МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Володимир Марченко пішов шляхом Андрія Ющенко

11/26/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Словосполучення "Народна опозиція", виявляється, є торговою маркою, зареєстрованою на ім’я сподвижника Наталії Вітренко Володимира Марченко. Про це йдеться в нещодавній заяві Прогресивної соціалістичної партії під промовистою назвою Подонки из партии "РУСЬ" треплют имя Наталии Витренко.

Як можна судити із цього дивного за формою документа, в якому принагідно згадані і фашисти і УПА, депутати Луганської облради від партії "Русь" (фінансована громадянином Росії Максимом Курочкіним сила, член передвиборчого Блоку Наталії Вітренко) ведуть свою політику на зближення з Партією регіонів, розставляють власні кадри, ігноруючи вказівки з центру, та ще й фактично привласнивши собі назву передвиборчого блоку.

"Пресс-служба Прогрессивной Социалистической партии Украины еще раз заявляет, что прогрессивные социалисты решением семнадцатого съезда ПСПУ от 24.06.06 г. разорвали всякие отношения с партией "РУСЬ" и лишили их права представлять Блок Наталии Витренко "Народная оппозиция" - говориться в заяві.

Під кінець заяви, прес-служба ПСПУ називає затриманого українськими правоохоронцями екс-директора "Русского клуба" Максима Курочкіна "відвертим провокатором та посібником українських неонацистів". Цікаво тільки, як з таким бардаком у власних справах вітренківцям вдалося провести вже сімнадцять з’їздів?

Відповіді

 • 2006.11.26 | сябр

  совет да любовь!

  Тільки, боюся, купувати горілку чи цукерки "Народна опозиція" будуть набагато гірше, ніж аналогічні товари з брендом "Так!" хоча... Уявіть собі шоколадних Марченко та Вітренко... Яка насолода повідкусювати їм голови у переддень Нового Року та Різдва! І не лише для дітлахів...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.27 | Чучхе

   Горілка "Народна опозиція"? Оригінально...

  • 2006.11.27 | один_козак

   Хву... Я гидував би.))

 • 2006.11.27 | один_козак

  А що, це - ознака порядку? ))

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > Цікаво тільки, як з таким бардаком у власних справах вітренківцям вдалося провести вже сімнадцять з’їздів?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua