МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Психоделічні вибори в Чернігові

11/28/2006 | Тетяна Монтян
Хороші знайомі умовили мене попрацювати на позачергових виборах Чернігівського міського голови. Якщо хтось не пам'ятає - Коля Рудьковський перебаламутив народ, пообіцяв купу бєлок та свистків, виграв вибори, а потім... кинув чернігівчан через свою головну вторинну статеву ознаку, обравши депутанство в Верховній Раді.

Моя місія, як завжди, полягала в тому, аби не допустити "судового" зриву виборів чи бєспрєдєльного зняття перспективних кандидатів.

Позовів була купа - їх навмисно збирали та вкинули в суди жужмом в останні кілька днів до дня голосування. Космозоо технічних кандидатів вражало. Особливо мені запам'яталися двоє - бомжара Крилов, який ходив в суд в кросівках, рваних джинсах, светрі та з бруднючою головою, та завжди бухенький чувак, який раніше носив прізвище тіпо Горбач, а потім поміняв його разом з іменем та став Віктором Медведчуком. За цей подвиг йому, за чутками, забашляв 100 баксів Міша Бродський, коли хотів зняти з довиборів по Одесі Таню Ківалову ;)

Ось ці двоє чарівних створінь в основному і подавали позови. Хто за все це платив - так і залишилось таємницею, але паранойя чернігівчан приписала ці проіскі Колі Рудьковському :)))

Позови були дійсно психоделічні - в одному вимагалося зняти з виборів Соколова (який таки виграв вибори з відривом в 30 % від другого "призера") за те, що він надрукував агітки на орендованому ксероксі, а не в типографії, в другому - теж зняти, але за випуск "незареєстрованого ЗМІ" - теж агітки в формі газети :))) Ще одне порушення полягало в тому, що начальник якогось пенсійного фонду нагріб купу агіток та притягнув на роботу, аби пенсіонери читали та не нудились в чергах. Здавалося б, до чого тут Соколов? Як "до чого"? Там були в тому числі і його агітки, а значить, зняти його з виборів нах! ;)

Але це все фігня, від якої ми відбилися порівняно легко. Головний цирк почався в ніч перед виборами. Якщо хто не знає - всі скарги мають бути розглянуті не пізніше ніж за 2 години до відкриття дільниць, тобто до 5 ранку. Так ось - десь о 22 годині надійшов позов від Медведчука стосовно того, що ще один кандидат - Кнуренко - повідомив в ТВК, що він член НСНУ, хоча насправді несуни його вже давно поперли зі своїх струнких лав. На цій підставі чувак вимагав вилучити з 100 з чимось дільниць бюлетені, бо в них міститься неправдива інфа, та надрукувати нові :))) Одночасно ще якийсь "технар" подав позов на ще одного кандидата, звинувачуючи його, що він приховав членство в Соцпартії, обізвавшись безпартійним, що безумовно суттєво вплина на волевиявлення, а тому вибори слід відкласти та передрукувати бюлетні :)))

Ну і на закуску о 2 ночі Крилов подав позов про скасування ВСІХ рішень ТВК, прийнятих складом в менше ніж 10 осіб, оскільки Міськрада спочатку сформувала ТВК в складі 15 осіб, а потім припинила повноваження 4-х, а значить, кворум в 2/3 має розраховуватись з кількості в 15 осіб, а не в 11 :))) Аби повеселитись ще сильніше, я почала вимагати залучити до участі в справі міськраду (було вже 3 години ночі), але суд, на жаль, відмовив ;)))

Це тільки короткий виклад всіх судових маразмів, яких насправді було на порядок більше, плюс апеляції. Останню постанову апеляційний суд оголосив о 6 год. 12 хв., відмовивши в розгляді справи з причини закінчення граничних термінів розгляду :)))

З виборчим законодавством треба всерйоз щось робити. Звичайно, весело серед ночі втикати на стільцях, відсипаючись хоч півгодинки, та чути істеричний сміх суддів з нарадчої кімнати, що охуївали від всього цього абсурду, але все це - НЕНОРМАЛЬНО.

Запобіжники від ідіотів мають бути, але щось ніхто особливо не бажає зайнятись їх конструюванням ;)

Доведеться спробувати мені ;)))

http://mentbuster.livejournal.com/28971.html

Відповіді

  • 2006.11.29 | Олія Левінзон

    Re: Психоделічні вибори в Чернігові

    Запобіжників від ідіотів не існує, тим більше, що тут проглядаються не такі вже ідіотичні мотиви (наміри)і ну вже зовсім не ідіотичних постатей.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua