МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Внутрішню політику Черновецького визначає СДПУ(о) !

11/30/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Сьогодні відбулася бурхлива акція протесту проти наміру київського мера Черновецького підвищити з 1 грудня цього року київські комунальні тарифи у три з половиною рази .
До акції організованої ВМО "Молодь-надія Україна" приєдналися більше сотні киян, перважно похилого віку , які почули про проведення акції по радіо, або просто проходили мимо Хрещатиком.

Працівника управління внутрішньої політики Київської мерії вже традиційно намагалися зірвати акцію. Зокрема чиновники активно намаглися спровокувати бійку між "прихильником Черновецького і Садея" та розлюченими бабусями.

Як виявилося склад цього управління сформований з партійниїх функціонерів сумнозвісної і невельми популярної у Києві СДПУ(о). Таким є зокрема керівник цього управління Гончарук. В попередні роки він зокрема був ункціонером виборчих штабів СДПУ(о) у Києві.

Тим часом пенсіонери, які брали у часть в ації особливо обурені тим що вони самі голосували за Черновецького, який на їх думку виявився нахабним брехуном. Пенсіонери обіцяють повернути політичному брехуну всі його консерви, які він щедро роздавав малозабезпечним напередодні виборів.
Завтра у пятницю акція буде продовжена. Початок акції о 13.00. Збір - вулиця Хрещатик, навпроти входу у київську мерію.

Відповіді

  • 2006.11.30 | Юрій Шеляженко

    Народе, а можна грамотніші новини ставити і не дублювати?Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua