МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Київським ветеранам ОУН-УПА можуть надати пільги

11/30/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Проект постанови про соціальний захист ветеранів ОУН-УПА, які мешкають у Києві, запропонований депутатом Київради Сергієм Рудиком (керівник столичної організації партії "Пора") підтримала комісія Київради з питань охорони здоров’я та соціального захисту.

Більшістю голосів члени комісії на своєму останньому засіданні проголосували за надання із міського бюджету пільг ветеранам ОУН-УПА як учасникам боротьби за незалежність України.

“Визнавши Голодомор 1932-1933 років геноцидом українського народу, держава зробила перший крок у відновленні історичної справедливості. За першим кроком логічно зробити наступний, - зауважила голова комісії Ольга Богомолець-Шереметьєва. - "І, гадаю, варто розпочати з соціального захисту цих людей”.

За даними Київського крайового братства ОУН-УПА, у Києві мешкає близько 100 ветеранів ОУН-УПА. Більшість членів комісії погодилися, що справедливо прирівняти їх у пільгах до ветеранів Другої світової війни. Питання буде винесене на розгляд найближчої сесії Київради.

Цікаво, що Президент України тиждень тому зустрічався з представниками НСНУ (Олександром Безсмертним, Миколою Мартиненком, Дмитром Андрієвським - лідером фракції "Наша Україна" в Київраді), Віталієм Кличком та самим Леонідом Черновецьким і висловлював занепокоєння підвищенням тарифів у столиці. Проте, всупереч пропозиціям Президента, Черновецький відмовився піти на діалог з опозицією.

Три фракції Київради: БЮТ, "Наша Україна" та "Блок Віталія Кличка" створили опозиційне до мера депутатське об'єднання "Демократичний Київ", протестуючи проти грабіжницього підвищення квартплати у 3,4 рази. І Сергій Рудик, і Ольга Богомолець-Шереметьєва вийшли з опозиційних фракцій та всіляко демонструють лояльність Черновецькому.

Зараз мер Києва знову влаштовує роздачу пайків малозабезпеченим киянам. Ймовірно, що його "турбота" про ветеранів УПА є просто черговою спробою підкупу. Але Майдан-Інформ мусить повідомити панові Черновецькому, якщо він цього поки не знає: воякам УПА не потрібні пільги, пайки та інші подачки, їм потрібне лише визнання з честю. А визнання бандою Черновецького - вельми сумнівна честь.

Детальніше про діяльність київського мера читайте в статтях "Переділ власності по-київськи" та "Большая ложь Леонида Черновецкого".

Відповіді

 • 2006.12.01 | Тарас

  Re: Київським ветеранам ОУН-УПА можуть надати пільги

  Визнання УПА і пільги для них - свята справа.
  Байдуже, з яких міркувань це робить Черновецький. Писати про ці речі в такому тоні (типу "ветеранам ці подачки не потрібні") - неприпустимо. Бо це не лише пільги (зовсім, до речі, не зайві літнім людям), а найголовніше - моральне визнання. 6 обласних рад Галичини, Волині й Буковини вже давно схвалили таке рішення. Два тижні тому це зробила Закарпатська облрада. Рішення Київради дало б сигнал іншим областям (наприклад, Київській, Хмельницькій). Тому не варто в опозиційному запалі атакувати дуже важливу ідею - кожне рішення місцевої ради про визнання УПА наближає таке визнання на всеукраїнському рівні.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.12.01 | UNIK

   Слава Героям ОУН-УПА!

   Чому весь час забувають що й Закарпатська облрада прийняла постанову про Визннання ОУН-УПА?

   Ось вже й Хмельницька облрада майже на підході;)

   в Київській облраді занадто багато кацапських агентів впливу

   але всеодно

   СЛАВА УКРАЇНІ!
   ГЕРОЯМ СЛАВА!

   многая літа


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua