МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Питання юристам, як замінити українське правосуддя закордонним?

11/28/2006 | Correct
Українське правосуддя стало ворогом приватної власності. Тому виникає питання - чи можна в господарчій та цивільній діяльності користуватись закордонним правосуддям і закордонними судами.
Наприклад, коли ми встановлюємо програми і приймаємо ліцензію, ми в більшості випадків згідно з цією ж ліцензією згоджуємося застосовувати законодавство США.

Тому, чи можна в статуті фірми чи в договорах дати посилання на на іноземні закони і іноземні суди. Причому бажано це зробити так, щоб український суд навіть якщо б сильно захотів, то не зміг би прийняти ніяких справ до розгляду.

Відповіді

 • 2006.11.28 | Sean

  Ніяк.Вірніше - шлях тільки один

  цей шлях - зробити шляк системі і створити нормальне правосуддя.
 • 2006.11.28 | damoradan

  Если договор между украинским субъектом и зарубежным,

  то можете указать любое законодательство, а еще лучше - и конкретный суд/арбитраж, где дело будет рассматриваться (например, London Court of International Arbitration).

  Это, однако, не убережет Вас от рассмотрения дела в украинском суде, если он решит принять его к рассмотрению. Хотя трудно себе представить, чтобы на это пошел именно иностранный контрагент, а не Вы.

  Глобально ситуацию можно решить только одним способом - регистрацией фирмы в "зоне с английским законодательством" (читай - оффшоре).


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua