МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Питання до прихильників Юлі про Луценка і не тільки...

11/30/2006 | Koala
За відставку Луценка відголосували 18 БЮТівців, але питання не про це. За відставку Луценка проголосувало також 4 позафракційних БЮТівця - Борзих, Зубик, Зубець і Толстенко. За Конституцією (новою), депутати, що вийшли з фракції, можуть бути виключені з ВР за рішенням вищого керівного органу блоку. Тимошенко навіть колись обіцяла, що "не дасть Зубику спокійно спати" чи щось таке. А питання таке: скільки вищеназвані особи заплатили особисто Юлії Тимошенко, щоб отримати депмандати? По 5млн.? Чи більше? Хто що думає?

Відповіді

 • 2006.11.30 | observer

  не зрозуміло в чому конструктив Вашого питання

  Koala пише:
  > За відставку Луценка відголосували 18 БЮТівців, але питання не про це. За відставку Луценка проголосувало також 4 позафракційних БЮТівця - Борзих, Зубик, Зубець і Толстенко. За Конституцією (новою), депутати, що вийшли з фракції, можуть бути виключені з ВР за рішенням вищого керівного органу блоку. Тимошенко навіть колись обіцяла, що "не дасть Зубику спокійно спати" чи щось таке. А питання таке: скільки вищеназвані особи заплатили особисто Юлії Тимошенко, щоб отримати депмандати? По 5млн.? Чи більше? Хто що думає?

  нехай по 100 млн. і?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.30 | Koala

   Якщо Ви таке припускаєте, то питання не Вас стосувалося

 • 2006.11.30 | толя дейнека

  некрасиво рахувати гроші у чужій дамській сумочці

  але думаю десь так, по 5 млн
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2006.11.30 | samopal

  Запитання до сосіалістів та їхнього Морозза

  Бо саме завдяки їхнім з комуністами та ригіонами "рєгламєнтним работам" імперативний мандат так досі й не діє. До речі, як тут вже зазначали прискіпливі оглядачі, Луценка ще ніхто не звілняв...
  Про всяк випадок нагадаю, що Луценко не переміг на жодних майданах чи виборах, не став головою ВР, прізідєнтом, чи прімьєром і його "гірка длля" повністю знаходиться у "чистих руках" згаданих осіб.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.30 | Koala

   А з сосиками-морозистами і так все ясно.

   Але тут ще є прихильники пані Ю...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.30 | samopal

    Пані Ю не рулить рігламєнтам

    Крім того, кілька "атщіпєнцев" знайшлося і у несунів. Вони кому повинні платити свої "мільйони"?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.30 | Koala

     Re: Пані Ю не рулить рігламєнтам

     Ага. І навіть не намагається. Якби хотіла, то хоч би рішення про виключення цих осіб провела через політраду. Але ж це ризиковано - а якщо дійсно тоді виключать, то це ж гроші повертати доведеться...

     samopal пише:
     > Крім того, кілька "атщіпєнцев" знайшлося і у несунів. Вони кому повиння платити свої "мільйони"?
     Порошенку чи Безсмертному. Тільки не повинні, а вже заплатили. А атщіпєнєц в НСНУ тільки 1 - Кульчинський. Інші офіційно ще до фракції НСНУ входять.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.11.30 | samopal

      Ви спершу розберіться з отим "а якщо"

      Бо про "гроші повертати" вже точно мова не йде.
 • 2006.11.30 | ОРИШКА

  Re:А мене цікавить наступне.. (л)

  http://www.pravda.com.ua/news/2006/11/30/51645.htm

  ЮВТ сказала :...За часів Юрія Луценка не було розкрито жодного резонансного злочину, а бандити не сіли в тюрми, як було обіцяно людям під час помаранчевої революції. Більше того, я знаю, що недоведення резонансних кримінальних справ до суду пояснюються не службовою недбалістю Генпрокуратури, а кулуарними домовленостями між фігурантами справ та керівництвом МВС...

  Ось я тут її б і запитала будь ласка, хто, де, коли.

  Я - її прихильниця.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.30 | observer

   То Джига краще за Луценка?

   Ви так і не відповіли на це питання в гілці, де казали, що проголосували б за відставку Луценка. То ж звиняйте.


   ОРИШКА пише:
   > http://www.pravda.com.ua/news/2006/11/30/51645.htm
   >
   > ЮВТ сказала :...За часів Юрія Луценка не було розкрито жодного резонансного злочину, а бандити не сіли в тюрми, як було обіцяно людям під час помаранчевої революції. Більше того, я знаю, що недоведення резонансних кримінальних справ до суду пояснюються не службовою недбалістю Генпрокуратури, а кулуарними домовленостями між фігурантами справ та керівництвом МВС...
   >
   > Ось я тут її б і запитала будь ласка, хто, де, коли.
   >
   > Я - її прихильниця.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.30 | ОРИШКА

    Re: То Джига краще за Луценка?

    Логічніше. Я не розумію - краще, гірше.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.30 | ОРИШКА

     Re: Може я зараз одержима ідеєю - чим

     гірше - тим скоріше паханат приберем. Не завжди ми можемо чітко сформулювати, чому робимо той чи інший вибір :)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.11.30 | observer

      Re: Може я зараз одержима ідеєю - чим

      ОРИШКА пише:
      > гірше - тим скоріше паханат приберем. Не завжди ми можемо чітко сформулювати, чому робимо той чи інший вибір :)

      Я сподіваюсь Ви розумієте, що у 2004му ПомРев перемогла, в тому числі, через те, що Кучма не належав до жодного з угруповань, і тому заважав обом сторонам. Якби він поставив на Януковича, то мали б іншого Президента нині.
      Це я до того, що Ваша "логічність" призведе до абсолютної
      влади "донецьких". Ви я так розумію впевнені у перемозі Юлі на наступних виборах? Смію Вас запевнити - виборів як таких не буде. Особливо якщо на посаді МВС буде Джига.

      Таке гірше/краще - зрозуміліше?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.11.30 | ОРИШКА

       Я - оптимістка. Хай і нелогічна

   • 2006.11.30 | samopal

    Знову за рибу гроші? Чи вже за Джигу...

    Хто з БЮТ голосував ЗА Джигу?
    А хто голосував за тих, хто Джигу просуває по службі?
  • 2006.11.30 | BIO

   Наступне завжди цікаве .. (/)

   Як палкий прихільник христової моралі не можу приховати
   одкровіння від нашого Пастора:


   П.Олександр Валентинович, ваші депутати останнім часом активно добиваються відставки Луценка, але тим самим ви розчищаєте дорогу міністру внутрішніх справ – ставленику «донецьких»…


   В.Ми не виступаємо за відставку Юрія Луценка. Ми кажемо, що Луценко не відповідає тій посаді, яку займає. Тому ми його критикуємо, але не будемо голосувати за його відставку, як і будь-якого міністра з команди Януковича. Це Януковича команда, це його міністри, це його відповідальність, хай сам з ними працює. Ми готові голосувати тільки за відставку уряду в цілому.
   Що стосується Луценка як міністра, я вважаю, що він - найкращий міністр для злочинців.

   П.Вони можуть вільно, спокійно почуватися поки він очолює МВС.
   Невже не має різниці, хто буде на посаді МВС: Луценко, Малишев чи Джига?

   В.Будь-який міністр внутрішніх справ в уряді Януковича буде працювати в межах завдань, які буде ставити Янукович. Тому прізвище міністра не має значення. Коли нам розповідають, що завдяки демократизму цього хлопця ситуація змінилася, то я цих змін не бачу. За часів Кучми, щоправда, вміли фабрикувати справи, зараз тільки оббріхують. Справи, де злочин на поверхні, МВС не може розкрити. Ось, приклад з Володимиром Щербанем: замість того, щоб тихо зробити справу, ми бачили такі бравурні реляції, начебто він вже 10 разів його посадив. А Щербань повернувся й відверто паплюжить всіх, хто боровся проти нього. От вам і результат роботи.

   П.Але ж Луценко скаржиться: щойно слідство виходить на посадову особу - справа передається в ГПУ, де припадає пилом…


   В.Це не зовсім так. В ГПУ дійсно, безліч проблем. В той же час, коли їм передаєш доведену справу, та ще й разом із затриманими «злочинцями», Генпрокуратура змушена передати справу до суду. Але інколи трапляється, що справи, як такої, взагалі немає – лише заяви! В такому випадку звинувачувати ГПУ недоречно. Наприклад, зараз судять виконавців вбивства Гонгадзе, але мало хто знає, що їх заарештувала СБУ. Причому ми їх затримали, коли один ховався, другий робив спробу втекти. В нас все вийшло, бо ми дуже тихо зробили цю справу. Більше того, щоб їх ніхто не зміг знищити, ми не передали вбивць міліції, а закрили в слідчому ізоляторі СБУ. Для цього я особисто вибив у Мін'юсту рішення подовжити існування СІЗО СБУ, хоча на той час велися роботи щодо ліквідації ізолятора.
   Уявіть, якби я вийшов на прес-конференцію і почав говорити: «Ми знаємо, хто безпосередньо вбивав Гонгадзе». Думаю, після цього їх би не побачили в Україні. Для бравади та гучних заяв є посади прес-секретарів, журналістів або політиків-початківців.

   П.Наприклад, можна очолити «Нашу Україну»?

   В.Підтримую. Там він зможе балакати, скільки завгодно. В радянські часи казали «балакун - знахідка для шпигуна». Перефразувавши, можна сказати так: «балакун» на посаді міністра - знахідка для злочинця. Але ще раз скажу: голосувати за відставку Луценко ми не будемо, бо не ми його призначали!

   П.У свою чергу, Луценко неодноразово натякав на причетність до вбивства Єрохіна – одного з депутатів БЮТу. Ваші депутати звинувачують у цьому вбивстві самого Луценка.

   В.Депутатів нашої фракції дійсно непокоїть спроба МВС приховати деякі факти та заблокувати об’єктивне розслідування вбивства Єрохіна. Про це, до речі, говорить і керівництво ГПУ. Наприклад, що вбивство сталося на дачі у Луценка, де незрозуміло чому мешкав Єрохін, у справі два пістолети, якими Луценко незаконно нагородив бізнесмена, мільйони здирницьких доларів, перерахованих на рахунок Єрохіна. Є інші цікаві обставини. Зокрема, раптова смерть 1-го заступника міністра внутрішніх справ, який раніше займався проблемами податкової міліції тощо. Опозиція зобов’язана вимагати правди.
   В той же час для міністра внутрішніх справ розповсюджувати брехливі чутки є неприпустимим. Я запитав у одного журналіста, на яких підставах він оббріхує депутата Шепелява. А він мені каже: «Мені Луценко довірливо розповів, що він був причетний до вбивства».
   Ми можемо звинувачувати силові структури, бо в регіонах щоденно злочинці вбивають наших членів партії, а вбивці не знайдені. Але коли міністр внутрішніх справ, прикриваючи вбивць або вигороджуючи себе, починає фабрикувати справу, це - злочин!

   П.А якщо це не чутки? Якщо це висновки на основі певних фактів?

   В.Тоді нехай пред’явить звинувачення. Якщо міністр замість офіційного пред’явлення звинувачень вдається до розповсюдження чуток - це може означати, що він приховує власні злочини. Одні вбивають, інші закопують, треті розповсюджують чутки… Так роблять, коли не хочуть, щоб правда виплила нагору. Я не хочу давати оцінку Єрохіну, нехай він не в того забрав, не з тим поділився… Але вбивати людину не можна. Це страшний злочин, і причетні до нього повинні відповісти.
   До того ж у нас є підстави думати, що Луценко наказував вибивати брехливі зізнання щодо причетності депутатів до вбивства Єрохіна. Ми отримали лист зі слідчого ізолятора від одного підозрюваного по цій справі. Він називає прізвища слідчих, які за командою міністра внутрішніх справ катували, використовували психотропні засоби для того, щоб він дав покази на двох народних депутатів з різних фракцій, щоб повністю заплутати сліди.
   До речі, ми звернулися до Луценка з вимогою пояснити, чому він розповсюджує інформацію про причетність Шепелева. Він дав офіційну відповідь: жодних питань до нього немає. Не вийшло звинуватити Шепелява у вбивстві - тепер Луценко намагається реабілітуватися, заявляє, що він громадянин Канади. Чергова брехня без жодних доказів. І знову за це ніхто не буде відповідати?

   П.А не шкодуєте за часами, коли відносини з Луценком були іншими. Наприклад, у часи «України без Кучми», помаранчевої революції.

   В.Влада - це велика спокуса, не всі можуть її пройти. Багато з тих, хто пройшов школу опозиції, був учасником історичних подій, не зміг встояти перед спокусою хабарів, спокусою влади, спокусою утримати будь-якою ціною комфорт, притаманний політичній еліті. Зубами тримаються за ці крісла, готові заради них зрадити все, за що боролись. Безумовно, сумно дивитися, як відбувається переродження знайомих тобі людей, що перетворюються на чинуш, які не відрізняються від тих, хто обслуговував Леоніда Даниловича.

   http://www.obozrevatel.com/news/2006/11/27/146439.htm

   30 листопада 2006
   13:05:47

   БЮТ не братиме участь у голосуванні за відставку міністра внутрішніх справ Юрія Луценка. Про це повідомив перший заступник керівника БЮТ Олександр Турчинов.

   "Є рішення фракції. Ми не є кадровим відділом уряду Януковича", - сказав він в коментарі "Українській правді" у четвер.

   Він нагадав про те, що фракція готова голосувати за відставку уряду Віктора Януковича в цілому, а не по окремих кандидатурах.

   За словами Турчинова, єдиний, кому фракцією дозволено голосувати за відставку Луценка, є депутат БЮТ Олександр Шепелев, "над яким просто Луценко знущався останнім часом".

   "Я вважаю, що він має моральне право проголосувати, і фракція не буде йому забороняти", - сказав він.

   http://byut.com.ua/ukr/news-2443

   29 листопада 2006
   14:07:08

   Перший заступник керівника БЮТ Олександр Турчинов прогнозує розпад так званої антикризової коаліції. Про це він повідомив журналістам у кулуарах Верховної Ради.


   Турчинов пропонує змінити назву антикризової коаліції на кризову, оскільки «щодня відбуваються кризи як всередині коаліції, так і між прем’єр-міністром з президентом та міністрами».


   «Сьогодні все більше і більше набуває влади так звана ситуативна більшість. Це свідчить про те, що ця коаліція приречена», - сказав Турчинов. «Навіть не опозиція виконає їй вирок, а вони самі розсиплються», - додав він.

   .....еще много много раз...

   Кто еще на новенького, подходи поленья - сделаем из вас буратинок
   высший сорт...;)
 • 2006.11.30 | Предсказамус

  Подробнее, пожалуйста

  Koala пише:
  > А питання таке: скільки вищеназвані особи заплатили особисто Юлії Тимошенко, щоб отримати депмандати? По 5млн.? Чи більше? Хто що думає?
  Насколько мне известно, проходное место во всех без исключения "демократических" силах стоило от 2-х (если депутат плюс к этому что-то делал для победы силы на выборах) до 5-10 вечнозеленых лимонов (цифра определялась с учетом личности и уровня безделья)

  > За Конституцією (новою), депутати, що вийшли з фракції, можуть бути виключені з ВР за рішенням вищого керівного органу блоку.
  Если б это было так, проблем бы не было. Впрочем, я могу ошибаться. Дайте цитату из Конституции.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.30 | Koala

   Re: Подробнее, пожалуйста

   Предсказамус пише:
   > > За Конституцією (новою), депутати, що вийшли з фракції, можуть бути виключені з ВР за рішенням вищого керівного органу блоку.
   > Если б это было так, проблем бы не было. Впрочем, я могу ошибаться. Дайте цитату из Конституции.
   Стаття 81. ...
   Повноваження народного депутата України припиняються достроково в разі:
   ...
   6) невходження народного депутата України, обраного від політичної партії (виборчого блоку політичних партій), до складу депутатської фракції цієї політичної партії (виборчого блоку політичних партій) або виходу народного депутата України із складу такої фракції;
   ...
   У разі невходження народного депутата України, обраного від політичної партії (виборчого блоку політичних партій), до складу депутатської фракції цієї політичної партії (виборчого блоку політичних партій) або виходу народного депутата України із складу такої фракції його повноваження припиняються достроково на підставі закону за рішенням вищого керівного органу відповідної політичної партії (виборчого блоку політичних партій) з дня прийняття такого рішення.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.30 | Предсказамус

    И?

    Все эти бютовские (и НУшные) чуваки, которые голосуют как регионалы, во фракции вошли и выходить из них не собираются. Расскажите, как их выгнать из ВР.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.30 | Koala

     Предсказамусе, прошу, перед тим, як відповідаєте,

     хоча б читайте те, що я написав. Я казав не про фракційних БЮТівцев (а їх проти Луценка аж 18 вилізло). Я писав самне про ПОЗАфракційних. Перелік тут: http://gska2.rada.gov.ua/pls/site/p_fraction_free
     Борзих Олександр Іванович - БЮТ
     Вінський Йосип Вікентійович - СПУ
     Гармаш Галина Федорівна - СПУ
     Зубець Михайло Васильович - БЮТ
     Зубик Володимир Володимирович -БЮТ
     Кульчинський Микола Георгійович - НУ
     Толстенко Володимир Леонідович - БЮТ
     Ці люди, за логікою Конституції, можуть бути виключені як тільки політради СПУ, НУ і БЮТ цього захочуть.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.11.30 | Предсказамус

      К сожалению, Вы ошибаетесь

      Koala пише:
      > Ці люди, за логікою Конституції, можуть бути виключені як тільки політради СПУ, НУ і БЮТ цього захочуть.
      Есть проблема в понимании термина "выход из фракции". Если под ним понимать только волеизъявление самого депутата ("выход" выглядит именно так), то их лишить мандата нельзя, во "внефракционных" исключенные, а не вышедшие
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.11.30 | Koala

       Хто тут помиляється - має визначати суд,

       якщо є різні трактування. Чи подав БЮТ до суду? Чи СПУ? Чи НУ?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.11.30 | Предсказамус

        Причем Конституционный.

        Koala пише:
        > якщо є різні трактування. Чи подав БЮТ до суду? Чи СПУ? Чи НУ?
        Насколько мне известно, БЮТ что-то планирует, об остальных - не в курсе.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.11.30 | Koala

         Навіщо конституційний?

         Якщо виникає питання щодо різночитання якогось закону, до КС звертатися зовсім не необхідно. Інакше б КС був би завалений запитами про те, що таке хуліганські дії - кожний, що повз урну харкнув і натрапив на міліцейський наряд, якому треба було б план виконувати, доводив би, що це - не хуліганство.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.11.30 | Предсказамус

          Томущо© речь идет о толковании положения Конституции

          Нужно истолковать термин "выход из фракции". Если только добровольный, будут и дальше сидеть в Раде. Если как добровольный, так и принудительный (исключение), слагают мандаты.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.11.30 | Юрій Шеляженко

           Цікаво, як скоро Конституційний суд прокинеться і розтлумачить

           це питання.

           Я чомусь впевнений, що подання там вже лежить, і не одне.

           Предсказамус пише:
           > Нужно истолковать термин "выход из фракции". Если только добровольный, будут и дальше сидеть в Раде. Если как добровольный, так и принудительный (исключение), слагают мандаты.
 • 2006.11.30 | Юрій Шеляженко

  З завідомо провокаційними питаннями без відповіді - на форум УП.

 • 2006.11.30 | damoradan

  Этот вопрос уже обсуждался

  Во-первых, деньги платились не лично Тимошенко, а шли на избирательную кампанию. Как Вы понимаете, она была недешевой, т.к. товарищи из ПР не поскупились и потратили значительно больше любой другой партии. А без денег на выборах делать нечего. Поэтому сколько бы "кошельков" ни было в БЮТ - 15, 20, главное - они привели в парламент гораздо большее количество нормальных людей.

  А любые разговоры о том, что 100 млн можно было собрать с рядовых украинцев - разговорами пока и останутся.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.30 | Юрій Шеляженко

   Проблема лише в тому, що ПР-гаманці майже купили БЮТівські

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.30 | damoradan

    Не согласен

    Результаты голосования по отставке Луценко говорят о том, что БЮТ жестко контролирует свои голоса.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.30 | Юрій Шеляженко

     Ну можливо, просто я раніше думав, що БЮТ проти Луцика бо Шкіль

     на нього ще ображений, а от жеж ні.
  • 2006.12.01 | Михайло Свистович

   Re: Этот вопрос уже обсуждался

   damoradan пише:
   > Во-первых, деньги платились не лично Тимошенко, а шли на избирательную кампанию. Как Вы понимаете, она была недешевой, т.к. товарищи из ПР не поскупились и потратили значительно больше любой другой партии. А без денег на выборах делать нечего. Поэтому сколько бы "кошельков" ни было в БЮТ - 15, 20, главное - они привели в парламент гораздо большее количество нормальных людей.
   >
   > А любые разговоры о том, что 100 млн можно было собрать с рядовых украинцев - разговорами пока и останутся.

   По-перше, кампанія БЮТ не була аж такою помітною, по-друге, щирим, а не меркантильним людям потрібно значно менше грошей на кампанію, по-третє, не привели ці 15-20 значно більше нормальних людей. Чи Ви знаєте всіх людей з фракції БЮТ у ВР?
 • 2006.11.30 | Hoja_Nasreddin

  Re: Питання до прихильників Юлі про Луценка і не тільки...

  Напевне мій коментар ся не сподобає прихильникам Вуценка. Але хочу висловити свою думку. Пречудово розуміючи що більшість читачів майдану мають свої усталені принципи та погляди.
  1.Вуценко - це клоун. Клоун на посаді міністра МВС. З елементами пафосу. І це учергове 100відсотково підтвердила сьогоднішня його доповідь - як то можна назвати звітом то взагалі незрозуміло - на ВР.
  2.Коли він почав називати імена без прізвищ з ГЛИБОКОДУМНИМИ натяками у ВР, я відразу пригадав один з його перших виступів на ВР щодо справи Колеснікова про той літак який він надсилав за Борисом Пенчуком аби його захистити. Де зараз Пенчук? Самотужки бореться з Колесниковим, написав "Донецьку мафію", але Вуценко про нього вже навіть не згадує. Бо то пройдений етап, цей козир вже використано.
  3.Які погрози лунали з боку Вуценка на адресу Щербаня. “Одною лівою його” най тільки ся з'явить перед іскрометні очі міністра МВС. З'явився гуляє по всіх каналах відверто бере на глузи та знущається з Вуценка, а де ж караючий меч? "Принишк як щур у горах" - як казала моя бабця. Бо грізний він тільки й виключно до тих кого НЕМА і ДОПОКИ їх нема.
  4."Паршивенька газетьонка" 2000 (не читав не читаю - отже не знаю але якщо так то най буде) написала замовну статтю. Так це озвучено. Щоправда коли зайшла мова про пістолети то все виявилося правдою. Якщо вірити УП. Та такою на яку я ся не сподівав. Цікаво, якби у розпал Майдану Вуценко зі сцени проголосив, що коли обійме посаду міністра МВС то перше що зробить то подарує собі пістолет з написом Героєві ПомРев, а потім те саме зробить майже всім колєгам з СоцП і НУ (в основному - любим друзям), то щоб почав скандувати Майдан? Ю-щен-ко? Чи мовчав би приголомшений? Чому на противагу цій газеті (2000) - замість влаштовувати клоунаду на трибуні ВР - у своїй газеті Грані+ або в газеті Бокого Сільські Вісті не було наведено АРГУМЕНТОВАНИХ фактів по всіх тих особах скромні імена яких без прізвищ було названо з трибуни.
  5.Яку мету переслідував і переслідує Вуценко так чіпляючись за посаду міністра МВС? "Змінити обличчя міліції" чи подбати про казьонну домівку для всім відомих бандюків? Таж не зроблено ні того ані того. Всі його заяви щодо цього - це гасло - "я людина президента - президент сказав - я зробив". А якщо президент попросить позичити дружину на ніч? Відколи це за всіх думає ющенко? відколи він взагалі думає? Як так сталося, що Вуценко пережив три уряди? Чи може принципова людина на такій посаді протриматись більше одного терміну? Як можна оголошувати про цілковиту неприйнятність бути членом уряду Януковича - нагадаю це той самий Янук що й у 2004 році - і потім підібгавши хвоста йти до цього уряду? "На прохання ющенка" за його словами, але після чайку з Ахмєтовим і Януком - це ж усім відомо. А потім цей цирк із Феофанію. Якщо справді стало погано то це ж поважна причина НЕ йти до янука! В тебе ж є діти й дружина, вони важливіші за побажання ющенка чи не так? Але то, якщо зі здоров'ям справді стало так зле?
  5.В якій справі чи справах Вуценко справді досяг відчутних майже бездоганних успіхів - то це захист синка президента. Тут енергія цілковито лягла туди й так як треба. Але відколи це посада міністра МВС є одночасно посадою Санчо Панси?
  6.Що це за такі натяки про об'єднання з Морозом? Це відколи Іуда знову став праведником? Чому на з'їзді НСНУ щодо Тимошенко та Безсмертного говориться одне а тут раптом майже медом єднання на трибуні? Чому така відверта нещирість та брехливість? Чому вдома бодай над унітазом не повісити плакат з написом "Моральність де ти?"
  7.Що не так сказав у своєму інтерв'ю Турчинов?
  8.Щодо членів БЮТ, які голосували за відставку Вуценка: в інтернеті вичитав, що за голос "ЗА" платили 50 тис. баксів. Не знаю наскільки це правда і чи сума саме така а не інакша. Цілком припускаю що за таку суму можна було купити СПУшника Волгу. І то двічі. Але коли говорять, що приміром Васадзе чи брати Буряки за такі суми вирішили проголосувати ЗА, то це смішно. Думаю, що якщо в їхньому бюджеті зникне чи з'явиться така сума то вони її просто не помітять. Отже може бути 100 причин (які можуть тягнути на куди більший осуд чи зневагу чи тицяння пальцем) але явно не така.
  9.Якби ющенко дбав за Україну і за її народ, то на посадах міністрів МВС, голови СБУ та Генерального прокурора стояли не продажні неморальні нефахові особи які зазирають йому до рота та носять за ним горшки, а справді принципові сміливі фахівці які захищають інтереси України та її громадян а не посадовців типу през прем любі друзі колєги з спу. Вічна тема - відданість чи справедливість? Для господарів найвищих кабінетів відповідь очевидна. Для більшості громадян - також. Біда - відповіді протилежні.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.12.01 | Sych

   Поставте, будь-ласка, у Статті!!!

  • 2006.12.01 | ОРИШКА

   Re: Питання до прихильників Юлі про Луценка і не тільки...

   Повністю приєднуюсь.
  • 2006.12.01 | толя дейнека

   і я повністю приєднуюсь. Шана автору коментаря

  • 2006.12.01 | observer

   так з цим ніби ніхто особливо і не сперечається

   і? це виправдовує тих 18ти бютівців (і двох НУ-шників)?

   Hoja_Nasreddin пише:
   > Напевне мій коментар ся не сподобає прихильникам Вуценка. Але хочу висловити свою думку. Пречудово розуміючи що більшість читачів майдану мають свої усталені принципи та погляди.
   > 1.Вуценко - це клоун. Клоун на посаді міністра МВС. З елементами пафосу. І це учергове 100відсотково підтвердила сьогоднішня його доповідь - як то можна назвати звітом то взагалі незрозуміло - на ВР.
   > 2.Коли він почав називати імена без прізвищ з ГЛИБОКОДУМНИМИ натяками у ВР, я відразу пригадав один з його перших виступів на ВР щодо справи Колеснікова про той літак який він надсилав за Борисом Пенчуком аби його захистити. Де зараз Пенчук? Самотужки бореться з Колесниковим, написав "Донецьку мафію", але Вуценко про нього вже навіть не згадує. Бо то пройдений етап, цей козир вже використано.
   > 3.Які погрози лунали з боку Вуценка на адресу Щербаня. “Одною лівою його” най тільки ся з'явить перед іскрометні очі міністра МВС. З'явився гуляє по всіх каналах відверто бере на глузи та знущається з Вуценка, а де ж караючий меч? "Принишк як щур у горах" - як казала моя бабця. Бо грізний він тільки й виключно до тих кого НЕМА і ДОПОКИ їх нема.
   > 4."Паршивенька газетьонка" 2000 (не читав не читаю - отже не знаю але якщо так то най буде) написала замовну статтю. Так це озвучено. Щоправда коли зайшла мова про пістолети то все виявилося правдою. Якщо вірити УП. Та такою на яку я ся не сподівав. Цікаво, якби у розпал Майдану Вуценко зі сцени проголосив, що коли обійме посаду міністра МВС то перше що зробить то подарує собі пістолет з написом Героєві ПомРев, а потім те саме зробить майже всім колєгам з СоцП і НУ (в основному - любим друзям), то щоб почав скандувати Майдан? Ю-щен-ко? Чи мовчав би приголомшений? Чому на противагу цій газеті (2000) - замість влаштовувати клоунаду на трибуні ВР - у своїй газеті Грані+ або в газеті Бокого Сільські Вісті не було наведено АРГУМЕНТОВАНИХ фактів по всіх тих особах скромні імена яких без прізвищ було названо з трибуни.
   > 5.Яку мету переслідував і переслідує Вуценко так чіпляючись за посаду міністра МВС? "Змінити обличчя міліції" чи подбати про казьонну домівку для всім відомих бандюків? Таж не зроблено ні того ані того. Всі його заяви щодо цього - це гасло - "я людина президента - президент сказав - я зробив". А якщо президент попросить позичити дружину на ніч? Відколи це за всіх думає ющенко? відколи він взагалі думає? Як так сталося, що Вуценко пережив три уряди? Чи може принципова людина на такій посаді протриматись більше одного терміну? Як можна оголошувати про цілковиту неприйнятність бути членом уряду Януковича - нагадаю це той самий Янук що й у 2004 році - і потім підібгавши хвоста йти до цього уряду? "На прохання ющенка" за його словами, але після чайку з Ахмєтовим і Януком - це ж усім відомо. А потім цей цирк із Феофанію. Якщо справді стало погано то це ж поважна причина НЕ йти до янука! В тебе ж є діти й дружина, вони важливіші за побажання ющенка чи не так? Але то, якщо зі здоров'ям справді стало так зле?
   > 5.В якій справі чи справах Вуценко справді досяг відчутних майже бездоганних успіхів - то це захист синка президента. Тут енергія цілковито лягла туди й так як треба. Але відколи це посада міністра МВС є одночасно посадою Санчо Панси?
   > 6.Що це за такі натяки про об'єднання з Морозом? Це відколи Іуда знову став праведником? Чому на з'їзді НСНУ щодо Тимошенко та Безсмертного говориться одне а тут раптом майже медом єднання на трибуні? Чому така відверта нещирість та брехливість? Чому вдома бодай над унітазом не повісити плакат з написом "Моральність де ти?"
   > 7.Що не так сказав у своєму інтерв'ю Турчинов?
   > 8.Щодо членів БЮТ, які голосували за відставку Вуценка: в інтернеті вичитав, що за голос "ЗА" платили 50 тис. баксів. Не знаю наскільки це правда і чи сума саме така а не інакша. Цілком припускаю що за таку суму можна було купити СПУшника Волгу. І то двічі. Але коли говорять, що приміром Васадзе чи брати Буряки за такі суми вирішили проголосувати ЗА, то це смішно. Думаю, що якщо в їхньому бюджеті зникне чи з'явиться така сума то вони її просто не помітять. Отже може бути 100 причин (які можуть тягнути на куди більший осуд чи зневагу чи тицяння пальцем) але явно не така.
   > 9.Якби ющенко дбав за Україну і за її народ, то на посадах міністрів МВС, голови СБУ та Генерального прокурора стояли не продажні неморальні нефахові особи які зазирають йому до рота та носять за ним горшки, а справді принципові сміливі фахівці які захищають інтереси України та її громадян а не посадовців типу през прем любі друзі колєги з спу. Вічна тема - відданість чи справедливість? Для господарів найвищих кабінетів відповідь очевидна. Для більшості громадян - також. Біда - відповіді протилежні.
 • 2006.12.01 | Oleg

  Re: Питання до прихильників Юлі про Луценка і не тільки...

  Я думаю, что тот, кто начинает свои речи с типа "За відставку Луценка відголосували 18 БЮТівців, але питання не про це." в духе Аннушки Герман, когда, если питання не про то, то чого эту информацию подымать. Так вот, Коала, я думаю что это стиль очень хитрожопых, и ваш вопрос поворачивается сразу в правильную сторону, а именно, сколько вам заплатили. 100, 1000 грн. ?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua