МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

УРП „Собор” продовжує ганьбити себе в очах ірпінчан

11/28/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Сесія Ірпінської міської ради втретє не проголосувала за відкликання з членів міської територіальної комісії Віталія Савенка, поданого від Української республіканської партії „Собор” ще до того, як Центральна рада розпустила ірпінську організацію за те, що вона не побажала на місцевому рівні блокуватися з місцевим НСНУ через список останньої.

Відкликання члена комісії є прерогативою самої партії, але, згідно Закону, проголосувати за це має міська рада. Однак Віталій Полікарпович є занадто шанованою за свою громадянську активність і порядність людиною в місті. Тому у більшості депутатів просто не піднімається рука. Тим більше, що на сесіях міської ради постійно присутні численні громадяни, які часом уважно слідкують за депутатським голосуванням.

Між іншим, Центральна рада ще в червні порекомендувала Київській обласній організації відкликати свого листа щодо виведення В. Савенка зі складу ТВК. Однак ця рекомендація, особливо після численних нагадувань „Майдану”, виглядає просто лицемірною. Бо всі, хто знає стосунки голови партії Анатолія Матвієнка з головою Київської обласної організації Ярославом Козачком, знають, що непослух Я. Козачка в цьому випадку є можливим настільки, наскільки великим є бажання партійного лідера, щоб рекомендація Центральної ради УРП „Собор” було виконаним. Тобто, з серії „ти так хотів, як я опиралася”.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua