МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Прогнози міського голови справдились

11/27/2006 | Майдан-ІНФОРМ
24 листопада відбулася сесія Ірпінської міської ради, під час якої стався безпрецедентний в історії Ірпеня випадок: влада сама (без протестів прокуратури, рішень суду тощо) повернула громаді землю, видану своїм попередником.

Як і прогнозувала Ірпінський міський голова Мирослава Свистович на сесію прийшло чимало людей, а депутати Ірпінської міської ради проголосували за скасування рішень ради попереднього скликання про виділення Київському науково-клінічному медичному центру 18,5 гектарів землі у лісовій зоні. З цієї землі понад 2,5 га, вилучених колишньою владою у заснованого Миколою Амосовим санаторію „Ірпінь”, було повернуто попереднім землекористувачам. І тепер санаторію не загрожує закриття через нестачі землі до норми, а хворі на серцево-судинні не позбудуться можливості проходити реабілітацію. За це рішення депутати проголосували одноголосно. А от інформація „Майдану” щодо напливу великої кількості проплачених журналістів не підтвердилася.

Збувся також й інший прогноз мера - розгляд питання прийняття Генерального плану забудови Ірпеня перенесли на наступну сесію, в зв’язку з чим очікується нова хвиля тиску на місцеву владу.

Відповіді

 • 2006.11.29 | tar

  Мирослава дурна Чорторийка

  Мирослава дурна Чорторийка не тільки з її зовнішості. Хай вона хоч раз на тиждень миє волосяний покров у себе на голові та взагалі хай частіше мийтья (бажано за милом та шампунню). Також їй не довго залишилось займати місце мера. Скоріш за все її обо приб`ють або кинуть у колодязь без води. А її гарну голіваньку повішаємо перед вхідом у цвинтар. Дякую. Тарас Македонский.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.29 | ОРИШКА

   А це шо за чмо вилізло? Не докурило ?

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.29 | Kohoutek

    В имени всё сказано

    tar [ ] 1. 1) смола; деготь; гудрон coal tar — угольная смола Syn: resin , pitch •• to beat, knock, whale the tar out of smb. ; — избить кого-л. до полусмерти, исколотить, исколошматить кого-л. 2) , tar macadam 3) , tarpaulin 2. 1) мазать дегтем; смолить to tar and feather — линчевать, т.е. вымазав дегтем, обвалять в перьях (способ самосуда, использовавшийся в США времен Гражданской войны) 2) бесчестить, позорить, порочить, чернить to tar smb.'s reputation — очернить кого-л.
   • 2006.11.29 | Skapirus

    Ta нє. Воно скоро в штани сцяти буде. Але буде пізно

    Прощу постинг цього уйобка не стирати, а зберегти для історії. Як доказ.
   • 2006.11.30 | Михайло Свистович

    Хтось з "Нашої України", напевно Re: А це шо за чмо вилізло?

    Вони досі мріють скасувати вибори і страждають фігнею :) Шизанулися люди, що поробиш? Дахом поїхали від поразки (а такі ж гроші викинули) остаточно, от і скавучать. От заступник голови Київської обласної організауції НСНУ Фєдосєєв написав до Генпрокуратури чергову набридлу вже всім за кілька місяців писульку (хоч би зміст міняли чи стиль для різних інстанцій), що вибори недійсні, їх треба скасувати і т.д. Хоча прокуратура таких повноважень немає :) Але що з хворих на голову візьмеш?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua