МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

НРУ має намір висунути свого кандидата у президенти у 2009 році

11/28/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Про це заявив заступник голови НРУ Василь Куйбіда на прес-конференції в Івано-Франківську. Він додав, що кандидатуру від партії на посаду президента обов’язково узгодять із усіма обласними партійними організаціями.

Наразі НРУ очолює міністр закордонних справ України Борис Тарасюк.

Востаннє представники НРУ брали участь у президентських виборах у 1999 році. Тоді за посаду голови держави боролися лідери двох частин Руху — Юрiй Костенко та колишній міністр закордонних справ Геннадій Удовенко. У першому турі Костенко посів 6-те місце серед 13 кандидатів, Удовенко — 7-ме.

http://www.radiosvoboda.org/article/2006/11/CA47D706-43AE-41F1-A4AC-CD00E9DD6245.html

Майдан-Іформ прогнозує, що НРУ не зможе повторити "успіх" виборів-99, оскільки сумнівається, що Рух знайде такого кандидата, який би зміг перевершити навіть жалюгідний результат Геннадія Удовенка в 1999 році. І радить зосередити зусилля в напрямку пошуку єдиної кандидатури для всіх демократичних українських сил, а не відтягувати на себе бодай 1% голосів, щоб потім торгуватися з потенційним переможцем з посади в майбутній владі.

Відповіді

 • 2006.11.28 | Юрко-птах

  Re: НРУ має намір висунути свого кандидата у президенти у 2009 р

  Нічого дивного. І НРУ, і УНП - "прадідів великих правнуки погані" - заради власних амбіцій ладні віддати владу будь-кому, аби самим засвітитися на політичному обрії (хоч і з результатом, близьким до нуля).
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.28 | сябр

   А чи доживе НРУ до 2009 р?

   Деградація НРУ сягнула останньої межі. Яскраво це проявилося на виборах міського голови у Полтаві, де НРУ підтримала того ж самого кандидата, що і Партія регіонів - апаратника кукобівської виучки Животенка!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.28 | Hoja_Nasreddin

    Re: А чи доживе НРУ до 2009 р?

    Все що робить вже віддавна НРУ та УНП - це намагання боротися усіма можливими засобами з Тимошенко. Звідси й дурунуваті фантастичні проекти й провокації. Що цікаво, верхівка цих майже іграшкових парті надзвичайно НЕморальна несимпатична що викливає огиду. І з нульовим рейтингом, очевидно.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua