МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

БЮТ виключить лише двох депутатів

12/01/2006 | observer
Єдіна та Хмельницького

Інші сказали, що голосували емоційно і визнали свої помилки

З листа Тимошенко випливає, що єдина проблема, стврена через голосування за відставку Луценка - створення з нього жертви режиму Януковича (а отже БЮТівського конкурента). Про його можливого наступника і проблеми країни у зв'язку з цим - жодного слова.

http://www.pravda.com.ua/news/2006/12/1/51693.htm
"Луценко – не гідний міністр і нікудишній політик, але голосуванням разом з Партією регіонів, ми власними руками робимо з Луценка жертву режиму Януковича".

У листі [Тимошенко] констатується, що БЮТ таким чином може втратити тих людей, які ніколи не примиряться з Януковичем прем’єром, і зазначається, що БЮТ "власними руками ламає собі авторитет і репутацію".

"Голосування за відставку Луценка тривало 10 секунд, а тепер лідерам нашого блоку, мені особисто, треба кілька місяців їздити країною і пояснювати людям, що насправді ми не маємо з Януковичем нічого спільного", - зазначила вона.

Відповіді

 • 2006.12.01 | Предсказамус

  А теперь посмотрим, кто (и что) лучше

  Если вполне вероятное назначение Луценко и.о. главы СБУ состоится, то картина получается совсем интересная, Луценко в СБУ и Цушко в МВД. При этом Луценко восстановил реноме борца-терминатора, в МВД приходит мастер политического маневра Цушко, т.е. реально регионалы не приобрели, а потеряли от увольнения Луценко.
  Единственные, кто действительно что-то потеряли - это БЮТ. О чем Тимошенко справедливо сказала в своем письме.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.12.01 | observer

   здавалось би до чого тут БЮТ

   я тут бачу лише мудрість Юща (балоги?). котрий знаючі про потенційну зрадливість юлі і мороза зіграв на випередження і почав багатоходівку

   Предсказамус пише:
   > Если вполне вероятное назначение Луценко и.о. главы СБУ состоится, то картина получается совсем интересная, Луценко в СБУ и Цушко в МВД. При этом Луценко восстановил реноме борца-терминатора, в МВД приходит мастер политического маневра Цушко, т.е. реально регионалы не приобрели, а потеряли от увольнения Луценко.
   > Единственные, кто действительно что-то потеряли - это БЮТ. О чем Тимошенко справедливо сказала в своем письме.

   і хто ж їй лікар? особливо враховуючі, що зрадників з фракції не виключили. на що ви вчора сподівались, наскількі я пам'ятаю. і навіть робили якісь висновки, якщо цього не станеться.
   чи я знову вас невірно зрозумів?
  • 2006.12.01 | Shooter

   Давайте

   Навіть давайте на хвилю залишимо БЮТ в спокої.

   Предсказамус пише:
   > Если вполне вероятное назначение Луценко и.о. главы СБУ состоится, то картина получается совсем интересная, Луценко в СБУ и Цушко в МВД. При этом Луценко восстановил реноме борца-терминатора, в МВД приходит мастер политического маневра Цушко, т.е. реально регионалы не приобрели, а потеряли от увольнения Луценко.

   а) Як Ви думаєте - чи затвердить ВР Луценка главою СБУ?
   б) Як Ви думаєте - чи відрізнятиметься якість "важелів" ПРУшників на члена антифрізової коаліції Цушка від тих же ж на Луценка? Щоб конкретизувати: можливо (можливо...) Цушко й не буде займатися політичним переслідуваннями опозиції, можливо й навіть, скажімо, Курочкіна залишить в цюпі, проте, як Ви мабуть здогадуєтесь, ЖОДНОГО, повторюю, ЖОДНОГО суттєвого руху в напрямку вже безпосередньо бандюків з ПРУ робитися не буде. Себто абсолютно неважко не передбачити "розгул кучмонавтської законності", так би мовити.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.12.01 | observer

    Зате БЮТу, можливо, дадуть спокій. Ага

    Shooter пише:
    > Навіть давайте на хвилю залишимо БЮТ в спокої.
    >
    > Предсказамус пише:
    > > Если вполне вероятное назначение Луценко и.о. главы СБУ состоится, то картина получается совсем интересная, Луценко в СБУ и Цушко в МВД. При этом Луценко восстановил реноме борца-терминатора, в МВД приходит мастер политического маневра Цушко, т.е. реально регионалы не приобрели, а потеряли от увольнения Луценко.
    >
    > а) Як Ви думаєте - чи затвердить ВР Луценка главою СБУ?
    > б) Як Ви думаєте - чи відрізнятиметься якість "важелів" ПРУшників на члена антифрізової коаліції Цушка від тих же ж на Луценка? Щоб конкретизувати: можливо (можливо...) Цушко й не буде займатися політичним переслідуваннями опозиції, можливо й навіть, скажімо, Курочкіна залишить в цюпі, проте, як Ви мабуть здогадуєтесь, ЖОДНОГО, повторюю, ЖОДНОГО суттєвого руху в напрямку вже безпосередньо бандюків з ПРУ робитися не буде. Себто абсолютно неважко не передбачити "розгул кучмонавтської законності", так би мовити.
   • 2006.12.01 | Предсказамус

    Re: Давайте

    Shooter пише:
    > а) Як Ви думаєте - чи затвердить ВР Луценка главою СБУ?
    Я думаю, что это совершенно несущественно. Если в Генпрокуратуре и.о. плох тем, что не может подавать в ВР предложения о лишении кого-то там депутатского иммунитета, то для главы СБУ даже такого ограничения нет. Т.е. Президент подаёт Луценко на СБУ, ВР его прокатывает и Луценко становится и.о., минимум до конца 2009-го года, если раньше не успеет надоесть Президенту.

    > б) Як Ви думаєте - чи відрізнятиметься якість "важелів" ПРУшників на члена антифрізової коаліції Цушка від тих же ж на Луценка?
    Тем, что СПУ (к моему удивлению) ведет себя довольно независимо и вполне может взбрыкнуть в случае попыток привязать их, условно говоря, доброе имя к разным всяким расправам и прочим беспределам. А в случае выхода СПУ из коалиции возникает конституционная проблемка, штатных депутатов ПРУ и КПУ для новой коалиции не хватает, а пополнение ее за счет перебежчиков вполне может быть признано неконституционным. Ну и еще много разного, лень перечислять.

    > Щоб конкретизувати: можливо (можливо...) Цушко й не буде займатися політичним переслідуваннями опозиції, можливо й навіть, скажімо, Курочкіна залишить в цюпі, проте, як Ви мабуть здогадуєтесь, ЖОДНОГО, повторюю, ЖОДНОГО суттєвого руху в напрямку вже безпосередньо бандюків з ПРУ робитися не буде. Себто абсолютно неважко не передбачити "розгул кучмонавтської законності", так би мовити.
    Надеюсь, Вы не хотите сказать, что Луценко на посту министра собирался преследовать бандитов из ПРУ?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.12.01 | Shooter

     Re: Давайте

     Предсказамус пише:
     > Shooter пише:
     > > а) Як Ви думаєте - чи затвердить ВР Луценка главою СБУ?
     > Я думаю, что это совершенно несущественно. Если в Генпрокуратуре и.о. плох тем, что не может подавать в ВР предложения о лишении кого-то там депутатского иммунитета, то для главы СБУ даже такого ограничения нет. Т.е. Президент подаёт Луценко на СБУ, ВР его прокатывает и Луценко становится и.о., минимум до конца 2009-го года, если раньше не успеет надоесть Президенту.

     Ви впевнені, що немає ніяких часових обмежень такої можливости? Себто, чи не є зобов'язаний президент подати наступну кандидатуру до певного часу, якщо попередня не проходить?

     Ну і мій прогноз: Ющ не подасть Луценка на голову СБУ. (хіба бандюковичі взагалі крайньо оборзіють)

     > > б) Як Ви думаєте - чи відрізнятиметься якість "важелів" ПРУшників на члена антифрізової коаліції Цушка від тих же ж на Луценка?
     > Тем, что СПУ (к моему удивлению) ведет себя довольно независимо и вполне может взбрыкнуть в случае попыток привязать их, условно говоря, доброе имя к разным всяким расправам и прочим беспределам. А в случае выхода СПУ из коалиции возникает конституционная проблемка, штатных депутатов ПРУ и КПУ для новой коалиции не хватает, а пополнение ее за счет перебежчиков вполне может быть признано неконституционным. Ну и еще много разного, лень перечислять.

     :) Clear case of wishful thinking. ;) Що скажете якщо Джига стане заступником Сушка? Хто буде реально керувати МВС, а хто виконувати роль весільного генерала?

     Крім того, те, що антіфрізовия набрали по двох останніх голосуваннях 247-248 голосів говорить СПУ, що без них обійдуться при потребі. А от у випадку розпуску ВР СПУ пролітає мимо всього...себто, строге "цить", навіть без кивка пальчиком Сушку з боку бандюковичів цілком буде достатньо, щоб соціалісти радісно завиляли хвостиком.

     > > Щоб конкретизувати: можливо (можливо...) Цушко й не буде займатися політичним переслідуваннями опозиції, можливо й навіть, скажімо, Курочкіна залишить в цюпі, проте, як Ви мабуть здогадуєтесь, ЖОДНОГО, повторюю, ЖОДНОГО суттєвого руху в напрямку вже безпосередньо бандюків з ПРУ робитися не буде. Себто абсолютно неважко не передбачити "розгул кучмонавтської законності", так би мовити.
     > Надеюсь, Вы не хотите сказать, что Луценко на посту министра собирался преследовать бандитов из ПРУ?

     Не тільки хотів - але й пробував це робити. Успішно/не успішно - це інша справа. Є ще й іншиий бік: знаючи, що Луценко є незалежним від антифризовиків, багато з них просто не наважувалися йти на безпредєл - більше би було проблем, ніж зиску. А при Цушку, намертво прив'язаному до прушного корита, бандюковичі кластимуть на все.

     І P.S. про БЮТ. Якби СПУ було 100% впевнено, що БЮТом не закриють їхню дірку в голосуванні по Луценку - думаю, вони би таки за його відставку не голосували. А зробило це для СПУ відверто зрозумілим саме перше голосування зі створення комісії з рослідування жахливих злочинів Луценка, правдиво описаних у 2000. Ще одне свідотцтво того, що лідери БЮТ не вміють продумати навіть один крок наперед, нажаль.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.12.01 | Предсказамус

      Опять стало скучно

      Shooter пише:
      > Ви впевнені, що немає ніяких часових обмежень такої можливости? Себто, чи не є зобов'язаний президент подати наступну кандидатуру до певного часу, якщо попередня не проходить?
      Уверен.

      > Ну і мій прогноз: Ющ не подасть Луценка на голову СБУ. (хіба бандюковичі взагалі крайньо оборзіють)
      Люди, чуть более серьезные, чем Вы, придерживаются другого мнения. Впрочем, прогнозировать решения Ющенко не берусь, все может быть.

      >> Тем, что СПУ (к моему удивлению) ведет себя довольно независимо и вполне может взбрыкнуть в случае попыток привязать их, условно говоря, доброе имя к разным всяким расправам и прочим беспределам. А в случае выхода СПУ из коалиции возникает конституционная проблемка, штатных депутатов ПРУ и КПУ для новой коалиции не хватает, а пополнение ее за счет перебежчиков вполне может быть признано неконституционным. Ну и еще много разного, лень перечислять.
      > :) Clear case of wishful thinking. ;)
      Сходите в жопу.

      > Що скажете якщо Джига стане заступником Сушка? Хто буде реально керувати МВС, а хто виконувати роль весільного генерала?
      Если Джига станет замом Цушко, я скажу, что он не умнее Вас, коль согласен променять депутатскую неприкосновенность на должность, причем с непонятным сроком службы.

      > Крім того, те, що антіфрізовия набрали по двох останніх голосуваннях 247-248 голосів говорить СПУ, що без них обійдуться при потребі. А от у випадку розпуску ВР СПУ пролітає мимо всього...себто, строге "цить", навіть без кивка пальчиком Сушку з боку бандюковичів цілком буде достатньо, щоб соціалісти радісно завиляли хвостиком.
      Полет фантаста над гнездом кукушки. Даже не берусь разгрести эту кучку арифметических ошибок, электоральных прогнозов и апологии бандитского всесилия.

      >> Надеюсь, Вы не хотите сказать, что Луценко на посту министра собирался преследовать бандитов из ПРУ?
      > Не тільки хотів - але й пробував це робити. Успішно/не успішно - це інша справа. Є ще й іншиий бік: знаючи, що Луценко є незалежним від антифризовиків, багато з них просто не наважувалися йти на безпредєл - більше би було проблем, ніж зиску. А при Цушку, намертво прив'язаному до прушного корита, бандюковичі кластимуть на все.
      За время исполнения роли "Луценко под Януковичем" Юрий Витальевич побеспокоил только одного регионала, да и тот пострадал с подачи Москаля, которому Луценко перечить просто не в состоянии. Прощальный аккорд со сцены ВР и наезд на Добкина с Гепой не в счет, томущо прощальный.

      > І P.S.
      Уфф... Наверное, дальше опять творите без моего участия.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.12.01 | Shooter

       І нє гаварітє

       Зарікався ж колись - не дискутувати з влюбльонними...думав, вже Вас те пройшло..проте виглядає, то були не проблиски тверезого розуму, а затмєнія нєтрєзвого.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.12.01 | Предсказамус

        Это последний Ваш постинг, нарушающий правила, который я не стер

        Учитесь спорить с мыслями, а не оппонетами, как завещают правила форума.
        Очень прошу.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.12.01 | Gemini

         Re: Это последний Ваш постинг, нарушающий правила, который я не

         справедливости ради- посылать в жопу тоже не совсем в пределах правил форума. Не так ли?
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.12.01 | Предсказамус

          Угу. Мы с Шутером будем исправляться вместе

          Если серьезно, то одно дело перебранка пополам с мыслями, другое- голые наезды без текста по сути.
   • 2006.12.01 | Gemini

    да, так как там насчет Джиги?

    Назначили это чудо-юдо Министром, или нет? ;) Что-то ваши прогнозы не очень сбываются.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.12.01 | observer

     все нормально, не призначили

     і бютівців-зрадників з фракції не вигнали. всьохарашопрєкранаямаркіза, чи не так?

     Gemini пише:
     > Назначили это чудо-юдо Министром, или нет? ;) Что-то ваши прогнозы не очень сбываются.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.12.01 | samopal

      Шо нормально?

      Кого там "зрадили" БЮТівці, котрі "голосували за Джигу"?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.12.01 | Shooter

       Та все нормально

       Наприклад, ось оце:

       Після невдалої спроби відправити Юрія Віталійовича на політичний спочинок партнери (ПРУ) фактично погодилися на умови хитрого спікера (Мороза) — голоси соціалістів в обмін на посаду міністра. Прямим наслідком змови стали оперативно оформлене прем’єром подання на Василя Цушка і коментар Василя Волги про готовність фракції одностайно голосувати за зняття Луценка. Що й було з точністю виконано вчора. Микола Джига, котрий у четвер уже приймав вітання, якщо і повернеться в офіс на столичній вулиці імені Богомольця, то вже точно не в ранзі першої особи.
   • 2006.12.01 | Volodymir

    Класика, звісно, імхо

    Поки Цушко, як це йому запропоновано, буде читати три роки нетлетнку "ментовка для чайників" та заграіати, так сказати, із демократичними правозахисниками, бал будуть правити нові зами у погонах. Може, навіть зробить якийся показовий рух для громадської ради. Начальники обласних управлінь взрогнуть, немало буде замінено: це основне. Президент теж буде задоволений: людина розумна, працьовита, і з любимцями у добрих стосунках.
    А людина таки втручатися не буде. І, навіть, якщо тут почнуться заяви, що дуже душевна, не дивись що соціаліст, так повірю.
    А справа реорганізації міліції під проводом робочої групи кабміну, звісно, прискориться.
    Так що регіонали отримали гнучкого аграрника на чолі МВС ("ви робіть як знаєте, я втручатися не буду"), МНС, та продемонстрували, що не бояться "абсолютної" зброї - погрози розпуску парламента через пару місяців через те, що Президент таку ситуацію спророкував. Тоб-то, з урахуванням пропагандиських талантів антикризисників, ступінь свободи застосовувати ричаги впливу у секретаріату вельми обмежені. Тому Ющенко найбільш вразливий, ось кому б почати думати конкретно.
    БЮТ за цих умов (особливо, у випадку перевиборів) або зберігає статус, або придбаває статус єдиної опозиційної сили. Наїздів зі сторони МВС опасатися сильно теж не треба, Цушко, Порошенко із бізнес-групою завжди домовиться.
  • 2006.12.01 | Ґольдмунд

   Re: Дійсно, головне питання зараз у тому, чи наважиться Ющенко

   Дійсно, головне питання зараз у тому, чи наважиться Ющенко подати Луценка на голову СБУ.

   Варіанти останніх відставок потрібних Ющенку людей:
   працевлаштування у АП
   працевлаштування у РНБО
   працевлаштування на посаді губернатора
   а зараз є ще вакансія голови СБУ, хоч ця процедура ще не повністю юридично завершена.

   Якщо рішення від Ющенка залежить - то не подасть, бо Ющенко сповідує принципи неконфліктності, оскільки призначення Луценка головою СБУ може посилити конфлікт у гілках влади, то Ющенко його не подаватиме.
 • 2006.12.01 | observer

  Васадзе "купили" льготами автопрому, Губского - землей (л)

  Снять руководителя МВД могли еще в среду, но голосов объективно не хватало - расправу отложили. На протяжении вечера, ночи и утра, с «сочувствующими» «демократами» проводили «воспитательные беседы». В итоге появились 18 голосов «за», данных БЮТовцами. Прежде всего бизнес-крылом: Васадзе, Хмельницким, Единым, Буряками и т.д.

  - С Васадзе и компанией просто – с ними договорено об определенных поправках к закону про автомобильные пошлины», - рассказал наш информатор в БЮТ (Тариэл Васадзе, как известно, является представителем «автомобильного лобби», а закон о котором идет речь, принадлежит к «ВТОшному пакету» - С.К.). - А вот «группу Губского» «взяли» Земельным кодексом.

  Точнее – снятием поправки, запрещающей махинации с изменением целевого предназначения земельных участков, предусмотренных для сельскохозяйственной деятельности.

  Речь идет, в частности, о запрете выводить их из сельскохозяйственного фонда. Именно этот прием часто используют, желая продать драгоценные гектары под видом (но не по цене) обычных «соток». Оперировать землей, по согласованию с облсоветами, могут сельсоветы. Проблем при согласовании между ними, как правило, не возникает.

  Тематический запрет содержался в проекте Закона «О внесении изменений в Земельный кодекс Украины» еще в среду утром. После обеда на профильном комитете Гладия эту поправку вычеркнули, спасши тем самым колоссальные прибыли тех, кто орудует землей как товаром. В БЮТ поговаривают, что Богдан Губский со товарищи активно промышляют этим, в частности, в Киевской области. Снятие поправки – награда за их участие в «казни» Луценко.

  Всего «регионалы» насчитали 15-20 «толерантных» БЮТовцев.

  - Ну, не 15 и не 20, но человек десять у нас точно будет. Как раз столько, сколько нужно, - сказал мне по полудни один из лидеров ПР.

  Александру Турчинову об «отщепенцах» было известно заранее, но «на люди» он упрямо твердил: «не мы Луценко назначали – не нам увольнять, фракция не голосует». Единственным БЮТовцем, получившим позволение «мочить» Юрия Витальевича, оказался Александр Шепелев, которого Луценко самого «мочил» по делу Ерохина. У остальных при желании могли просто собрать карточки. Тем неубедительнее звучали обещания Турчинова «исключить раскольников из фракции». Максимум, что им угрожает – строгий выговор от Тимошенко, которая вот уже четвертый день напрочь игнорирует заседания Рады.

  http://www.obozrevatel.com.ua/news/2006/11/30/147054.htm
 • 2006.12.02 | TrollSeeker

  Re: БЮТ виключить лише двох депутатів(/)

  observer пише:
  > http://www.pravda.com.ua/news/2006/12/1/51693.htm

  Це редуційована версія.

  Повна версія тут: http://www.obozrevatel.com/news_print/2006/12/1/147106.htm

  01.12.2006 | 11:00
  Я не ідеалізую Луценка і знаю його справжню ціну
  Юлія ТИМОШЕНКО


  "Я особисто зазнала агресії та репресій з боку Луценка, образ та прямих наклепів. Коли під час мого прем'єрства виникла цукрова криза і ми намагалися вгамувати її, завезти дешевший продукт з-за кордону, Луценко особисто проти мене відкрив кримінальну справу"...

  «Оглядач» отримав офіційне звернення лідерки Партії «Батьківщина», лідерки опозиційної парламентської фракції БЮТ з приводу голосування за відставку Юрія Луценка. Нагадуємо, 30 листопада парламент, в тому числі 17 нардепів, що пройшли в парламент за списками БЮТ, рекомендували Януковичу зняти з посади Міністра внутрішніх справ.

  Звернення Юлії Тимошенко до членів фракції БЮТ

  Шановні колеги!

  Вчора під час голосування у Верховній Раді України відбулася подія, яка не може залишитися без розгляду, нашої оцінки та адекватного рішення.

  Декілька депутатів нашої фракції, всупереч її спільному рішенню, віддали свої голоси разом з фракцією Партії регіонів за відставку Юрія Луценка з посади міністра внутрішніх справ.

  Я не ідеалізую Луценка і знаю його справжню ціну, бо:

  По-перше, жоден бандит не сів в тюрму, всупереч тому, що було обіцяно людям під час Помаранчевої революції на Майдані.

  По-друге, не розкрито жодного резонансного злочину, а недоведення резонансних кримінальних справ до суду пояснюється не халатністю дій Генеральної прокуратури, як це намагався видати Луценко, а корупцією та кулуарними домовленостями між фігурантами справ та керівництвом МВС.

  По-третє, всі олігархи та корупціонери, що повтікали, мов щури, з країни під час Помаранчевої революції, сьогодні повертаються як переможці і стають депутатами, "поважними авторитетними людьми" та чиновниками.

  По-четверте, робота МВС під час Луценка перетворилася на шоу. Міністр анонсує арешти у прямому ефірі і розкриває злочини у власних інтерв'ю в глянцевих журналах.

  По-п'яте, наша команда і я особисто зазнали агресії та репресій з боку Луценка, образ та прямих наклепів. Коли під час мого прем'єрства виникла цукрова криза, і ми намагалися вгамувати її, завезти дешевший продукт з-за кордону, Луценко особисто проти мене відкрив кримінальну справу за дорученням тих людей, яким тоді підкорявся. Луценко в кращих традиціях кучмізму цькував Турчинова і Кожемякіна, не втрачав жодної нагоди, щоб образити нашу політичну силу. Він звинувачував у вбивстві нашого депутата, намагаючись відвести цілком обґрунтовані підозри в цій справі від себе.

  Коли я, як прем'єр-міністр, намагалася повернути державі вкрадений Нікопольський завод феросплавів, Луценко саботував цю роботу і виконував прямі доручення Віктора Пінчука.

  По-шосте, не витримує жодної критики моральний образ цього міністра, який свого часу казав, що в його трудовій книжці ніколи не стоятиме штамп, що він працював в уряді Януковича. Треба було або мовчати, або не йти в цей Кабінет.

  Словом, єдиний, кого Юрій Луценко цілком влаштовував на посаді міністра МВС - це кримінальний світ. Для них це був зручний і комфортабельний міністр, як беззубий тигр.

  І все ж.

  Ми не повинні були дати жодного голосу за відставку Юрія Луценка.

  Чому?

  Юрій Луценко - це міністр Уряду Януковича. Ми не призначали його на посаду, ми не є сьогодні владою і не наша функція займатися кадровою політикою цього Кабінету міністрів. У відставку повинен піти весь Уряд Януковича за провал роботи на всіх фронтах, а не окремі його міністри.

  Саме тому голосування за відставку Юрія Луценка є великою політичною помилкою, що свідчить про політичну близькозорість тих депутатів нашої фракції, що проголосували спільно з Партією регіонів. Зараз наша фракція взяла негатив по голосуванню за відставку Луценка на себе.

  Вже сам факт консолідованого голосування з Партією регіонів сам по собі є ганебним і завдає удару по нашій політичній силі. Луценко - негідний міністр і нікудишній політик, але, голосувавши разом з Партією регіонів, ми власними руками робимо з Луценка жертву режиму Януковича. Ми голосували разом з більшістю Якуковича з вкрай принципового питання, а тому можемо втратити симпатії тих людей, які ніколи не примиряться з Януковичем-прем'єром. Ми власними руками ламаємо собі авторитет і репутацію.

  Голосування за відставку Луценка тривало 10 секунд, а тепер лідерам нашого блоку, мені особисто треба кілька місяців їздити країною і пояснювати людям, що насправді ми не маємо з Януковичем нічого спільного.

  Я хотіла б, щоб всі ті, хто проголосував за відставку Луценка, сходили на інтернет-форуми і почитали, що про це говорять наші прихильники. Говорять не про окремих депутатів, говорять про весь Блок Юлії Тимошенко.

  Я не знаю, чим керувалися депутати, які вчора натисли кнопки за відставку Луценка - власними образами, своїми оцінками діяльності міністра чи кулуарними домовленостями з так званою більшістю. Але факт залишається фактом: ці депутати порушили фракційну дисципліну, завдали шкоди репутації нашій політичній силі і знехтували рішенням фракції.

  Тому я звертаюся до фракції з проханням розглянути дії цих депутатів на засіданні фракції 01.12.06 і прийняти правильне виважене рішення.

  Я вважаю, що ці люди повинні бути виведені з нашої політичної команди і перебувати поза фракцією. Ми не можемо їх виключити зі складу фракції, оскільки таке рішення не залишить нам правових шляхів для вирішення питання їх депутатства, відповідно до статті 81-ї Конституції України.

  Втім, я розраховую на мудрість членів фракції і погоджуся з рішенням, яке буде нею прийнято.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua