Ура шановні!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua