МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Регіонали та комуністи – найбільші жертви голодомору

11/28/2006 | Майдан-ІНФОРМ
З приводу голосування у Верховній Раді за визнання голодомору геноцидом лише 233 депутати – „за”.

Напевне, саме такої мети намагалися досягти політтехнологи 30-х рр., які проектували геноцид в Україні, плануючи винищення українського селянства, передусім як носія патріотизму, свободолюбства та самоповаги. Саме ці якості несли загрозу тоталітарній державі.

Мети цієї значною мірою досягнуто. Сьогодні маємо дві фракції, що складають близько половини депутатів парламенту, які є зразками денаціоналізованого, цинічного, переляканого та ураженого комплексом меншовартості українця.

Голосуванням 28 листопада ці політики виявили себе як продукт тривалого експерименту над народом, чий дух свободи та здатність до самозахисту знищувались голодоморами та репресіями. Регіонали з комуністами знову повторили завчені тези про „так званий голодомор”, написані „старшими братами” з МЗС Росії.

І тому смішними та непереконливими видаються потуги цих політиків говорити про якісь стратегії національного розвитку чи реалізацію більш-менш значних планів розбудови держави. Не їх це масштаб, бо не здатні „малороси” за психологією будувати велику Україну.


Голова Харківської обласної організації
партії „Реформи і Порядок”
Іван Варченко

Відповіді

 • 2006.11.29 | Vic

  Re: Регіонали та комуністи – найбільші жертви голодомору

  Як би там не було, але Україна у 1992 р. та надалі ЗОБОВ"ЯЗАЛАСЯ перед світом мати стратегію розвитку, яка б відповідала світовим стандартам - тобто була спрямована на виживання всього людства, а не окремих осіб тимчасово (інакше, нічого було підписуватися під документами у Ріо-де-Жанейро, а також прагнути в ЄС).
  Після 10 років розробки Національної стратегії сталого (збалансованого) розвитку та невдалих спроб її прийняти, було визнано, що розробити та затвердити таку стратегію Україна нездатна, бо немає фахівців, політичної волі, розуміння світових процесів, знань з екології та економіки тощо тощо... І це при тому, що на розробку цієї Стратегії було витрачено мільйони бюджетних коштів, працювали купа "фахівців"!
  У задачі питається - може нам на всі наступні бюджетні кошти накупити якоїсь хванєри та побудувати єроплан??? ... А потім полетіти на тому єраплані куди небудь на відлюдий острів на х...? А краще - на іншу планету! Щоб не мати сорому!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.29 | Ґольдмунд

   Re: Регіонали та комуністи – найбільші жертви голодомору

   Вірно і влучно!
 • 2006.11.29 | Andrij

  Це радше жертви власної продажності та ненависті до України

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2006.11.29 | діяспорник

  Re: Регіонали та комуністи – найбільші жертви голодомору

  Щодо мети "будувати велику Україну" - Як споглядач подій в Україні радив би тверезо думаючим політикам будувати просто Україну - без всіляких прикметників типу "велику", "сильну", "могутню" тощо, бо вони прямо релятивні до того, з ким порівнюєшся і легко зводять на манівці. А як вже не обійтися без прикметників, може радше користуватися словами як от "справедливу", "солідарну", "соціяльну" тощо.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.29 | Moro

   Алаверди

   Ну то я вам як "діяспорнику" теж раджу приїхати в Україну і прожити тут місяць-два-півроку-рік... Двадцять років...
   Та ви краще зрозумієте саму суть України.
   Бо - поки що - ваші поради виглядають просто смішно.
   Ви не знаєте цієї землі, ви не знаєте її запаху, ви не знаєте її поривань - ви не знаєте МАЙЖЕ нічого.
   Але - тим не менше - ви ДУМАЄТЕ, що маєте право РАДИТИ... :-)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.29 | діяспорник

    Re: Алаверди

    Алаверди - чую Вашу образу і перепрошую Вас. Поучати не бажав. Думав порада невтральне слово.
    Адже є щось таке, як загальний досвід людства. Як інакше розуміти Шевченка "... і чужого научайтесь, свого не цурайтесь...". Гадаєте, що серед народів світу немає таких, що таки "серйозно" "пішли манівцями" (чинили інквізиції, голокости, голодомори тощо)? Шляхетніші вибачились, менш шляхетні все ще не бачать, що згрішили супроти ближнього.
    Тому вважаю, що Шевченко мудро сказав! Можна і в діяспорі багато навчитись.
 • 2006.11.29 | Moro

  Звісно - жертви...

  Не про політику мова.
  Про душу...
 • 2006.11.30 | Адвокат ...

  Ніяки вони не жертви. Їм просто,-- херово.

  Голодомор розділив Український люд на на скажених псів-людожерів і покірних людей, що перестали розміти, кого си бояти вони мусять більше: голоду, чи комуняцької кулі.

  Нинішні коміки та прусаки,-- то прямі нащадки людожерів. Вони ґенетично прагнуть попити свіжої крови. Та немає їм "лафи". Немає Сталіна, а Пукін, пахан ґебняцький,-- "слабєньок в колєнках". Сталін би вже полчища Мурав`йова відрядив би до України, а цей з Ющем церемонії розводить. От і лютують ті нелюді...

  ... а ще поведінка коміків та прусаків схожа на "ломку" наркоманську, тіко не вдома, а "под чуткім прісмотром капітан-нарколоґа".


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua