МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

А Ющенко, виявляється, зовсім "не проти" політрехворми? (/)

11/30/2006 | samopal
Член ради партії «Наша Україна» Роман Зварич в ефірі «НТН» заявив про те, що жодних завдань стосовно підготовки подань на скасування конституційної реформи від Президента він не отримував.

«Подання до конституційного суду про перегляд конституційної реформи від Президента не готується, принаймні, мені Президент жодних вказівок не давав підготувати таке подання на предмет конституційності рішення, прийнятого у грудні 2004 року. Але я переконаний в тому, що фракції готують таке подання» - заявив Зварич.

------------------------------------------------------
http://www.obozrevatel.com/news/2006/11/29/146892.htm

Відповіді

 • 2006.11.30 | observer

  Заголовок не відповідає тексту

  Не зрозуміло, яким чином з того, що Президент не давав вказівок Зваричу, випливає, що Президент не проти політреформи.
  Поздоровляю Вас, соврамші!

  samopal пише:
  > Член ради партії «Наша Україна» Роман Зварич в ефірі «НТН» заявив про те, що жодних завдань стосовно підготовки подань на скасування конституційної реформи від Президента він не отримував.
  >
  > «Подання до конституційного суду про перегляд конституційної реформи від Президента не готується, принаймні, мені Президент жодних вказівок не давав підготувати таке подання на предмет конституційності рішення, прийнятого у грудні 2004 року. Але я переконаний в тому, що фракції готують таке подання» - заявив Зварич.
  >
  > ------------------------------------------------------
  > http://www.obozrevatel.com/news/2006/11/29/146892.htm
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.30 | Предсказамус

   Согласен, там явно не хватает вопросительного знака

  • 2006.11.30 | samopal

   Не більше, ніж Ваш про Джигу. Навіть менше...

   Чи не станете Ви заперечувати, що жоден з представників БЮТ, НСНУ та й інших фракцій не голосував за Джигу? Так само, як і те, що "відставка" Луценка ще не є підставою для призначення саме Джиги. Для цього знову потрібна більшість...
   Більш того, відставки Луценка може й не відбутися, адже парламент прийняв лиш рекомендаційне рішення (саме тому слово відставка я взяв у лапки), а, як відомо, ця посада була обсаджена за "особистою домовленістю" двох ВітОрів. Тепер до цих двох "янголів" хоче долучитися ще й СанСан.
   Якщо ж припустити, що тепер пан Джига може, скажімо, просто "виконувати обов'язки", то його призначення на цю стратегічну "можливість" відбулось зовсім не за підтримки БЮТ, а саме внаслідок "зради" соціалістів та "незради" прізідєнта.

   У заголовку я теж узяв вираз "не проти" у лапки. І не як цитату чи власну назву, а лиш для того, щоб підкреслити його умовність. Якщо це не усім зрозуміло, то я дослухаюсь до рекомендацій пана Предсказамуса і поставлю у кінці ще "легітимізаційну закарлюку". :)
   Але суть справи це не змінює: Зварич просто "злив" почесного голову своєї "політсили". Молодесь! :D
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2006.11.30 | Koala

  Перепрошую, ви дату не ту поставили.

  Це 2 роки тому новиною було.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua