МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Свобода" звинувачує ЧФ Росії в отруєнні води в Севастополі

11/25/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Кримське відділення всеукраїнського об’єднання Свобода заявляє, що основні винуватці в отруєнні води у Севастополі – командування Чорноморського флоту Російської Федерації.

Як повідомив Медіакриму голова кримської Свободи Едуард ЛЕОНОВ, активісти організації протягом тижня вивчали ситуацію у Севастополі та думки місцевого населення.

За словами Леонова, свободівцям вдалося дізнатися, що отруєння води у Севастополі спричинила утилізація хімічних відходів Чорноморським флотом Російської Федерації, які, по тому, змило дощем у водосховище, а вже з водосховища отруйні речовини потрапили у труби місцевої водопостачальної системи.
“Тому, єдині, хто має взяти на себе відповідальність за вчинення злочину, який поставив під загрозу життя усіх мешканців Севастополя – командування Чорноморського флоту Російської Федерації” - додав він.

Нагадаємо, 9 листопада у Севастополі сталася надзвичайна ситуація – питтєва вода стала непридатною для вживання і її подачу припинили. Люди, почали активно скуповувати воду, але її всім не вистачало. Ходили різні чутки з приводу причин забруднення води – від потрапляння водоростей у труби з водою, прориву каналізації до вчинення терористичного акту. Місцева влада пов’язувала ці події з погіршенням природних умов.

На даний момент триває слідство.

Відповіді

 • 2006.11.26 | Севастополец

  Re: "Свобода" звинувачує ЧФ Росії в отруєнні води в Севастополі

  Господи, чушь какая! Ну нет, нет в Байдарской долине, где находится водохранилищие и очистные сооружения, никаких сладов химических отходов и вообще никаких воинских частей ЧФ РФ. И свое расследование "Свобода" может засунуть себе в зад.
  Неудивительно, что их в Крыму не любят.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.26 | Зверопупс

   Re: "Свобода" звинувачує ЧФ Росії в отруєнні води в Севастополі

   Кстати, правдивая Свобода...скажи ка мне, нет ли в загашнике у тебя правдивого исследования о том, что один мааааленький складик ядерного и химического оружия ЧФ был утилизирован в Лондоне около японского ресторанчика?Выкладывай, посмеемся вместе


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua