МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Гора родила мышь. Бандеровскую"

11/26/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Cьогодні майданівський агент в рядах СПУ повідомив нам, що 19-го листопада в столичному Будинку вчителя (!!!) Київський міськом соцпартії з помпою відзначав свою 15-у річницю (див. також тут http://www.tovarish.com.ua/news/Partyinaia_zhyz/Vyprobuvan.html щоб побачити список тих, хто освятив подію своєю присутністю). Майдан-ІНФОРМ без сумніву обминув би цю малозначущу подію, якби не одне "але". Серед учасників масово поширювали 2 книжки з назвами, які наведені далі, а під час святкових побажань звучала антиНАТОвська істерія, заклики до єднання слов"ян на чолі з Росією, etc. Цей матеріал розміщуємо тут не так для обговорення (існує безліч важливіших проблем), але лише для того, щоб наші читачі знали, що саме від зазначених осіб та організацій чекати в інформвійні проти ідей спільноти Майдану, вчергове продемонструвати "хто є хто". Без сумнівів, найближчими днями змістом "писань" будуть активно зомбуватися маси населення через радіо, газети, ТБ. Звичайно ж, будуть говорити, що "видатні хвахівці-вчені світового рівня" "спростовують", "не погоджуються", "заперечують" etc. Однак, мислячі громадяни при прослуховуванні цих рукотворних міфів мають собі віддавати звіт, що в питанні заганяння в стійло жителів України соцпартія веде активну гру разом з КПУ, ПРУ та Черновецьким.

Про згадані вище "писання". Обидві книжки не мають вихідних даних видавництв та не вказують наклад, лише на титульній сторінці зазначено "Киев. 2006 год"

Перша має назву "Гора родила мышь. Бандеровскую" Автор - "Виктор Полищук, доктор гуманитарных наук, политолог". Вийшла книжка під маркою такого собі збіговиська "Всеукраинское общественное объединение "Интеллигенция Украины за социализм"" разом з "Антифашистким комитетом Украины"
Підзаголовок: "Правда об ОУН-УПА. Критика "Отчета рабочей группы историков при Правительственной комиссии по изучению деятельности ОУН и УПА. (исторический вывод)"". Книжка має вступ Сергія Гмирі (ось дані про цього "красавчєга": http://gska2.rada.gov.ua/pls/radac_gs09/d_ank_arh?kod=36003), його "измышлизмы" можете почитати тут: http://www.kpu.net.ua/krov-na-belih-odezhdah/ , а сам пасквіль Полищука, який живе у "ворожому бандерівському оточенні" в Торонто читайте тут: http://www.russian.kiev.ua/books/poliszczuk/mountain/mountain.shtml

Другу книжку "Миф о голодоморе - изобретение манипуляторов сознанием" нашкрябав "доктор философских наук, профессор Г.С.Ткаченко", "писання" вийшло чомусь під маркою лише одного "Всеукраинского общественного объединения "Интеллигенция Украины за социализм"", в Інтернеті доступно тут: http://kpu.net.ua/wp-content/uploads/2006/11/golod.htm

Тож якщо шановні активісти Майдану потребують "озвєріну" для відстоювання власних прав та свобод - сходіть за вказаними лінками, заряд "бадьорості" Вам буде забезпечений.

Відповіді

 • 2006.11.26 | SiD

  Re: "Гора родила мышь. Бандеровскую"

  вот вам и очередной "привет" из "дружественной" России. Вот вам и славный пернь Мороз. В 30-х годах люди с голоду пухли - а они превратили трагедию в легенду, и как о бандеровцах могут писать русские? Что они знают про УПА? Вывод один - нам вдалбывают ложные истины с помощью политических шлюхи считают быдлом. Кто считает? Спросите у Владимира Владимировича П. Он расскажет
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.26 | Таля

   Re: "Гора родила мышь. Бандеровскую"

 • 2006.11.26 | Георгій

  Цікаво, як відкоментують опуси Поліщука і Ткаченка...

  ... пп. Забойщік, Роллер, Шарп, і ін.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.26 | Таля

   Як наукові праці! Зрештою може порвняють жертв з "індюшкамі",

   пан Ролєр це вже зробив...

   Зрештою, кого цікавить їхня опінія 5 колони? В нас її повно, (і всі одне і те саме товчуть), а от патріотів України бракує!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.26 | Таля

    А як же ж нинішній "заклик" Мороза визнати голодомор геноцидом?

    Комуна є здохне комуною, от тільки, коли ми порозумнішаємо???
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.26 | samopal

     А так само, як і "безсмертний" заклик НУ "не зрадь Майдан"

 • 2006.11.26 | Skapirus

  До речі, про Полищука та "вороже бандерівське оточення"

  Цитую Гмирю (дуже раджу прочитати від початку до кінця): Из предисловия к брошюре “Гора породила мишу. Бандерівську”, написанного кандидатом философских наук П.Русиным (Ривне) мы узнаем, что жизнь Виктора Полищука складывалась непросто. Его отец Варфоломей Полищук до воссоединения Западной Украины с УССР был войтом г.Дубно на Ровенщине. Вскоре после установления Советской власти он был арестован и затем казнен, а вдова с двумя несовершеннолетними дочерьми и 14-летним сыном Виктором в 1940 г. была депортирована в Казахстан. Но уже в 1944 г., то есть сразу же после освобождения Украины от немецко-фашистских оккупантов, семье дали возможность поселиться в Днепропетровской области, а в 1946 г. по ходатайству матери, польки по национальности, выехать в Польшу. Там Виктор, закончив педагогический лицей, учительствовал. Затем поступил во Вроцлавский университет, по окончании которого работал прокурором, адвокатом, стал кандидатом юридических наук. Живя в Польше, В.Полищук впервые узнал о злодеяниях украинских националистов против польского населения Волыни и Галиции в 1943-1944 гг. Многим полякам это дало основание неприязненно относиться ко всему украинскому народу, отождествлять его с бандеровцами. И тогда Полищук начал всесторонние исследовать проблему ОУН—УПА. Из-под пера его вышли работы “Гірка правда: злочинність ОУН—УПА”, пятитомник “Інтегральний український націоналізм як різновид фашизму” (т.I — “Джерела злочинів ОУН—УПА”; т.II — “Докази злочинів ОУН—УПА”; т.III—V — “Український націоналізм в документах”) и др. В научных трудах В.Полищука убедительно показано, что бандеровцы не были выразителями интересов украинского народа, а являлись националистическими выродками. По материалам своих исследований автор защитил диссертацию и получил научную степень доктора гуманитарных наук по специальности “политология”. В 1981 г. Виктор Варфоломеевич с семьей эмигрировал в Канаду. Сегодня, живя в Торонто, в самом центре украинской националистической эмиграции, он, несмотря на угрозы, твердо стоит на позициях правды истории и продолжает дело своей жизни — разоблачение преступной идеологии и политики ОУН

  Читаючи між рядків офіціозу, ось такий варіант мені напрошується як справжній можливий життєвий шлях зрадника України Полищука:

  1. Батько Полищука був знищений радянською владою, бо мабуть надто активно відстоював інтереси спільноти м.Дубна. Така доля очевидно чекала б і всю сім"ю разом з дітьми, якби не зрада матері, за що їм дали лише заслання в Казахстан. В 14 років про зраду малолітнього Полищука ще рано було говорити.

  2. Коли Полищуку виповнилося 18 років (це було в 1944), йому для продовження навчання запропонували співпрацю з КДБ, через що дозволили переїхати в Дніпропетровськ, а потім заслали в довічне службове відрядження в Польщу, бо мати була полькою. Це був час становлення радянської влади в Польщі, тож відповідні алібі можна було б легко одержати, а в нестабільні післявоєнні часи прижитися в Польщі.

  3. В радянській Польщі в дорослому віці він закінчив педагогічний ліцей, Вроцлавський університет, працював прокурором, адвокатом, став кандидатом юридичних наук. Таке зростання як на мене, було можливим завдяки певній підтримці з Центру. Відповідно до пропозиції з Центру він почав працювати над роз"ятрюванням рани між поляками та українцями (Волинською трагедією), за що одержав в радянській Польщі науковий ступінь доктора гуманітарних наук по спеціальності “політологія”.

  4. Коли в Польщі запахло смаженим в 1981 році, емігрував в Канаду, очевидно, теж під прикриттям всесильного тоді СРСР, де продовжує до цього часу писати свої пасквілі.

  Агов, що скажe aмериканська діаспора??? Це так???
 • 2006.11.26 | ziggy_freud

  керівництво СПУ повернулось туди, звідки вийшло

  у 1991му. В шинель до татуська Сталіна, разом з КПУ. Наче забули, що в 1932-33 сталось з їх ідейними попередниками, націонал-комуністами. Як варіант
  - нічого не забули і нічому не навчились.

  Крім браку патрітизму, це свідчить також про брак розумових здібностей. Маємо ще одну регресивно-соціалістичну партію, яка відрізняється від вітренківців тільки фактом активної співпраці з ригіаналами.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.26 | samopal

   А все, чи ще ні?

   ziggy_freud пише:
   Маємо ще одну регресивно-соціалістичну партію, яка відрізняється від вітренківців тільки фактом активної співпраці з ригіаналами.

   НУ, не скажіть... Наприклад, на відміну від де-яких "нєсмишльоних" бютівців. партія послідовників Мороза не голосувала "проти" Луценка.
   Дивно, нє? А Луценко вже заявив, що ладен очолити будь-що "демократичне", що може прийти до влади не раніше, ніж років через п'ять, хоча про його відношення до згадуваних у цьому топіку однопартійців щось тихо...
   Зате можна пригадати, "люб'язно" зацитоване паном Забойщиком, п'ятирічної давності "есссе" "правого косомольця" Луценка про ОУН-УПА:
   http://www2.maidanua.org/news/view.php3?bn=maidan_hist&key=1161636782&first=1164522826&last=1160700038
   Може б він ще про Голодомор щось сказав?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.26 | Чучхе

    А ось Луценко про СПУ, як "объединителя русской Украины"

    до речі, дана після "призупинення" його членства в Соцпартії

    http://donkr.ukr-info.net/smi/view_article.cgi?sid=3&nid=1897&aid=22148

    Что касается лично меня, то амбиции быть успешным министром внутренних дел у меня сейчас выше, чем амбиции политические. Чем больше я достигну успехов на своей нынешней должности, тем выше поднимется авторитет Социалистической партии. Хотя, как у человека, не лишенного честолюбия, у меня “екает” сердце, когда на предвыборных плакатах я вижу аббревиатуру “СПУ”. В любом случае я не упускаю из виду собственную политическую перспективу, в расчете на более отдаленное будущее. Но это будущее, как я уже сказал, во многом зависит от настоящего. Кстати, журналисты не забывают, что Луценко – фигура политическая. Даже пиар-услуги предлагают. Спрашивают: “Как увидеть вашу жену, чтобы взять у нее интервью?”. “Хороший вопрос, - отвечаю им, – я бы и сам хотел видеть свою жену чаще, чем это удается сейчас”.
    Если же говорить о предстоящих выборах, то надо признать, что страна снова на перепутье. Люди опять в раздумье: за кого голосовать. Но я думаю, что чем больше удача будет сопутствовать партии Александра Мороза, тем будет лучше для Украины. Вообще-то сейчас Социалистиче-ская партия находится в несколько странном положении. За Александра Мороза готовы голосовать те, кто, образно говоря, за Советский Союз, за красный флаг, но при этом - без коммунистов.
    За партию Мороза отдают голоса сторонники “красной” идеи, но, в основном, те, которые говорят на украинском языке. А нужно, чтобы Морозу поверили и те, кто говорит по-русски. Кто сегодня способен объединить “русскую” Украину? Партия “Народный Союз “Наша Украина”? Нет. Блок Юлии Тимошенко? Еще менее вероятно. Может быть, блок Владимира Литвина? Нет. И, возможно, именно то обстоятельство, что коллектив ОАО “Мариупольский металлургический комбинат имени Ильича” принял решение о поддержке СПУ, поможет скрепить Украину и предотвратить раскол страны по национальному признаку. Коллектив комбината представляет русскоязычный регион, и я предполагаю, что участие ильичевцев в избирательной кампании, во-первых, заставит некоторые политические силы с уважением относиться к русскоязычной Украине и, во-вторых, что также очень важно, внесет в избирательную кампанию принципы социальной справедливости и чувство уверенности в завтрашнем дне – то, чего так не хватает стране сегодня.
   • 2006.11.26 | ziggy_freud

    будемо подивитись

    samopal пише:
    > Дивно, нє? А Луценко вже заявив, що ладен очолити будь-що "демократичне", що може прийти до влади не раніше, ніж років через п'ять, хоча про його відношення до згадуваних у цьому топіку однопартійців щось тихо...

    Мабуть, тому і тихо. Підтримувати подібні рухи однопартійців Луценку або взападло, або невигідно. Це поставить знак рівності між ним і старими мудакуватими совками. Заперечувати - доведеться піти з СПУ. От він і шифрується.

    НМД, якоїсь прірви між Луценком і Морозом нема. Бо навряд би Л. дійшов до теперішнього становища в партії. Що є, то це природна зміна генерацій. І чим довше Л. тримається своїх маразматичних татуськів, тим менше має шансів "очолити прогресивне." Так само як Морозове озвучення плівок Мельниченка вже перестало слугувати йому політичним капіталом.
 • 2006.11.26 | Abbot

  Re: "Гора родила мышь. Бандеровскую"

  После прочтения подобных опусов о "красных" не хочется думать как о людях. Гадливое такое отношение, как к сексуальным маньякам или каннибалам:(
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.26 | Чучхе

   І зовсім не зрозуміло, "что імі двіжет"

   Взагалі все зводиться до тези "голодомор в Україні був, тільки не голодомор, тільки не в Україні і ще його не було"

   До речі, мало хто звернув увагу, це абсолютний клон аргументації деяких в т.ч. учасників нашого форуму на тему "Помаранчевої революції - не було", "Маршу УПА - не було, тобто був, але не УПА, не в Києві, і не марш".

   тощо
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.26 | ziggy_freud

    захисні механізми психіки

    з одного боку, як правовірні комуняки, вони мають відмазувати своїх попередників і таким чином ототожнюватись з катами.
    з іншого, як люди українського походження, хоч і не українці, вони часково отожнюють себе з жертвами.

    Одночасно бути катом і жертвою може лише самогубець. Замість убіть сєбя ап стєну, що було б логічним наслідком, вони можуть:
    - визнати Голодомор і заперечити свою совковість, ствердивши себе як громадян України
    - визнати свою совковість і заперечити Голодомор, і таким чином лишитись у вузькому товаристві подібних собі маргіналів. Тобто в ВР пацани гуляють востаннє.
   • 2006.11.26 | Ґольдмунд

    Re: У конкретному випадку ним "двіжет" страх

    Страх і паніка змушує цього сексота постійно перебувати у стані "лучче перєбдєть".

    До речі, за цією прикметою в українській сучасній політиці можна дуже просто виявити кілька осіб, які мають схожу долю. Наприклад, колись був такий собі Коцюба. До цього списку можна віднести Степана Гавриша, теж вихідця із партизанського села з-під Івано-Франківська чи Сівковича. Але найяскравішим прикладом, такого зацькованого типа, який страх намагається видати за переконання, є все ж таки Олександр Мороз.
 • 2006.11.26 | igorg

  КПУ старанно працювала над відбором кадрів,

  тож, як бачимо, колишніх партпрацівників, як і працівників КГБ не буває. Країни, що очищалися від цього зла обов'язково мусили відсторонити ці категорії від влади. Принципово.

  На мою думку, демократичним силам терміново потрібно ініціювати судові позови всередині України і міжнародний трибунал над комуністичним режимом в Україні. За злочини проти людства, військові злочини. Терміну давності немає. Ми знову маємо об'єднання криміналу і комуністів-соціалістів. При чому ця агресивна меншість (маючи серед виборців 80% престарілого населення) береться визначати подальшу долю країни та виховувати (чи скоріше зомбувати) наступні покоління. Сценарій примітивно простий. З допомогою примітивних розваг відсторнити молодь від життєвих питань, а згодом заповнити світоглядну пустоту міфами. Чого далі чекати?!
  Частина архівів відкрито, є свідчення, прізвища, спогади, ще живі деякі свідки, ще живі злочинці. Пройде ще десяток років, і з глумом дивлячись в очі, нас запитуватимуть: "які репресії, які переслідування, які жертви комуністів? ви про що? А свідки де? Це все брехня і махровий антикомунізм. А за такі розмови ви будете відповідати!".
  Сумніваєтесь?
  ПРОПОНУЮ. В пряму дію винести звернення до демпартій з ініціювання судових процесів проти комуністичних злочинців й підготовки міжнародного трибуналу зі злочинів комуністів.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.26 | сябр

   Антикомуністичний Нюрнберг на часі

   Підтримую ідею ініціювання процесу над комунізмом.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.27 | Таля

    Перепрошую, не ви єдині, от тільки, як цього добитись?

 • 2006.11.26 | igorg

  Доповнення. Звідки ноги ростуть

  Сторінка польського шовінізму, вельми рекомендую переглянути список літератури, цікаво чи є там і наш герой. http://www.naszawitryna.pl/index_ksiazki_21.html.
  Є дослідження ще одного доктора: Dr Aleksander Korman.
  І цей цікавий матеріал там "надибав" пан Забойщик (його живого інтересу до польської історії і культури не можна було не помітити :) на форумах майдану) http://www.naszawitryna.pl/ksiazki_80.html
  про що нас інформує на форумі з історії
  http://www2.maidan.org.ua/n/hist/1162405633
  А ось тут є переклад від декого під ніком "штурман" (не наш?):
  http://anti-orange-ua.com.ru/forum/viewtopic.php?t=1094&postdays=0&postorder=asc&&start=20&sid=9e3008fddd9c88db260a8f5e09b84b51
  Також вельми рекомендую форумчанам відвідати. Для підвищення рівня толерантності. Співчуття до поляків на Катинь, вересень 1939, не поширюється? Може варто все ж згадати, хто саме розпочав другу світову?
  Важкі і болючі рани можна відкривати з різними намірами. Можна, щоб очистити й загоїти, а можна, щоб роз'ятрити й заселити хробаками.
  Тож тема вельми актуальна і саме своєчасна. Вона має сприяти виключно порузумінню і дружбі між словянськими народами (не спутайте з польським). Уявляєте перспективу. Україна і Польща з'ясовують стосунки. Не вперше в їхній історії. Обидві потребують братньої допомоги. І історія повторюється.
  До речі, може хтось знає, в якому статусі у Польщі бійці Армії Крайової?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.26 | Skapirus

   Щось трохи є...

   igorg пише:
   > Сторінка польського шовінізму, вельми рекомендую переглянути список літератури, цікаво чи є там і наш герой. http://www.naszawitryna.pl/index_ksiazki_21.html.
   Ага. Зробив пошук на тому сайті на Полищука, і осьо що видало: http://search.freefind.com/find.html?pageid=r&id=5638945&mode=ALL&query=Poliszczuk&ics=1&fr=0 Вони там його тримають за свого, називаючи не інакше як "ukraiński naukowiec, zajmujący się dokumentowaniem zbrodni ukraińskiego nacjonalizmu"


   > Є дослідження ще одного доктора: Dr Aleksander Korman. І цей цікавий матеріал там "надибав" пан Забойщик (його живого інтересу до польської історії і культури не можна було не помітити :) на форумах майдану) http://www.naszawitryna.pl/ksiazki_80.html про що нас інформує на форумі з історії http://www2.maidan.org.ua/n/hist/1162405633
   Тошненько все це.


   > А ось тут є переклад від декого під ніком "штурман" (не наш?): http://anti-orange-ua.com.ru/forum/viewtopic.php?t=1094&postdays=0&postorder=asc&&start=20&sid=9e3008fddd9c88db260a8f5e09b84b51
   Якщо не помиляюся, мабуть не наш. Я порився в пошуковій системі Майдану, лише наприкінці 2003-початку 2004 у нас був "штурман" - нереєстрований дописувач. Анти-оранжем наче не страждав. Тож думаю, це були різні особи.


   > Важкі і болючі рани можна відкривати з різними намірами. Можна, щоб очистити й загоїти, а можна, щоб роз'ятрити й заселити хробаками.
   Оце в точку! Добре сказано!
 • 2006.11.26 | igorg

  Вельми вдячний за таку цікаву літературу

  її дійсно потрібно видати масовим тиражем і роздати кожному. Щоб було зрозуміло для чого потрібен суд над комуністичними злочинцями.
  Знаменно. Рецензент Арестов. Передмова Безродний.
  До речі ці всі імена і їх звання і ступені реальні?
  Який потужний злет думки.
  1)Голодомора не було, його придумали антикомуністи. Це обгрунтовується дослідженнями біографій дослідників голодомору.
  Для чого? Щоб не займатися спростуванням їхніх досліджень і фактів.
  2)Голодомор організували внутрішні вороги - кулаки. Далі йде дослідження урожайності й приклади "шкідництва". З цього виходить, що урожай був лише в кулаків. Вони його сховали (власне зерно). Активісти його шукали. Часом знаходили, але вже було пізно, збіжжя згнило! От і настав голод. Треба так розуміти, що селян, кляті кулаки, нікуди не випускали доки ті не вимерли разом із ними. Доктори навіть не підозрюють, що на селі окрім хліба є ще щось таке, що можна вживати в їжу. Скажімо сир, молоко, яйця, мясо птиці, картопля, буряки, просо, соняшник, гречка, фрукти, солені-квашені овочі, сало, олія і т.п. То де воно все поділося?
  Пани комуністичні професори навіть помислити не можуть, що 5-6 сотих землі можуть годувати родину. Бо такого просто не може бути. Без машин, технологій, мудрого партійного керівництва :).
  3) Прокляті буржуюї спокійно спостерігали за тим, як гинули від голоду українські селяни. І не недавали їм жодної гуманітарної допомоги. От гади! А втім, чи був голодомор? Це ж просто міф.

  http://rapidshare.com/files/4785374/R_Conquest.rar.html
  Р.Конквест Жнива скорботи Скан книги 2М pdf
  http://rapidshare.com/files/4776397/Golodomor.rar.html 3M

  До речі, ось коментар пересічного росіянина на форумі, де викладена книга Конквеста:
  "Увы, и сам автор новости не избежал политического влияния. А так тема хоть для Украины и обьективна, но то как её пытаются решить... Что стоит один указ Ющенко о том, что отрицание того, что Голодомор был актом геноцида против украинского народа карается административно и уголовно."
  Ні дати, ні взяти ...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua