МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Актуальне доповнення майданівської ВІКІ

11/29/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Оскільки тематика, пов’язана з питаннями церковно-релігійного життя, належить до однієї з тих, якими цікавляться майданівці та які жваво обговорюють, майданівська ВІКІ доповнена у розділі «Релігійні питання». Тепер там можна знайти матеріали та посилання, які, при бажанні читачів, допоможуть їм розібратися у складних релігійно-церковних процесах в українському суспільстві. Справа в тому, що новини, які так чи інакше стосуються релігій та Церков, в тому числі й ті новини, які з’являються на сайті Майдан, часом є недостатньо інформативними - якщо не розбиратися в контексті та передісторії подій, про які повідомляється. Тому новини і статті з цієї тематики можуть бути, принаймні об’єктивно, маніпулятивними, а їх обговорення часто не сприяє не лише релігійно-церковному порозумінню, але й – відносній злагоді, чи то співпраці, самих майданівців. Тож перш ніж писати (та читати) щось з делікатної релігійно-церковної тематики, варто спершу знайомитися з відповідними джерелами. Інакше можна не розпізнати:
1. характерність оприлюднюваних як позитивних, так і негативних прикладів діяльності тих чи інших релігійно-церковних чинників,
2. об’єктивні кореляції типових світоглядних релігійно-церковних позицій та культурних, політичних орієнтацій.

Відповіді

 • 2006.11.29 | Тарасій

  Re: Актуальне доповнення майданівської ВІКІ

  Погоджуюся - я колись пробував у майданівському форумі з цієї тематики взяти участь. Але не знайшов цікавою дискусії.
  Щодо новин - прошу заглядати сюди: www.risu.org.ua
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.29 | Киянка

   Дякую

   Тарасій пише:
   > Погоджуюся - я колись пробував у майданівському форумі з цієї тематики взяти участь. Але не знайшов цікавою дискусії.
   > Щодо новин - прошу заглядати сюди: www.risu.org.ua

   Щодо форуму - можу тільки подивуватися ангельському терпінню та толерантності пана Георгія (більше коментувати не в силах :) )
   Щодо РІСУ - звісно, що це найбільший український інформаційний тематичний сайт, і тому посилання саме на його матеріали є у відповідному розділі "Релігійні питання". Сподіваюся, Ви туди зайдете й віднайдете ще щось для Вас цікаве.
   Ще було б непогано, якби форумчани написали, з якої релігієзнавчої галузі вони б хотіли почитати матеріали - можливо, я б могла їх або поставити, або принаймні підказати, де їх можна почитати.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.29 | Пані

    На майбутнє

    Там внизу, коли ставиш новину є така опція вибрати в якому форумі це обговорювати. ВФ стоїть за вмовчанням. Для такоїї новини точно треба було б обрати ФРД.

    Просто більшість не помічають цієї опції і не обирають інші форуми.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.29 | Киянка

     Дякую, ти права

     А я от не знаю ще, як зробити, щоб з новини була як лінк назва "Релігійні питання" (пробувала як у ВІКІ робити, та не спрацьовує).

     А як тобі розміщений матеріал?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua