МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Литвиненко, Мельниченко і бізнес, а не права людини

11/27/2006 | Правду кажучи
Гм, чи викриють у чому річ навколо здогадливої смерти Литвиненка?

Це ставиться під сумнівом. Тим більше, що "терористичний замах" 9/11 дотепер ще не розкрили, зате побільшуються здогади. Та вони головно тому більшаться, бо Вашінґтон, тобто особисто Буш, справжньому розслідуванню заваджає.

От, можна від цього джерела починати. Тут збираються з цілої помережі добре опрацьовані дослідження без інших крайнощів. Ця садиба побудується на відомому громадянському русі в США. У одній німецькій передачі від державного телебачення підрозділу WDR дізнався, що всіх членів постійно перевіряє СіАйЕй, так що можна спокійно заглянути сюди :) :

http://www.unansweredquestions.org/

Я тут попереджаю, що не хочу, щоб читач мого відгуку освоїв як верхоглядній зразок, перемикаючи тільки від сторонности до США на сторонність до Росії. Якраз хочу, щоб більше звертали увагу на сучасні причини цих загадкових випадків, що виникають з дійсностей нашого світу. Хоч Кремель вбив з десятками мільйонів українців і їх провідників як Петлюру, Грушевського, світлої пам'яті Коновальця, Бандеру. Проте тут важливо, що треба саме брати під увагу обставини, з яких дійшло до їх вбивства.

Отже, ми нині вже не маємо цей дворозподіл світа, уже не відбувається імперіялістичне зазіхання під приводом, щоб спасти всіх робітників або тільки майно, яке мало б стояти за людські права.

У світі розгорілася за лаштунками новин BBC, CNN, тощо, жорстока боротьба за родовища. От, тому не поза світом, що розглядати загадкові випадки з Кравченком, Ющенком, можливо і Г. Гонгадзе, Литвиненка і т. д., у зв'язці з терористичним замахом на США, що називають скорочено Найн-ілевен (9/11).

Як відомо у цьому зв'язці чинив також загадково один дорадник у Англії самогубство. Його дослідження брали, між іншим, приводом, виправдовуючи "визволення Іраку". От, і загадкове самогубство Кравченка та саме сумніви, що англійський уряд дозволить як в Україні, щоб розкрили загадкову смерть Литвиненка.

Прикметно, що Литвиненко зустрінувся з італійцем, перед тим як загадково захворів. Це може бути прибічною справою. Проте цей італієць співпрацює, чи належить до італійської розвідки, навколо якої точиться обурення з приводу запроторення і катування людей з боку СіАйЕй.

Отже, якраз Англія і США задіяні в боротьбі навколо родовищ і впливу, що самі американські знавці і науковці доводять. Та ми знаємо, що наші вбивства в Україні дуже пов'язані з прихватизацією. Так і запроданці як Волков, Пінчук, тобто олігархи, служать якраз посередниками для розпродажу українських підприємств і знання світовим гуртам, світовому майну. Та тому вони живуть також у розкошах.

Падають у очі подібність обвинувачення, що Путін укріпив свою владу з боротьбою в Чеченії, тобто й самим скоїв замах у Москві. Численні жертви в Бес(з)лані і Москві сталися якраз завдяки поведінці Путіна. Отож, і ще більше доказів причетности американської влади в терористичному нападі 9/11 мають у США, бо це, усе ж таки, найвільніша країна з сильним громадянством.

Я не маю найменшого сумніву, що галас по CNN і BBC служить лише, щоб саме заглушити справу 9/11. У США вже доказано, що хмарочоси-близнюки не змогли так провірено/контрольовано звалитися після удару двох літаків. Також уже доказано, що у Пентаґон не влітав особовий літак Боінґ. Навіть можуть показувати як працівники Пентаґону, збирали сліди від цього літального тіла, з яким ударили на Пентаґон. Це навіть показали нещодавно в CNN.

Отже, Бушеві горить шапка.

Також одна цікава подробиця. Мабуть, дехто ще пам'ятає про галас навколо зараження з порошком у США, що викликало печіння селезінки, яке довело до смерти. З одного боку, такий спосіб замаху дуже нагадує замахи на життя від немов правого табору під тямкою "листи-вибухівки", а з іншого дуже цікаво, що ці замахи з листами припинилися, коли по ЗМІ побільшилися твердження, з відповідними доводами знавців, що цей порошок зміг би бути від лябораторії збройних сил США.

Стосовно справи навколо отруєння Ющенка цікаво, що ми помітили старання розгоріння старої ворожнечі поміж Сходом-Заходом. Появилися летючки з Бушем і Ющенком. Цікаво при цьому, що ці летючки дуже ймовірно виготовили в Угорщині. Таке розпалення старої ворожнечі Схід-Захід помічаємо також тепер з загадковою смертю Литвиненка. Розпалив отруєння Ющенка по ЗМІ в Україні і з замовними статтями по Заході особисто особистий давосний друг Ющенка, зять Кучми Пінчук. Той Пінчук, який особисто запросив батька теперішнього президента США в Україну. Немов Пінчук хотів доводити, що Ющенка не затруїли. Одначе, якраз з такою поведінкою він саме підпалив підозрювання. Та було оприлюднено, що теперішню жінку Ющенка, було ознайомлено ним завдяки Пінчуку.

Можна Кучмі багато закидувати. Одначе, одне цілковито ясно, що Кучма з його оточенням як Волков знищили суперницьку спроможність/конкурентноспроможність України, продаючи багатство і технологію України заграничним торгівельним гуртам. На цьому побудується їх багатство.

Відомо, що Березовський став заможною людиною, коли він разом з Єльциним спроневірив державне майно, що довело до платонеспроможности Російської Федерації. Ці спроневіряння здійснили завдяки швайцарським банкам, як перед тим і гітлерівці переказали їх пограбування на швайцарські рахунки. От, і багато справ в Україні, включно з вбивством Г. Гонадзе, точаться навколо Швайцарії.

Відай, ми розвузлимо цю справу, коли більше зацікавлюємося, хто стоїть за Путіним і хто стоїть за Березовським. Бо з першого погляду помічаємо багато подібностей. Путін і Березовський були спочатку спільниками. Також Путін став впливовим і заможним, спроневіряючи майно російських громадян, що в Петербурщині навіть довело до голоду.

Хто потому допоміг Путіну з скрути? Ану, це була німецька сторона. А бач, Березовський якось перебуває в Англії. І то навіть не в США. Як знаємо, що Англія ще виступає противником Еврсоюзу, коли йдеться про появу нової світової потуги.

Отже, цілком можливо, що маємо тут до діла з змаганням грошових кіл поміж Німеччиною і США. У ширшому вимірі, це також пов'язано з появою нової сили на світі, тобто з Евросоюзом. Тут і ставиться запитання, чому Шредер не шукав евросоюзні взаємини з Кремлем, а мусів конче проштовхувати газогін в обхід? Що тут негаразд? Як відомо вже за Клінтона і з війною на Балкані багато не ясного. Хоч Клінтон має образ народовладної людини, одначе, якраз Клінтон подав Туреччині найбільше зброї, з якими тероризували курдський нарід. Тож і війною в колишній Югославії не все ясно. Навпаки, якраз також стосовно війни по Балканах треба перепитувати зразки як по ЗМІ порозділяють у доброго і поганого козака, не заторкаючи залаштункові тенети.

Ану, і згадуймо тут також, що останнім часом чимбільше помічаєш, що третій реченець/термін Путіна не поза світом. Гадаю, що таке уявне загострення Схід-Захід, якраз може цьому сприяти, що Путін може стати третій раз президентом. Західні кола можуть тоді невинно показувати, на розбіжності поміж Сходом і Заходом. Значить, тут певній залаштунковій співпраці не заперечуєш. Штучний розподіл людства, щоб проштовхувати свою політику. Тож така постановка не поза світом. Тим більше, що бізнесмен може повсюди вільно рухатися, а звичайний громадянин підлягає обмеженням, м'яко кажучи.

Відповіді

 • 2006.11.27 | Правду кажучи

  Re: Литвиненко, Мельниченко і бізнес, а не права людини

  Литвиненко сюперменом?

  Уперше Політковська, особисто Путін і тепер Люкос. Звичайно, Люкос уже цікаво, бо це, так би мовити, належить до найбільших подвигів Путіна. Та саме Люкос заторкає приватизацію. Тож як відомо, приватизація це найбільше рушило не тільки в Україні, а це заторкає всіх держав світу. У приватизацію вкладають багато речей, тобто більшої свободи людини, а дехто стверрджує, що лише побільших прав, щоб саме те споживати :) Властиво, така ґлобалізація не до подумання без роздержавлення/приватизації.

  Хоча й тут змогли б виважити. От, Росія-Люкос, США-Ірак і США+Ізраїль.

  Путін по ЗМІ дуже вміло висвітлював розправу над Люкосом з суспільною/соціяльною справедливістю. До деражвної скарбниці дійшли податки, хоч по ЗМІ.

  http://www.welt.de/data/2006/11/27/1126516.html

  [i]Toter Ex-Spion recherchierte zu Skandal um Oelkonzern Yukos
  Litwinenko hatte vor seiner Vergiftung Hinweise darauf, dass Mitarbeiter des Unternehmens systematisch von der russischen Regierung verfolgt wurden. Berichten zufolge soll er herausgefunden haben, dass sich die Regierung Putin dabei an Verbrechen beteiligte.

  Мертвий по-розвідник дослідив скандал навколо кип'ячкогурту Юкос-у.
  Литвиненко мав перед його затруєнням вказівку, що співпрацівників Люкос-у послідовно переслідували. За звітами знайшов він докази, що уряд Путіна брав участь у злочинах.[/i]

  Гано, ставиться запитання, на скільки це новиною? Що він зміг би зробити з такими доказами? Невже він зміг би на Путіна позивати в якомусь міжнародньому суді?
  Звичайно, кажуть, що Тоні Блєр дуже добрим другом Путіна. Та як відомо, Тоні Блєр стоїть в Англії на слабій нозі. Гм, на скільки це зміг Путін сприймати як особисту загрозу?

  Значить, чи не зробити наголос на трохи змінені обставини в розподілі сил по світі? От, демкорати в США перемогли, для причетности в злочинствах мають чимбільше доказів стосовно Буша.

  Якраз тут цікаво порівнювати. От, Буш не вбиває своїх противників як M. Moore, Chomsky і багато інших, хоч вони викладають дуже гострих доказів супроти Буша. Значить, тільки мати доказів не вистає. Якби вийти за тим, то мусіли б Буша давно ставити під суд за причетність у терористичному замасі 9/11.

  Знатно, що на Рамсвелда позивали в Німеччині. Це, раніше чи пізніше, може також заторкати Буша. От, і може бути випадком, що в справі Литвиненка гучно згадали італійця, який також задіяно в розслідуванні катування людей з боку СіАйЕй чи в цьому вкорінено якась каверзна навмисність? Як відомо, докази, що передав той італієць Литвиненкові, Литвиненко сприйняв як підробку. Тож чому хтось особисто цьому італійцеві підсунув такі докази?

  Інші справи навколо смерти Литвиненка:

  Ага, по наслідках упізнавай. Загадкова смерть Литвиненка має свої наслідки. Стаття Путіна по англійських ЗМІ була чимсь більшим спонукано, ніж ти дотепер дізнався по українських ЗМІ.

  Тут у статті часопису Die Welt розповідається, що Лужков, тобто партія Єдина Росія хоче стати великим уділівцем німецького Телекому, що Кремель тепер заперечує. Як відомо колишній голова нім. Телекому Рон Соммер знайшов собі нову працю в Москві. Між іншим, він почувається жидом. У статті згадують, що нім. Телеком працює над стратегією, щоб цього не сталося.

  Новина, що німецька розвідка BND попередила про таку загрозу. Це тому новиною, бо раніше було завсіди почувати в Німеччині, що німецький уряд, канцлер Шредер заборонили досліджувати, коли йшлося про злочини в зв'язці з Путіним,тобто російських кіл взагалі.

  Ге, велика різниця поміж Німеччиною і Україною, що в Німеччині дотепер ще не стали російські олігархи громадянами цієї країни, як це сталося в Україні.

  http://www.welt.de/data/2006/11/27/1126510.html

  [i][b]BND fuerchtet den russischen Super-Lauschangriff
  Der Bundesnachrichtendienst sieht massive Sicherheitsprobleme auf Deutschland zukommen, sollte der russische Konzern Sistema in grossem Stil bei der Deutschen Telekom einsteigen. Laut einem Medienbericht koennten russische Geheimdienste dann leichter Internet und Telefonate abhoeren. [/b][/i]

  Росія вже не придбає мережу газового постачання з сховищами в Німеччині.
 • 2006.11.29 | Юрій Зарицький

  Re:Говорила,їхала,сіла та й везлася...

  Прочитайте краще спогади кремлівського вбивця Судоплатова і вам стане зрозумілішою політика політичних вбивств Москви.А то ваші "логічні" висновки можуть вас запровадити не туди,куди потрібно.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua